Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Ucieczka z domu.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ucieczka z domu.
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więc czy uciekliście kiedyś z domu , a może znacie kogoś kto uciekł ?? . co o tym sądzicie  ??

Napisane Feb 26, 2008, 8:27 pm Ostatnio edytowane Jul 14, 2008, 8:06 pm przez 1maj
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

....człowieku... jeśli masz zamiar uciec z domu to miej wzgląd na rodziców i jaki szok mogą przeżyć. Jeden rodzic drugiego bedzie obwiniał i sie może coś nieprzyjemnego zdazyć, przez co bedziesz miał wyrzuty sumienia...

przerabiałem to ;P

Napisane Feb 26, 2008, 8:32 pm Ostatnio edytowane Feb 26, 2008, 8:34 pm przez rufus102
GABIkor

GABIkor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GABIkor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie i raczej nie bende miał zamiaru bo kasy na deske braknie  ^^)

A nie przypadkiem "będę"?

Napisane Feb 26, 2008, 8:32 pm Ostatnio edytowane Jul 14, 2008, 9:36 pm przez Karwan89
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nigdy nie uciekałem i nie mam zamiaru, bo nie ma po co...
Mój kumpel, który obecnie mieszka w Irlandii, uciekał kiedyś chyba z 3 razy przez rodziców którzy niezbyt dobrze go traktowali... no ale jego mama dzwoniła do mnie potem po nocach strasznie zapłakana pytając czy nie wiem czegokolwiek.. przesrana sprawa.

Napisane Feb 26, 2008, 8:36 pm
sina

sina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pozer hehe :d  takie mysli chodza po glowie i to pewnie nie jednej osobie ;]

Napisane Feb 26, 2008, 9:02 pm
ienes

ienes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ienes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie czasem ma się takie myśli,że chciałoby sie uciec gdzies jak najdalej,kiedy rodzicom ciagle coś nie pasuje i nie dają żyć. Ale szybko mijają,nigdy bym nie uciekła.nigdy nie było aż tak źle,że miałabym to zrobić.

Napisane Feb 26, 2008, 9:06 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raz pokłociłem sie z matką, wyszedłem na deske o 12, a wróciłem o 13 ale następnego dnia (w międzyczasie trafiłem na niezły melanż) nie dając żadnego znaku z mej strony. ale to był tylko jeden taki wybryk w moim życiu...

Napisane Feb 26, 2008, 9:11 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś miałem z kolegą plan, żeby tak na 1 dzień się zmyć, ale oczywiście nie wypaliło  :P. Koszmarem dla mnie byłoby, jeśli musiałbym uciekać z domu. Brrr...

Napisane Feb 26, 2008, 9:15 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a wez sie zamknij w pokoju i udawaj ze Cie nie ma :Q

Napisane Feb 26, 2008, 9:20 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nyggasek powiedział(a):
Ja pozorowałem ucieczkę chowając sie w szafie.

hahahahahahahahaha dobry pomysl xD

ja nie uciekalem i nie mam zamiaru xD
znam taka dziewczyne co uciekla ;p
chory pomysl

Napisane Feb 26, 2008, 9:23 pm
pitv

pitv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie ucieczka z domu to glupota, bo co Ci to da? Jesli rodzice Cie zaniedbuja, to mozna to inaczej rozwiazac, porozmawiac z dalsza rodzina o tym, zwrocic sie do psychologa, lub w najgorszym przypadku do jakiś rzeczników praw dziecka czy cos w ten deseń

Napisane Feb 26, 2008, 9:25 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mówię że chę uciec z domu!!!!!!! chcę znać ogólne zdanie o tym . bo według mnie to głupota tylko chciałem się trochę dowiedzieć co o tym sądzicie . JA NIE CHCE UCIEC !!

Napisane Feb 26, 2008, 9:27 pm
David1504

David1504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to David1504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel kiedyś próbował... Spakował się, nikt nie wiedział. Wyszedł... Uszedł kilometr i stwierdził, że nie ma sensu. :p Myślałem nad tym, ale jakoś tak... Nie mam ochoty. :p

Napisane Feb 26, 2008, 9:49 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitv powiedział(a):
dla mnie ucieczka z domu to glupota, bo co Ci to da? Jesli rodzice Cie zaniedbuja, to mozna to inaczej rozwiazac, porozmawiac z dalsza rodzina o tym, zwrocic sie do psychologa, lub w najgorszym przypadku do jakiś rzeczników praw dziecka czy cos w ten deseń

Podejrzewam, że mówisz tak tylko dlatego, że masz cieplutki domek, kochajaca rodzinke itd.

Kiedys czytalem wypowiedzi z dziecmi z domu dziecka i oni wolą uciec stamtąd i mieszkac pod mostem, na dworcu, prostytuować sie żeby tylko tam nie przebywac. To nie jest orzwiazanie problemu? Oczywiscie, ale oni marza chocby o kilku dniach wolnosci, innego zycia i sam w sumie nie wiem czego. Pewnie podobnie jest z takimi co maja hardkor na chacie. Wiedza, ze ucieczka nie jest rozwiazaniem, ale daje odskocznie i chwile wytchnienia, nawet jesli potem ma byc jeszcze gorzej.

A jesli mowicie, o ucieczce tak dla jaj, nawet jesli nic strasznego w domu sie nie dzieje, poza krzykiem matki o jazde na desce to, to jest bez sensu. Pewnie po prostu ktoś szuka wrażeń, albo chce sprobowac jak to jest.

Napisane Feb 26, 2008, 10:06 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Ja nie mówię o takiej ucieczce dla jaj , bo ucieczka dla jaj jest dla mnie po***ana !!

Napisane Feb 26, 2008, 10:15 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chciałem wiele razy uciekać, ale jakoś nie miałem chęci...tzn chciałem ale mi się nie chciało ;p a tak to jak jest jakaś kłotnia to biore deche i ide śmigać i wracam i jest wszystko ok

Napisane Feb 26, 2008, 10:15 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1maj powiedział(a):
Ja nie mówię o takiej ucieczce dla jaj , bo ucieczka dla jaj jest dla mnie po***ana !!

kazda ucieczka taka jest :P

Napisane Feb 26, 2008, 10:21 pm Ostatnio edytowane Feb 26, 2008, 10:21 pm przez DaVid1992
krauzik

krauzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znajoma kilka lat temu miała nie zdać z chemii i dlatego uciekła z domu na jakiś tydzień, w między czasie podcięła sobie kable ale jakoś przeżyła, potem wróciła do domu, zdała z chemii. I po co to wszystko? Myślę, że jeśli ktoś ucieka z domu to jest po prostu zwykłym tchórzem.

Napisane Feb 26, 2008, 10:24 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

DaVid1992 powiedział(a):
1maj powiedział(a):

kazda ucieczka taka jest :P

masz rację ale dla jaj jest gorsza :) no w ogóle ucieczka jest głupia i interesowało mnie wasze zdanie . ale widzę że wszyscy się zemną zgadzają .
ps. widzę że się zrobiło małe nabijanie postów  :(

Napisane Feb 26, 2008, 10:24 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipFlip powiedział(a):

Ja chowałem się pod kołdrą i mówiłem że mnie nie ma

Ale nie smieszne  :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Napisane Feb 26, 2008, 10:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja