Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czego NIE lubicie :D

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czego NIE lubicie :D
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam was !
Zadaje takie pytanie : czego najbardziej nie lubicie w jeżdzie na rolach ?co was denerwuje :D
odpowiedzi typu" jak mi trick nie wychodzi "  beda traktowane jako spam, nabijanie postów itp ;p

pozdro :)

Napisane Mar 13, 2008, 12:24 pm
ClooN

ClooN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ClooN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie nienawidzę jednego tricku mianowicie Frontside grind ...Sam nie wiem dlaczego może dlatego, że wygląda to jak by ktoś pierwszy raz wszedł na rolki ehehhe

Napisane Mar 13, 2008, 2:15 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja nie nawidze jak pod koleczko wejdzie kamyczek i wale na ryj az milo..-.-  Albo jak sie rozpedzam i slizga nawierzchnia i rolki sie slizgaja jak lyzwy. No i nie nawidze, jak podbija do mnie moher i p...ierdo..li ze nie mam jezdzic bo to sie moze zle dla mnie skonczyc ;|

Napisane Mar 13, 2008, 7:27 pm
edm124

edm124

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edm124 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez kitu mohery sa najgorsze .... :cyclops:
a no i jeszcze zle ulozona kostka brukowa....czasami potrafi tak wytrzesc ze nogi same potem sie trzesa :stare:

Napisane Mar 13, 2008, 9:09 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2008, 9:12 pm przez edm124
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1Ja nie lubie jak zajade w kaluze :D potem sie rozpedzic nie moge bo sie role slizgaja...
2jak mi sluchawke suszik14 rozjebal i nie mgoe sluchac mp3 ;D

Napisane Mar 14, 2008, 2:05 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adamrapela powiedział(a):
1Ja nie lubie jak zajade w kaluze :D potem sie rozpedzic nie moge bo sie role slizgaja...
2jak mi sluchawke suszik14 roz*****l i nie mgoe sluchac mp3 ;D

Nie dało się zedytować pierwszego posta?
Osobiście nie lubię:
- na początku bąblów na piętach
- złego podłoża
- moherów, wspomnianych wyżej zresztą. A to, że sie połamię (co oni mają do tego?), a to, że niszczę murki, ehhh...
- w rolkach tego, że nie są "mobilne" jak np. deska, tj. nie wjedziesz w nich np. do sklepu, a i trzymać pod ręką też nie łatwo
Jakbym se jeszcze coś przypomniał, to dopisze. Pozdro

Napisane Mar 14, 2008, 4:01 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mię wkurzaja dwie rzeczy:

1) ja dziadek ci podchodzi i mowi zebys wyp****lał bo niszczys zielen i niewiadomo co jeszcze.

2) Wszędzie sa k**wa gówna

Napisane Mar 16, 2008, 11:17 am
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slamdunk powiedział(a):
mnie wkurzaja rolkarze na boisku do kosza ;/
No i po co to napisałeś? Uważasz, że napisałeś na temat? Pytanie jest do rolkarzy i dotyczy czego najbardziej nie lubimy w jeździe na rolkach, a nie czy rolkarze przeszkadzają koszykarzom. Pomyśl

Napisane Mar 16, 2008, 5:30 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co za debil czlowieku wez przeczytaj temat. czego nie lubie nie lubia napewno mocherów ktore krzycza co robisz. zaraz sobie cos zlamiesz albo cos dziadkow ktorzy krzycza bardzo rzadka albo i wcale ze cos niszcze dlatego postaralem sie z krukiem i malpa o skatepark:D czego jeszczeze do sklepu nie mozna wejsc bo wyrzucaja bez pretekstu. no isie powtorzylemXD

Napisane Mar 16, 2008, 7:21 pm
roziajuzia

roziajuzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roziajuzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie lubię jak mnie wyrzucają z autobusu. Przecież im go nie zepsuje.
No i jak jest nierówny chodnik.  ^^) (żeby dojechać do jakiejś miejscówki muszę pokonać chodnik)

*Napisane Mar 17, 2008, 4:54 pm Ostatnio edytowane Mar 17, 2008, 4:55 pm przez roziajuzia
szmex

szmex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szmex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie lubie źle ułożonej kostki brukowej, moherow,oraz tyh je-ba-nych gówien!!! :mad:

Napisane Mar 18, 2008, 12:01 pm
Cult

Cult

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cult zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie lubie dzieci u mnie na skejcikowni. Wchodzą na rampy w butach. Pytają się ciągle: Ile dałeś za rolki(codziennie), albo czemu nie jeździsz na desce? Awaria. I kostki brukowej oczywiście. A jeszcze jak nie ma drobnych na picie. lol.

Napisane Mar 18, 2008, 3:18 pm Ostatnio edytowane Mar 18, 2008, 3:21 pm przez Cult
Sulgucik

Sulgucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sulgucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzy jakas fajna miejscowka jest bardzo daleko i trzeba tam sie odstac na rolkach...( chodzi i o piach dokladniej) B)

*Napisane Mar 20, 2008, 7:36 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszar1995 powiedział(a):

1) ja dziadek ci podchodzi i mowi zebys wyp****lał bo niszczys zielen i niewiadomo co jeszcze.

HAH!  Niszczysz zielen a potem piszesz o gownach. To co ty po trawie jezdzisz? Mountain rollerblading? XD!  Rozumiem street ale po trawie xD? I od kiedy gowna na chodnikach leza  B)

Napisane Mar 21, 2008, 10:02 am
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malinaa powiedział(a):
koszar1995 powiedział(a):

HAH!  Niszczysz zielen a potem piszesz o gownach. To co ty po trawie jezdzisz? Mountain rollerblading? XD!  Rozumiem street ale po trawie xD? I od kiedy gowna na chodnikach leza  B)

a żebyś wiedział że leżą, czasem nawet chodzą...

Napisane Mar 21, 2008, 2:07 pm
Smuggie

Smuggie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malinaa powiedział(a):
A ja nie nawidze jak pod koleczko wejdzie kamyczek i wale na ryj az milo..-.-

I jak deszcz pada albo cos, bo wtedy w ogole sie nie da wyjsc -.-

Napisane Mar 29, 2008, 1:25 pm
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nienawidze:
- mocherów (wspomnianych ze sto razy)
- jak mi wyjdzie zaczepiasty grind i jak zeskocze to albo mi rolka uciaka alebo jak na paderewie(miejsc. k-ce) zaczynają mi sie rolki ślizgać
- jak mi jakiś poj***ny deskololkarz (niezanjący ogulno przyjętych zasad) wejdzie "pod" kółka
- ryć noskiem o ziemie ;p
ALE I TAK UWIELBIAM ROLKI!!!!

Napisane Mar 29, 2008, 10:10 pm
k1mil

k1mil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k1mil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie lubię:
- (na sk8parku) dzieciaków na fitnessach. Każdy jakoś zaczyna ale oni trochę wkurzają.
- Kałuży z piaskiem.
- Gdy pan kierowca wygania z autobusu. Zawsze wchodzę ostatnimi drzwiami a ten i tak wysiąsie, przejdzie przez cały autobus i wygoni...
- Kamieni i połamanych płytek chodnikowych.
- Gdy policjanty wyganiają kiedy akurat najlepiej się jeździ.
- Gdy ochrona M1 podczepi sie i robią za nami pościg samochodem.
To chyba tyle :P

Napisane Mar 30, 2008, 12:05 am
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

monkey255 powiedział(a):
Ja nienawidze:
- mocherów
moHerów
monkey255 powiedział(a):

- jak mi wyjdzie zaczepiasty grind i jak zeskocze to albo mi rolka uciaka alebo jak na paderewie(miejsc. k-ce) zaczynają mi sie rolki ślizgać

adamrapela powiedział(a):

odpowiedzi typu" jak mi trick nie wychodzi "  beda traktowane jako spam, nabijanie postów

monkey255 powiedział(a):

- jak mi jakiś poj***ny deskololkarz
deskoRolkarz
monkey255 powiedział(a):
ogulno
ogólnie (nawet "ogólno" jest niepoprawnie)

RADA DLA CIEBIE: zainstaluj Mozilla Firefoxa

Napisane Mar 30, 2008, 12:45 am
Sadomasosik

Sadomasosik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sadomasosik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie lubie:
Kamycków auc.
Mocherów (widziałam dwie Mochery blizniaczki dostałam zawału serca)
Gier komputerowych.
Miesa.
Takich z.j.e.b.a.n.y.c.h chodników.
I jak ktos za mną jedzie. xD
...i wiele wiele innych.

Napisane Mar 30, 2008, 1:28 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja