Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Wasze śmieszne nawyki deskowe.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasze śmieszne nawyki deskowe., Jakie macie nawyki związane z dsk ?
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednym słowem mówiąc jakie macie nawyki dotyczące deski ? Ja np. lubię do butów kupować jakieś zajebiste sznurówki w jakieś wzorki albo coś. Teraz w moich cormaxach mam sznurowadła C1irca w brązowo-beżową szachownicę. Albo zajedwabiście wyglądają też kolorowe śruby na gripie. Co o tym myślicie ?

Napisane Feb 22, 2008, 8:12 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze poprawiam przedni truck :  Taki nawyk po tym, jak przez dłuższy czas miałem go krzywego, choć wiem, że teraz mam prostego to i tak poprawiam ! :D

Napisane Feb 22, 2008, 8:20 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim nawykiem jest zrobienie po udanym tricku takiego klasnięcia obu nog pod katem 45 stopni a w coniektorych trickach robie taki jakby "salut" . :)

Napisane Feb 22, 2008, 8:26 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah hawk-master mam to samo :P ale to chyba jakis oswiecimski nawyk xD wczesniej tak nie mialem ... po kazdym triczku czy sekwie... poprawiam truck

Napisane Feb 22, 2008, 8:43 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

he tez mam to z tym truckiem... ale ja msuze to robic bo mam zrypane trucki.  :rolleyes:

Napisane Feb 22, 2008, 8:45 pm
11Durex11

11Durex11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 11Durex11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze  prostuje trucki i zawsze ale to zawsze moją sesje zaczynam od nollie fs.shuvit(ten do tyłu)

Napisane Feb 22, 2008, 9:01 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"...top wall free times..."

Zawsze przed zrobieniem większego triku musze się skupić.Może mnie rozprosić auto przejeżdżające,przechodnie,brudny grip itp.

Napisane Feb 22, 2008, 9:08 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim pierwszym trickiem kiedy wychodze na deske jest nollie, a potem SKATE ;D

Napisane Feb 22, 2008, 9:12 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze dokręcam kółeczka tak żeby się nie tłukły XDD wiem że to głupie ale tak mam  :cyclops:

Napisane Feb 22, 2008, 9:17 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak przychodze na miejscówke (Głównie PTG) to musze sobie rundkę do okoła zrobić :)

Napisane Feb 22, 2008, 9:25 pm
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha. I jeszcze po tricku sprawdzam buty. A propos. Nie wie ktoś gdzie można dostać jakieś zajebiaszcze sznurówki ?

Napisane Feb 22, 2008, 9:26 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam lekko krzywy truck i zawsze muszę go poprawiać przed jakimś trickiem.I jak chcę coś zrobić, a nawet w bezpiecznej odległości jedzie auto to czekam aż odjedzie:D

Napisane Feb 22, 2008, 9:27 pm
glunek666

glunek666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glunek666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bardzo lubie malować co jakiś czas montażówki i kółka jak sie wytrą
Pozdro
SK8 OR DIE

*Napisane Feb 22, 2008, 9:46 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubię się porządnie wysrać przed wyjściem na deske...

Napisane Feb 22, 2008, 9:57 pm Ostatnio edytowane Mar 21, 2008, 12:19 pm przez webster
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wycieram buty przed wejsciem na deske, po zimie zmieniam grip ZAWSZE ;]

Napisane Feb 22, 2008, 10:00 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nienawidze mieć brudnego gripu :mad:
Jak cos mi nie wyjdzie to macham głowa na "nie" i musze to robic tyle razy, az mi wyjdzie. :P

Napisane Feb 22, 2008, 10:03 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam to samo co HAWK <3
przedni truck prostuje,przyzwyczajenie z dzieciństwa i skręcającej deski : D
jak jest ciut mokro,to wycieram buty o spodnie[łydki] bo nienawidzę brudnego gripu.
jak jeżdzę z mp3 to śpiewam, ale to zajawa w sumie.
często jak jeżdżę z kumplami to nie mogę przeoczyć żadnego ich tricku,czasem to wkurza,ale jest ok.
no i tak jak ktoś wcześniej wspomniał,jak coś trudniejszego robię,co wymaga skupienia, to wszystko może mnie rozproszyć. WSZYSTKO.

Napisane Feb 23, 2008, 12:09 am
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze jezdze nose'm do przodu :P ogolnie to wisi mi czy papier jest czysty, czy brudny :P zawsze jak pale fajke to siedze na desce :D

Napisane Feb 23, 2008, 8:18 am
klaudo153

klaudo153

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klaudo153 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wycieram zawsze buty o trawe.
a jak grip jest troszku starty to od razu wymieniam pod pretekstem że sie zniszczył xD
i czesto rozbieram i składam deske bez powodu, tak dla zabawy xD

Napisane Feb 23, 2008, 8:30 am
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Zawsze sie pluje jak ktos wejdzie na moja deseczke w brudnych butach :D Zawsze przed wejsciem musze wytrzec/wyczyszcic buciki.
2.Czasami przed trickiem wcieram buta(tak chocby ktos gasil papierosa) Ale tylko czasami :D

Napisane Feb 23, 2008, 8:57 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja