Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Finger Jam podczas Cropp BDG ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Finger Jam podczas Cropp BDG AM
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

19 kwietnia 2008 roku podczas zawodów deskorolkowych Cropp BDG AM odbędzie się również Fingerboard Jam na rozłożonym fingerparku.

Kto będzie startował?

http://www.sse.bydgoszcz.pl/n/plakat_bdg_am.gif

Napisane Mar 29, 2008, 1:11 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2008, 6:35 pm przez frycol_hiphop
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie działa mi fotka!!  Fajna sprawa, ale za daleko  ^^)

Napisane Mar 29, 2008, 4:14 pm
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak nie dziala fotka to kliknij prawym na ten link i 'kopiuj adres obrazka', wklej w pasku adresu i masz obrazek :D

ja mooooze bym wpadł :D

Napisane Mar 29, 2008, 4:21 pm
Patbmx

Patbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście że będę! na 100%

Napisane Mar 29, 2008, 4:21 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najprawdopodobniej bede. Startuje w sk8 i fb jak cos ;)

Napisane Mar 29, 2008, 7:02 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmmmmmmmmmmmm, brzmi to kusząco. Biore się za ostry trening

Napisane Mar 30, 2008, 11:24 am
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie wkurzam ;/
czemu nikt nie robi zadnych spotkan w zachodniopomorskim ?;/

Napisane Mar 31, 2008, 6:53 pm
tomajtom

tomajtom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomajtom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ARDIAN12 powiedział(a):
ja sie wkurzam ;/

zrob sam

Napisane Mar 31, 2008, 7:00 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no zawody sie fajnei zapowiadaja

Napisane Mar 31, 2008, 7:05 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawdopodobnie się zjawie, z aparatem. Termin mi pasuje. Czy prócz fingerparku będą jakieś zawody?

Ktoś z warszawy jeszcze jedzie? Można zorganizować albo podróz tym samym środkiem (samochód w 4 osoby = mniejsze koszty, ew. pks )

Napisane Mar 31, 2008, 7:10 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomajtom powiedział(a):
ARDIAN12 powiedział(a):
ja sie wkurzam ;/

zrob sam

watpie zeby ktos kto jezdzi na fb mial konto na anderze z zachodniopomorskiego
^^albo jak by mial to pewnie z konca wojewodztwa ^^

Napisane Mar 31, 2008, 7:33 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2008, 7:34 pm przez ARDIAN12
twinky

twinky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twinky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):
Prawdopodobnie się zjawie, z aparatem. Termin mi pasuje. Czy prócz fingerparku będą jakieś zawody?

Ktoś z warszawy jeszcze jedzie? Można zorganizować albo podróz tym samym środkiem (samochód w 4 osoby = mniejsze koszty, ew. pks )

ja prawdopodobnie jade

Napisane Mar 31, 2008, 7:35 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

twinky powiedział(a):
kcz3 powiedział(a):

ja prawdopodobnie jade

i ja

Napisane Mar 31, 2008, 10:59 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patbmx powiedział(a):
Oczywiście że będę! na 100%

ty bądź ale z moim picnic table! I lepiej zebys go mial...

A co do Jamu to OCZYWISCIE bede i w koncu bd mial okazje wyprobowac sil swoich na fb w zawodach ;) przynajmniej mam taka nadzieje. Tylko.. najpierw musze fb naprawic xD i na lekcjach bd wiecej smigal, to sie wyrobie :P

Tam Bedzie kozak!

Napisane Apr 1, 2008, 12:35 am
oczkis

oczkis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oczkis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzaqu powiedział(a):
hmmmmmmmmmmmmmm, brzmi to kusząco. Biore się za ostry trening

kur.wa...rozbawiają mnie takie posty.... koleś jeździsz na fb żeby pojechać na zawody??  pro nie zostaniesz do zawodów.. i nie sadze żebyś coś wygrał...

Napisane Apr 2, 2008, 5:04 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2008, 7:05 pm przez oczkis
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^ omgf a może jest lepszy od ciebie skąd wiesz...

Napisane Apr 2, 2008, 9:37 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko fajnie, super, extra, ale za dalleko ;(

Napisane Apr 5, 2008, 9:04 am
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na 99% jestem, ale bardziej na desce niz na fb heh

Napisane Apr 5, 2008, 9:25 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):
Czy prócz fingerparku będą jakieś zawody?

sadzac po tym to....

http://sse.bydgoszcz.pl/ powiedział(a):
Dla wszystkich uczestników darmowy grill.
Start w fingerboard jamie bezpłatnie.

...to tak

Napisane Apr 13, 2008, 11:44 am
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

będę na 50% termin średni trochę...

Napisane Apr 13, 2008, 2:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja