Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czego NIE lubicie :D

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czego NIE lubicie :D
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam was !
Zadaje takie pytanie : czego najbardziej nie lubicie w jeżdzie na rolach ?co was denerwuje :D
odpowiedzi typu" jak mi trick nie wychodzi "  beda traktowane jako spam, nabijanie postów itp ;p

pozdro :)

Napisane Mar 13, 2008, 12:24 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

roquc too mogles babce z teksta walnac zeby sobie poszla

Napisane May 16, 2009, 11:29 am
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie lubie jak jakies lumpy chodzą i biją butelki na skateparku :/ lipa straszna jest wtedy bo gdy masz glebe to często sie wbijają  w ręke lub w inną częsc ciała

Napisane May 16, 2009, 12:19 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dużej ilości rowerów na skateparku... panoszą się i przeszkadzają  ...

Napisane May 17, 2009, 9:42 am
Domek5

Domek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom ja tak samo nie lubię tych menelów którzy tłuką butelki na Skejcie :// ostatnio już mi się kilka szkieł wbiło w rękę ;( ^^)

*Napisane May 17, 2009, 12:00 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie najbardziej denerwuje to ... ze  latwo sobie cos zrobic ;p ...
I ogolnie denerwuje mnie to ze jak sie rozpedze a jakas stara baba mi wyjdzie zza progu to musze walnac glebe bo inaczej po babci :/ 
No i to co wyzej z tym szklem  :P  oraz brak skateparku xd
XD

Napisane May 17, 2009, 7:31 pm
matij95

matij95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matij95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkła kolega rozwalil sobie kolko w pol a ja reke  :mad: :mad:

Napisane Jul 5, 2009, 2:48 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smoks powiedział(a):
Mnie najbardziej denerwuje to ... ze  latwo sobie cos zrobic ;p ...
I ogolnie denerwuje mnie to ze jak sie rozpedze a jakas stara baba mi wyjdzie zza progu to musze walnac glebe bo inaczej po babci :/ 
No i to co wyzej z tym szklem  :P  oraz brak skateparku xd
XD

no jezeli babcia miesci ci sie za PROGIEM no to fajnie :D kingsajz?
a za jakim PROGIEM? zwalniajacym czy podlogowym? :)

Napisane Jul 5, 2009, 2:59 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wkurza mnie syf na parku np: piach na rampach z kół rowerów, szkło po butelkach, a na mieście chodniki tragedia. pozdr

Napisane Jul 5, 2009, 3:36 pm
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie wkurza to, że jak coś ci nie wyjdzie (grind) to z deski można zeskoczyć, rolek nie zrzucisz z nóg wiec gleba murowana.

Napisane Jul 7, 2009, 11:06 am
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zła pogoda i to, że czasem jak chce się pojeździć to akurat się nie da.

Napisane Jul 7, 2009, 8:42 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malinaa powiedział(a):
A ja nie nawidze jak pod koleczko wejdzie kamyczek i wale na ryj az milo..-.-  Albo jak sie rozpedzam i slizga nawierzchnia i rolki sie slizgaja jak lyzwy. No i nie nawidze, jak podbija do mnie moher i p...ierdo..li ze nie mam jezdzic bo to sie moze zle dla mnie skonczyc ;|

Dokładnie zgadzam się z tym ^^)

Napisane Jul 7, 2009, 9:25 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepsio6 powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):
A ja nie nawidze jak pod koleczko wejdzie kamyczek i wale na ryj az milo..-.-  Albo jak sie rozpedzam i slizga nawierzchnia i rolki sie slizgaja jak lyzwy. No i nie nawidze, jak podbija do mnie moher i p...ierdo..li ze nie mam jezdzic bo to sie moze zle dla mnie skonczyc ;|

a od siebie nic nie napiszesz? o.O dziwią mnie "tacy" ludzie, którzy cytują czyjąś wypowiedź i nic sensownego tym nie wnoszą

Napisane Jul 8, 2009, 12:25 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
Lepsio6 powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):

a od siebie nic nie napiszesz? o.O dziwią mnie "tacy" ludzie, którzy cytują czyjąś wypowiedź i nic sensownego tym nie wnoszą

no wiec cie dziwie? :D
mnie denerwuja tematy takie jak ten :)

Napisane Jul 8, 2009, 1:05 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
Lepsio6 powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):

A sam gówno tym postem wniosłeś.
Piasek na parku wkurza najbardziej.

Napisane Jul 8, 2009, 2:12 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Karas93 powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
Lepsio6 powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):

A sam gówno tym postem wniosłeś.
Piasek na parku wkurza najbardziej.
Chodziło mi to ten konkretny typ odpowiedzi jak np. "no zgodzę się z tym" albo "aa, ja mam podobnie". To po prostu takie głupie nabijanie postów.

Napisane Jul 8, 2009, 3:13 pm
Fiolek4ever

Fiolek4ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fiolek4ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie nawdzę najlepszych rolkarzy z miasta !!!!
Denerwuje mnie to że myślą że im wszystko wolno stoją gdzie chcą jak krowy na środku podjazdu ostatnio jeździli na graindbox`sie i posmarowali rurkę obok i na niej nie jedzili i tylko się śmiali jak ludzie na deskach o mało się na nich nie pozabijali :mad: :mad: :mad: :mad:

Napisane Jan 20, 2010, 9:27 pm
MaciekS90

MaciekS90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekS90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba mieć coś z głową, żeby takie debilne tematy robić...
Hmm chyba zrobie temat o nazwie "co sądzicie o dziewczynach na rolkach" , albo "Co lubicie jeść i pić", albo "ile ważą twoje rolki", a niee to juz wszystko było!!! OMG

Napisane Jan 28, 2010, 11:11 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MaciekS90 powiedział(a):
Trzeba mieć coś z głową, żeby takie debilne tematy robić...
Hmm chyba zrobie temat o nazwie "co sądzicie o dziewczynach na rolkach" , albo "Co lubicie jeść i pić", albo "ile ważą twoje rolki", a niee to juz wszystko było!!! OMG

Proponuje "Jaka kupę częściej robisz po jeżdżę na rolkach: zada, czy twarda" Mozna nawet ankietę zrobić

Napisane Feb 21, 2010, 3:14 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście nie lubię się bać przed zjazdem z rampy albo jakimś ciekawym railem... Mimo, że w końcu zjadę/zgrinduję i tak, i tak, za każdym razem się będę bał. ;s Oprócz tego nie lubię złej nawierzchni i niszących się kółek... No i złej pogody, braku miejscówek oraz jak mam jakąś kontuzje. :P

Napisane Feb 21, 2010, 2:32 pm
makafaka

makafaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to makafaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie wkurwiaja deskorolkarze

Napisane Mar 3, 2010, 8:32 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja