Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Miejscówki ,,fr'' w alpach pł...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówki ,,fr'' w alpach pł.-wschodnich
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli znacie jakieś niemieckie, austriackie, południowo-zachodnio czeskie kurorty z trasami (strefami) fr na które można wjechać wyciągiem ?? Jakby co interesują mnie te blisko tej miejscowości.
Piszcie co oprócz tras fr oferuje dany kurort.
Pzdr

Napisane Mar 10, 2008, 2:46 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Słowacji jest Chopok i Ruzoumberok, są tam trasy Freeridowe oraz można wjechać krzesełkiem albo gondolką...

Napisane Mar 12, 2008, 2:39 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Chopoku wiem ale w Ruzomberoku nie wiedziałem ale ja nie jade do slowacji.
Czekam na dalsze odpowiedzi.

Napisane Mar 13, 2008, 4:26 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jak cos to tu cos masz :) http://www.slowenia.info.pl/narty/Alpy_Wsch_Pohorje/Alpy_Kamnicko_Savinjskie.xml

Napisane Mar 23, 2008, 10:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja