Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty Black Knight

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty Black Knight, Co o nich sądzcie?
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukalem tematu o tym blacie i nic podobnego nie znalazłem wiec pytam sie:
Co sądzicie o tych blatach????Pytam tylko tych ktorzy na niej jezdzili...
Mysle ze cena jest wporzo a jak wytrzymalość?

Dodany

Napisane Apr 1, 2008, 9:08 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:06 pm przez bydlak
sheckler48

sheckler48

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler48 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre pewnie dla jakiegoś tibiomaniaka

Napisane Jun 6, 2008, 8:57 pm
kaken

kaken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dużo wniosłeś do tematu ...
mój kumpel ma ją od 2 miesięcy i dobrze mu sie trzyma

Napisane Jun 6, 2008, 9:34 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie jakaś marketówa

Napisane Jun 6, 2008, 11:00 pm
Kubask8lbn

Kubask8lbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubask8lbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ja 2miechy i dobrze sie na niej jezdzi. 

Napisane Sep 17, 2008, 3:50 pm
lafar91

lafar91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lafar91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel ma półroku rzucał nią walil ze zlosci itp i trzyma sie zero rozwarstwien lekka mocna i tania taka jak dla mnie nawet dobra ale wole Candle

Napisane Sep 17, 2008, 5:47 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

długo trzyma miałem ją pare miesięcy i trzymala sie dobrze. 0 rozwarstwien polecam!!

Napisane Jul 12, 2009, 8:28 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
Celebrities kup

I po huj to tu piszesz to jest temat o blatach  Black Knight a nie o celebach ...

Napisane Jul 12, 2009, 9:27 pm
Michu1818

Michu1818

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michu1818 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taki pseudo-skate z mojego osiedla ma kompletną deskę z BK ale taka troche słaba ona
:( bo się kruszy

Napisane Aug 17, 2009, 10:07 am
Karson

Karson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To coś dla początkującego typu "ze sportowego";)))
Ale jest dobra i godna polecenie jak na taką deskę

*Napisane Jan 10, 2010, 12:34 pm
zlukasz96

zlukasz96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zlukasz96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To porządna deska mam ją od czerwca czy maja ubiegłego roku wytrzymała boardslide, 3 schodki (ja), 0,5 metrowy gap (kumpel). Deck spokojnie nie traci zbyt profilu itp, kółka też dobre, trucki w porządku i łoża również. Jeżeli ktoś ma 130 zł
(choć gdy ja kupywałem to była za 159 zł) na całego seta to spokojnie może brać.
Mimo to wole Amoka, Minilogo i minirampa.
pozdrówy!

Napisane Jun 16, 2010, 7:32 am
michasacuer

michasacuer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasacuer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ile warzą trucki w secie black knighta?

Napisane Jul 20, 2010, 12:27 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B.dobra deska jezdzilem na niej ok 5 miesiecy i jeszcze troche lezala w zime a teraz kumpel na niej jezdzi. Bardzo fajny deck ma duzego popa i to co ja lubie czyli jest elastyczna(nie lubie sztywnych blatow)

Napisane Jul 14, 2011, 10:38 pm
ryma1

ryma1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryma1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kumpel ma i nie jest ona taka sztywna jezdzilem na niej i jest strasznie waska oraz przyciezkawa ale przez trucki ma ja przez miesiac i nic jedynie strasznie sie mu sciera tail B)

Napisane Nov 10, 2011, 7:59 am
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kumpel tez ma polecam naprawde wytrzymała dłuzej niż moja malitka :D

Napisane Nov 10, 2011, 8:17 pm
metalkuba11

metalkuba11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metalkuba11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednym słowem to marketowy badziew .Lepiej kupić amoka

Napisane Nov 12, 2011, 11:37 am
witech

witech

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witech zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka mam deskę world industries i jeżdżę na nim już prawie rok i trochę się strzępił przy tail'u. W I robią dobre deski. mój kumpel jeździł na desce knight'a i po paru mies. pękł mu

W I  żądzi!!!!!!!!!

*Napisane Dec 13, 2011, 7:29 pm
matt140

matt140

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matt140 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega zakupił za ok. 150 zł z przesyłką na allegro. Trzyma mu gdzieś od kwietnia chyba do teraz (nadal mu trzyma :D) W tym czasie ja połamałem goodwooda,cliche i teraz mam 3 blat, 2 kółka,2 trucki, 2 łożyska i chyba z 4 grip ;). On chociaż jest na moim poziomie nadal ma wszystko z kompletu black knight . JEdynie grip i kingpiny wymieniał. Na 150 zł jest to b. dobra deska. Szczególnie blat. JAk dla mnie. JEździłem na tym i jeździ się dobrze z tym że łożyska dość szybko padają, grip nie jest najlepszy, w truckach kingpiny i gumki nie są za dobre i kółka są miękkie(szybko się zdzierają) Deck jest dobry.

Podsumowując za tę cenę jest to według MNIE najlepsza deska. Dla początkujących jest b. dobra dla kogoś kto już trochę jeździ już trochę gorzej, ale blat daje rade.

polecam wszystkim zaczynającym przygode z deską i niemającym zbyt dużo kasy na zakup pierwszej deski :D.

Napisane Dec 15, 2011, 7:49 pm
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@UP
miekkie kola szybko sie zdzieraja? haha co ty gadas...

co do desek to bardzo mierne, bynajmniej dla mnie, kolega ma :)

Napisane Dec 16, 2011, 3:51 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kazaa powiedział(a):
@UP
miekkie kola szybko sie zdzieraja? haha co ty gadas...

co do desek to bardzo mierne, bynajmniej dla mnie, kolega ma :)

No miękkie kółka szybciej się ździerają od twardszych, odezwał się expert xD

Napisane Dec 16, 2011, 4:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja