Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Beat Box

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Beat Box, Beat Box ..... Czy.......
Maryah

Maryah

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maryah zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ja, normalny człowiek xD, moge się 'nauczyć' jakoś beat boxu. Ja tak bardzo chcę ;( :P. Da sie?? :cyclops:

*Napisane Sep 14, 2005, 3:29 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co wiem - da sie!

Trening czyni mistrza!

Napisane Sep 14, 2005, 4:27 pm
sk8er91

sk8er91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8er91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: Ja już umiem trosze Beat Box'u. zaczni od naj prostrzych, aż dojdziesz do perfekcji

Napisane Sep 17, 2005, 9:56 pm
mwmw

mwmw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwmw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://hip-hop.pl/beatbox/index.php?id=4 wejdz na to...

Napisane Sep 26, 2005, 9:23 am
lukass14

lukass14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukass14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

da sie poszukaj se w necie stron, poćwicz i stań sie mistrzem powodzenia :)

Napisane Nov 19, 2005, 2:11 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Da sie mój kumple sie tym zajmuje jet to trudne ale wszystkiego idzie sie nauczyc:)

Napisane Nov 20, 2005, 10:58 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A niby czemu by sie miało nie nauczyć?Trza ćwiczyć i coś wyjdzie.Ściągać jakieś ''pomoce Beat Box'u'' czy coś w tym stylu no i sie uczyć.

Napisane Nov 20, 2005, 8:30 pm
Rogo

Rogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzien w dzien, w domu szkole na klopie..
cwicz cwicz cwicz;]

bez lansu ale dzisiaj mi pani z muzyki 5 postawiła..
i polemizowała na temat ile głosów mozna na raz wydbyc :D
ale wiedziałą ze to jest beat box

Napisane Nov 24, 2005, 2:49 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

każdy ma szanse... ważne aby cały czas kombinować  :cyclops: :cyclops: ja czasem  sie bawie ... fajna zabawa na zabicie nudów :)

Napisane May 21, 2006, 1:47 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ćwicz, ćwicz . jednak talent bedzie wpływał na to jak szybko będziesz sie uczył . jezeli go nie masz to podstaw możesz sie miesiącami uczyć

Napisane May 21, 2006, 1:50 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nEvErHoOd powiedział(a):
z tego co wiem - da sie!

Trening czyni mistrza!

Dokładnie :rolleyes: Każdy może sprobować swych wyczynów (talentów)... hmm troche ten temacik jest.... ;) napewno nie w tej kategorii. Przenosze do music "pozostałe"
Jeśli Ci nie wyjdzie beat box, sprobuj śpiewać :punk:

Napisane May 21, 2006, 2:51 pm
lith

lith

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lith zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dodam tylko, ze to 3 temat odnosnie beatboxu.

Cytuj:
napewno nie w tej kategorii

Absurd... beatbox jest przeciez elementem hip-hopu.

Nie uznaje takiego pojecia jak 'talent'. Cwiczisz, rozwijasz - masz. Nikt sie nie rodzi z tym, ze lepiej mowi, ladnie pisze etc. Wszystko wynika z doswiadczenia i ciaglych cwiczen.

Jestes dziewczyna, jo? No jest maly deficyt na plec piekna w tej dziedzinie ;) Nic nie stoi na przeszkodzie by beatboxowac. Otwarta glowa i rozeznanie w muzyce. Tyle.

Napisane May 21, 2006, 5:11 pm Ostatnio edytowane May 21, 2006, 5:12 pm przez lith
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lith powiedział(a):
Dodam tylko, ze to 3 temat odnosnie beatboxu

Więc :rip:

Napisane May 23, 2006, 10:07 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja