Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Nowy magazyn deskorolkowy !!!!

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nowy magazyn deskorolkowy !!!!, poszukiwani redaktorzy
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
jak w opisie... poszukuje ludzi ktorzy chcieli by wspoltworzyc nowy magazyn deskorolkowy, wszystkich chetnych prosze o przeslanie przykladowego artykulu i/lub zdjec na maila: bg11@wp.pl
ewentualne pytania na maila lub gg 2347774

Napisane Mar 28, 2008, 10:46 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwazaj jak zaraz sie zleca dzieciaki 12 letnie ktore beda chcialy "pisac" :rolleyes:

Napisane Mar 28, 2008, 1:44 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niewystarczy ci info magazine? moim zdaniem tam jest wystarczajaco duzoo desce....

Napisane Mar 28, 2008, 4:31 pm
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no spoko : ) ale ja chcial bym zrobic cos lepszego niz info a co do dzieci 12 letnich dlatego jest napisane prosze o probke art i zdjec : ) jak beda na odpowiednim poziomie nie przeszkadza mi ze bedzie arta pisalo dziecko ktore ma 5 lat

Napisane Mar 28, 2008, 6:12 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomysl fajny. Info magazym jest spoko, ale jak chcesz ziomek z taka inicjatywa wyskoczyc no to extra. Zycze Ci powodzenia. Mam nadzieje, ze wszystko sie uda.

Napisane Mar 28, 2008, 6:18 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w jakiej formie magazyn ten miałby być wydawany? elektronicznie? tzn. na stronie? cyz jako normalny magazyn

Napisane Mar 28, 2008, 6:34 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moge pisac ale nie wysle ci probki bo nie chce mi sie myslec nad tematem, zarzuc jakis to moze napisze

Napisane Mar 28, 2008, 6:37 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem stary czemuc hcesz sie za to zabrac... jest infomagazine i kazdy by zlewal na ten twoj. pzoatym ty jezdzisz na rolkach wiec zrobilbys syf... czarno to widze oj czarno, elo

Napisane Mar 28, 2008, 6:58 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wysłałem, niedawno pisałem ten artykuł ... odpisz mi na e-mail jak to ma dokaładnie wyglądać.

Napisane Mar 28, 2008, 7:03 pm
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

no wiec do kolegi ktoremu sie nie chce nad tematem myslec: za wspolprace dziekuje - sory ze brutalnie ale to ma byc powazna praca za ktora dostawal bys kase i to do Ciebie nalezy znalezienie (nie wymyslenie) ciekawego tematu i opracowanie go w dobry sposob, dalej ktos napisal ze jezdze na rolakch - juz nie, pozatym na desce jezdze od jakis 4-5 lat wiec temat co nieco ogarnaim, do tego bralem udzial w tworzeniu 2 innych gazet ktore z powodzeniem ukazuja sie na terenie calego kraju + jestem sam kilka razy czytalem info i wiem czego oczekiwal bym od takiej gazety jako potencjalny odbiorca, co do sposobu jej wydawania to oczywiscie papier jest docelowy, a co do zlewania na 'moj magazyn' Twoja brocha ; ) oczywiscie jesli stwierdzisz ze info jest lepszy szanoje Twoj wybor, ale nie olewaj z gory czegos czego jeszcze nie znasz :)
no to tyle... czekam na dalsze arty na maila

Napisane Mar 28, 2008, 11:50 pm
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny pomysl :D ja moge napisac jakis artykul, lookniesz na niego i ocenisz go :D tylko moze byc na temat np.: "dupy maryni"  czy zyczys sobie juz na jakis konkretny temat ?:P

Napisane Mar 28, 2008, 11:58 pm
Kwasny

Kwasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kwasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cietrzew powiedział(a):
no wiec do kolegi ktoremu sie nie chce nad tematem myslec...

Naprawdę fajny pomysł, bo nie każdemu się podoba Info więc może twoja gazeta im przypadnie do gustu ale z całym szacunkiem-ty chcesz pisać gazetę nie znając polskiego   
(nie zaczyna się zdania od "no wiec" ). Uważaj na takie błędy to będzie dobrze; życzę powodzenia :P

Napisane Mar 29, 2008, 8:06 am
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

no wienc ja jesdem tyslegtygiem i mam f tupie czy ómiem polsgi czy nie bo tak jak w kazdej jednej gazecie (moze o tym nie wiesz) jest tzw. szczotka ktorej jedynym zadaniem jest sprawdzenie ortografi i gramatyki wiec to nie ma zadnego znaczenia czy pisze poprawnie czy nie. mysle ze to tyle w tej kwesti. a co do pisania o dupie marynie... wybacz ale o swoim zyciu nie musisz pisac...

Napisane Mar 29, 2008, 8:38 am
Pawellec91

Pawellec91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawellec91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo podoba mi się ten pomysł...organizacja pozastawia wiele do życzenia :D
Ale gdyby zebrało się kilku naprawdę dobrych ludzi ^^ może być dobrze :)
Kwasny powiedział(a):
Naprawdę fajny pomysł, bo nie każdemu się podoba Info więc może twoja gazeta im przypadnie do gustu

Racja  B)

*Napisane Mar 29, 2008, 8:51 am
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

co do organizacji: ) zapewne widzisz tylko posta na forum gdzie srednia wieku to 10 lat... ale to nie wszystko, to jest powiedzmy tylko swego rodzaju reklama i proba wylapania anonimowych osob ktore chcialy by cos w temacie zrobic i zadzialac a nie mialy kontantu albo pomyslu w jaki sposob. nie myslcie ze cale organizowanie ludzi to tylko to miejsce: )

Napisane Mar 29, 2008, 9:15 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to widzę tak. Wydasz góra 10 numerów i koniec. Masz jakieś poważne znajomości w tych kręgach? Masz dostęp do wszystkich pierdół potrzebnych do otworzenia gazety? Kapitał początkowy?

Wszytko pięknie, ale zauważ że Info jest jak rodzinka. Znają się z większością poważanych skaterów, jeżdżą z nimi na wyjazdy. Mają jakieś tam układy z różnymi dystrybucjami firm.

I tutaj raczej źle trafiłeś. Większość użytkowników jest w wieku <18. W razie jakichś imprez będą się tłukli pociągami, busami, autostopem po Polsce, żeby napisać relację?

Mam nadzieję że Ci się uda, bo to powinno zwiększyć poziom Info, bo zawsze mają jakąś konkurencję. Powodzenia:)
PEACE

Napisane Mar 29, 2008, 9:35 am
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam sie z Karwanem :D a jakis tytul gazety ?

@edit
nie lepiej jakbys zaczal sie interesowac fingerboardem i o tym zrobic gazete, badzz tez zrob w soim czasopismie dzial fingerboard, to na pewno przyciagnie wieksza liczbe czytelnikow ;d

Napisane Mar 29, 2008, 10:31 am Ostatnio edytowane Mar 29, 2008, 10:32 am przez XI
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol i ciekawe co niby miał pisać o fb w gazecie xD Zeszmaciłby się tylko gdyby zrobił coś o tym...
PEACE

Napisane Mar 29, 2008, 10:37 am
XI

XI

Member
Wyświetl posty

jezdzilby po wieszkych miastach i robil fotorelacje z jakis spotkan milosnikow fb, badz po jakis contestcie przeprowadzalby wywiady ;d

Napisane Mar 29, 2008, 10:42 am
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cietrzew powiedział(a):
no wiec do kolegi ktoremu sie nie chce nad tematem myslec: za wspolprace dziekuje - sory ze brutalnie ale to ma byc powazna praca za ktora dostawal bys kase i to do Ciebie nalezy znalezienie (nie wymyslenie) ciekawego tematu i opracowanie go w dobry sposob, dalej ktos napisal ze jezdze na rolakch - juz nie, pozatym na desce jezdze od jakis 4-5 lat wiec temat co nieco ogarnaim, do tego bralem udzial w tworzeniu 2 innych gazet ktore z powodzeniem ukazuja sie na terenie calego kraju + jestem sam kilka razy czytalem info i wiem czego oczekiwal bym od takiej gazety jako potencjalny odbiorca, co do sposobu jej wydawania to oczywiscie papier jest docelowy, a co do zlewania na 'moj magazyn' Twoja brocha ; ) oczywiscie jesli stwierdzisz ze info jest lepszy szanoje Twoj wybor, ale nie olewaj z gory czegos czego jeszcze nie znasz :)
no to tyle... czekam na dalsze arty na maila

Z taką pisownią polecam zająć się raczej komiksami i to takimi, gdzie nie ma za dużo literek...

ps. zaznaczyłem jedynie pierwsze z brzegu błędy. Nie będę wytykał już błędów stylistycznych, interpunkcyjnych czy logicznych.

Napisane Mar 29, 2008, 10:42 am Ostatnio edytowane Mar 29, 2008, 10:46 am przez Tajger
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja