Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czego NIE lubicie :D

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czego NIE lubicie :D
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam was !
Zadaje takie pytanie : czego najbardziej nie lubicie w jeżdzie na rolach ?co was denerwuje :D
odpowiedzi typu" jak mi trick nie wychodzi "  beda traktowane jako spam, nabijanie postów itp ;p

pozdro :)

Napisane Mar 13, 2008, 12:24 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nie trawie gnojów co chodzą i pytają ile dałem za rolki.. dupolizom mówie nie

Napisane Mar 6, 2010, 3:16 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja nie lubię tekstów typu
" E ziomek! daj się przejechać! "

Napisane Mar 9, 2010, 5:03 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Multilotek powiedział(a):

na rolkach? o.O rozumiem na rowerze no ale tak...xD
ja nie lubie gowniarzy biegajacych po quorterach czy rampie, dziweczek siedzacych na grindboxach i skejterow stojacych na boxach i piramidach katujac kickflipa 'bo na asfalcie im sie deska zedrze' przez co kilka przeszkod jest zajetych przez nich a nie wykorzystywanych...

Napisane Mar 9, 2010, 5:14 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):

To jedna z wielu atutów rolek, nikt nie pożycza :D a koledze pewnie chodziło o ogół tj. piłki, deski, rowery i inne..

bumbum powiedział(a):
przez co kilka przeszkod jest zajetych przez nich a nie wykorzystywanych...

Dokładnie :< albo przychodzisz a tu patrzysz - miejscówa zajęta.. mimo wszystko zawsze można się przyłączyć

Napisane Mar 9, 2010, 8:50 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juniwersal powiedział(a):

bumbum powiedział(a):

Dokładnie :< albo przychodzisz a tu patrzysz - miejscówa zajęta.. mimo wszystko zawsze można się przyłączyć

no niestety nie bo te pajace stoja w miejscu i katuja kickflipa zastawiajac schodki i murki...

Napisane Mar 9, 2010, 9:10 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

bumbum powiedział(a):
juniwersal powiedział(a):

bumbum powiedział(a):

no niestety nie bo te pajace stoja w miejscu i katuja kickflipa zastawiajac schodki i murki...

No to masz przewalone:D u mnie takiego czegoś nie ma, co najwyżej głupie dzieci próbujące coś ollie, ale to na polbruku xD

Napisane Mar 9, 2010, 10:06 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):

Niestety na moim podwórku są takie katy co na rolkach też chcą się śmignąć :P     
bumbum powiedział(a):
ja nie lubie gowniarzy biegajacych po quorterach czy rampie, dziweczek siedzacych na grindboxach i skejterow stojacych na boxach i piramidach katujac kickflipa 'bo na asfalcie im sie deska zedrze' przez co kilka przeszkod jest zajetych przez nich a nie wykorzystywanych...

W małych miasteczkach ten problem zanika, bo prawie wszyscy się znają i można spokojnie podejść i powiedzieć takiemu delikwentowi, że jakaś przeszkoda jest ci potrzebna

Napisane Mar 9, 2010, 10:15 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

bumbum powiedział(a):

Niestety na moim podwórku są takie katy co na rolkach też chcą się śmignąć :P     
bumbum powiedział(a):

W małych miasteczkach ten problem zanika, bo prawie wszyscy się znają i można spokojnie podejść i powiedzieć takiemu delikwentowi, że jakaś przeszkoda jest ci potrzebna

Gorzej jak delikwent jest cyganem czy dresem i jak mu zwrócisz uwagę to nagle atakuje cie 30 innych wrzutami i to ty musisz opuscic park...a o skejterkach bylo pisane na podstawie olsztyna gdize zawsze tam ogarniaja, i wiadomo z niektorymi sie mozna dogadac ale niektorzy to paly

Napisane Mar 9, 2010, 11:11 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Gorzej jak delikwent jest cyganem czy dresem i jak mu zwrócisz uwagę to nagle atakuje cie 30 innych wrzutami i to ty musisz opuscic park...a o skejterkach bylo pisane na podstawie olsztyna gdize zawsze tam ogarniaja, i wiadomo z niektorymi sie mozna dogadac ale niektorzy to paly

Nom wtedy to rzeczywiście kiepściutko

Napisane Mar 10, 2010, 5:34 pm
MrBedni

MrBedni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrBedni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ejjj...wy co wyzywacie na jeżdzacych da deskach...sami jestescie pajace skaczecie po tych rurkach jakbyscie byli niedo...ani wiekszosc z was ubiera sie jak pedaly...i kto tu zastawia najwiecej miejscówek? No nie wiem...raczej wy rolkarze
bo jak nieraz wbijecie na jakies miejsce to macie wszystkich w dupie i jezdzicie jak pojeby po całym skateparku w tą i z powrotem nie dając szansy nam pojeździc...
A nie daj boże wam przeszkodzimy to już kurwa skandal na skale ...chuj wi jaką
A to że wolimy jeździc po czyms innym niz asfalt to nasza sprawa i sie niedojebywac do nas!Prawda taka że jakbyśmy całyczas jeździi po betonie to decka zniszczła by sie po jakims miesiącu...
Zreszta kto pierwszy zajmie przeszkode ten lepszy...
Nie mam nic przeciwko rolkom ani bmxom ale coś takiego mnie wkurwia
Skoro jestescie takie kozaki to czemu nie podejdziecie do nich i nie powiecie -EJ TO MOJA MIEJSCÓWKA SPIERDALAJ-? Tylko sie nie zdziwcie jak wac ktoś jebnie deckiem przez łeb...i tyle nara

Napisane Mar 13, 2010, 10:17 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

MrBedni powiedział(a):
ejjj...wy co wyzywacie na jeżdzacych da deskach...sami jestescie pajace skaczecie po tych rurkach jakbyscie byli niedo...ani wiekszosc z was ubiera sie jak pedaly...i kto tu zastawia najwiecej miejscówek? No nie wiem...raczej wy rolkarze
bo jak nieraz wbijecie na jakies miejsce to macie wszystkich w dupie i jezdzicie jak pojeby po całym skateparku w tą i z powrotem nie dając szansy nam pojeździc...
***** wi jaką
A to że wolimy jeździc po czyms innym niz asfalt to nasza sprawa i sie niedojebywac do nas!Prawda taka że jakbyśmy całyczas jeździi po betonie to decka zniszczła by sie po jakims miesiącu...
Nie mam nic przeciwko rolkom ani bmxom ale coś takiego mnie w*****ia
Skoro jestescie takie kozaki to czemu nie podejdziecie do nich i nie powiecie -EJ TO MOJA MIEJSCÓWKA SPIERDALAJ-? Tylko sie nie zdziwcie jak wac ktoś jebnie deckiem przez łeb...i tyle nara

haha jestes idiota ;] wiesz kto to elektryk? zaraz ci dam filmik jak pieknie traktujemy skaterow gdy nam zajada droge, bo my wam je...ac mozemy i ladnie glebe zaliczycie i tyle...zreszta jezdzilem na bmxie 5 lat - rozwalilem nadgarstki i sprobowalem deski, jezdzilem na niej do czasu gdy nie zajaraly mnie role wiec smigam na rolach i na prawde mam ziomkow z bmx i deski pozatym znam sytuacje z kazdej strony ja osobiscie staram sie nikomu nie zajechac drogi jak zajade mowie sorry przybijam pione i tyle(pomijajac to ze w naszym miescie bmx deska rolki to jedna wielka grupa sie trzymajaca razem, nie tylko na zajawie a po tez jakies melanze sie ogarnia)!! i z wieloma gadac mozna a sa pajace takie co powiesz im grzecznie ladnie 'ej sorry moglbys pojsc doslownie metr w lewo zebym mogl ogarniac tego boxa?' i co? i gowno, wtedy niestety trzeba sie stac bardziej agresywnym a nie raz na parku dochodzilo do bojki albo poprostu do jednego strzalu bo wielu z was, deskarzy to lanserzy jednostrzalowcy w nike sb elo elo koszulkach xxxxl i spodniach rurkach co pasuje do siebie jak swini wasy...

tu masz film co ci mowilem:
http://www.youtube.com/watch?v=_xAkpGMYsgg akcja z 0:16 - zajechal droge to ma ;]

Napisane Mar 13, 2010, 1:22 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2010, 1:27 pm przez bumbum
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

MrBedni powiedział(a):
***** wi jaką

Oj prosze chamie nie mów za wszystkich deskarzy. Ty sobie możesz skakać do wszystkich ale jesteś takim skate'owym rasistą :d napewno większość deskarzy trzyma grabe z rolkarzami i im nie przeszkadza że ci mają cegły na nogach a tamci jeżdżą na drewnie. Ogarnij się.

Napisane Mar 13, 2010, 2:10 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Co do tematu. Właśnie tacy ludzie mnie wkurzają,
Cytuj:
***** wi jaką

Po pierwsze. Nie wiem po kiego przeklinasz.
Po drugie. Co ci za różnica czy ktoś jest na desce, czy na rolce, czy na BMX ie, czy nawet kacza na hulajnodze. Wszyscy są ludźmi.
Po trzecie:
Temat jest " Czego NIE lubicie" rozmowa była o ludziach, którzy zajmują nam przeszkody i robią na nich to samo, co mogliby sobie stanąć i robić bez nich - czyli takich co zajmują miejscówki i ich nie wykorzystują, a nie o wszystkich deskorolkarzach.
Po co się tak irytujesz. Ogarnij się !

Napisane Mar 13, 2010, 6:01 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Co do tematu. Właśnie tacy ludzie mnie wkurzają,
Cytuj:
***** wi jaką

Po pierwsze. Nie wiem po kiego przeklinasz.
Po drugie. Co ci za różnica czy ktoś jest na desce, czy na rolce, czy na BMX ie, czy nawet kacza na hulajnodze. Wszyscy są ludźmi.
Po trzecie:
Temat jest " Czego NIE lubicie" rozmowa była o ludziach, którzy zajmują nam przeszkody i robią na nich to samo, co mogliby sobie stanąć i robić bez nich - czyli takich co zajmują miejscówki i ich nie wykorzystują, a nie o wszystkich deskorolkarzach.
Po co się tak irytujesz. Ogarnij się !

dokladnie! zreszta przez takich jak ty wlasnie wybuchaja afery w stylu 'na kolana, psie'

Napisane Mar 13, 2010, 6:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja