Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Gazety!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gazety!
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mbcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

He, temat o gazetach. Bo już nie mam zabardzo pomysłów. Piszcie dowoli o tym co w zinach się znajduje. Moim zdaniem najlepszym zinem jest Brain Damage. Niestety gazeta już nie będzie wydawana. A propo concreta widział ktoś #4?

Mam na kompie mase gazet więc jak ktoś chce to niech pisze na GG albo PM

Poprawka, miałem;D:D

Napisane Apr 3, 2008, 12:58 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2008, 2:41 pm przez mbcrew
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie bardzo smuci dostępność takich gazet. Swojego jedynego concreta (3) wyłapałem w osatniej chwili. W moim mieście dostępne były 2 sztuki! a kupione zostały od razu po wyłożeniu! Więc jestem skazany na kupowanie przez neta

Apropo: jest już concrete 4?

PS. Z innej beczki, ale krążą plotki o MiB4. Wie ktoś coś o tym?

Napisane Apr 3, 2008, 1:12 pm
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mbcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miba 4 raczej nie będzie, bo przecież zastępczo już w 2005 roku zostały wydane russian roulette.

Concrete 4 już jest wejdz na strone concrete. I tam zobacz. U mnie w miasteczku nie ma wogle gazet o graffiti. Więc jedynym ratunkiem jest kupywanie przez neta i ściąganie!

Napisane Apr 3, 2008, 1:24 pm
xitoo

xitoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xitoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sdf

Napisane Apr 3, 2008, 5:35 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2014, 2:54 pm przez xitoo
Ranle

Ranle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ranle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś była taka dostępność gazet że nawet kilkoma fotkami w "Ślizg"-u sie jarało, by zobaczyć co jest gdzie indziej.

Napisane Apr 3, 2008, 5:53 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mbcrew powiedział(a):
He, temat o gazetach. Bo już nie mam zabardzo pomysłów. Piszcie dowoli o tym co w zinach się znajduje. Moim zdaniem najlepszym zinem jest Brain Damage. Niestety gazeta już nie będzie wydawana. A propo concreta widział ktoś #4?

skoro nie masz pomysłu- na jaki chuu na chama zakładasz tematy ?
chcesz wiedzieć co sie w zinach znajduje to sobie- kup bedziesz wiedział

Zawsze to samo tylko inne.
ściany, galerie, opis jakiegoś miejsca wywiad  z jakimś zawodowym rajterem, niusy o imprezach może jakieś opracowanie, fotoreportaż, nowa farba...
No zalezy co sie dzieje ...zawsze kolorowo

Napisane Apr 4, 2008, 12:16 pm
krzys11

krzys11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzys11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ranle powiedział(a):
kiedyś była taka dostępność gazet że nawet kilkoma fotkami w "Ślizg"-u sie jarało, by zobaczyć co jest gdzie indziej.

no wlasnie a co ze Ślizgiem ? ostatnio nigdzie go dostac nei moge ... czyzby juz go nie bylo wcale ? xD

POZDRO

Napisane Apr 4, 2008, 2:58 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzys11 powiedział(a):
Ranle powiedział(a):

no wlasnie a co ze Ślizgiem ? ostatnio nigdzie go dostac nei moge ... czyzby juz go nie bylo wcale ? xD

POZDRO

Już go nie wydają.

Napisane Apr 4, 2008, 3:09 pm
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
mbcrew powiedział(a):

skoro nie masz pomysłu- na jaki chuu na chama zakładasz tematy ?
chcesz wiedzieć co sie w zinach znajduje to sobie- kup bedziesz wiedział

Zawsze to samo tylko inne.
ściany, galerie, opis jakiegoś miejsca wywiad  z jakimś zawodowym rajterem, niusy o imprezach może jakieś opracowanie, fotoreportaż, nowa farba...
No zalezy co sie dzieje ...zawsze kolorowo

Wiem co jest w zinach bo miałem okazję pare przewertować. Więc przestań być taka elo bo nie rozumiesz prostego postaaa...

Ja jednak w gazetach najbardziej lubię wywiady. Choć i tak od gazet wole filmy!!!

Napisane Apr 4, 2008, 11:26 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mbcrew powiedział(a):

Wielka pomyłka !!!! Ja mam właśnie no.4! Jak chcesz mogę przeskanować, ale to trochę potrwa.

Napisane Apr 5, 2008, 8:43 am
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Ok. to prześlij;p

GAZETY, podam kilka linków. Do tych nowszych ale i starszych!!!

1997, italian aerosol magazine!

2006, taking issue !

?, destory!

1993 , OTR

?, grafotism

1992, OTR

?, Style File

Maszcie... B)

Napisane Apr 5, 2008, 5:25 pm Ostatnio edytowane Apr 5, 2008, 5:25 pm przez mbcrew
STEEZ

STEEZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to STEEZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się udało kiedyś dorwać Brain Damage w empiku no i taki polski zin "Freestyle Mag." hehe

Napisane Apr 19, 2008, 2:43 pm
KaWuEn

KaWuEn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaWuEn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klik adres macie podany na stronie ale zamawiac przez neta tez mozna polecam bo konkretnie tam jest..przynajmiej bylo jak ostatni raz zagladalem;d

Edit Honik:
Nauczcie sie wkoncu uzywac opcji URL!

Napisane Apr 19, 2008, 3:15 pm Ostatnio edytowane Apr 19, 2008, 3:24 pm przez HonikKOP
Bziker

Bziker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bziker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lisek31 powiedział(a):
Mnie bardzo smuci dostępność takich gazet. Swojego jedynego concreta (3) wyłapałem w osatniej chwili. W moim mieście dostępne były 2 sztuki! a kupione zostały od razu po wyłożeniu! Więc jestem skazany na kupowanie przez neta

Apropo: jest już concrete 4?

PS. Z innej beczki, ale krążą plotki o MiB4. Wie ktoś coś o tym?

poszukaj dobrze a znajdziesz juz trailer ;) ogladnij go, a bedziesz znal juz odpowiedz na zadane w tym poscie pytanie ;)

Napisane Apr 20, 2008, 10:20 am
dihe

dihe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dihe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dwa magazyny o graffiti pewnie sie komuś przydadzą.

Brain damage #10

daim_-daring_to_push_the_boundaries

,

*Napisane Apr 20, 2008, 10:50 am
xitoo

xitoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xitoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fasd

Napisane Apr 20, 2008, 11:42 am Ostatnio edytowane Sep 21, 2014, 2:54 pm przez xitoo
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jak w Polsce ale tutaj w dublinie (irlandia) jest taka gazeta jak stylelife i nie tylko

[url=http://shop.all-cityrecords.com/home/Magazines__BOOKSMAGSDVDS/Graff_Mags/752/681][/url]

Napisane Apr 21, 2008, 10:02 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2008, 10:16 pm przez kosztinia
dihe

dihe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dihe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Action.Speax.Nr01.2005.Magazine-VandalsHeaven.pdf

true_colorz__1.pdf

True_collorz__6__1995.pdf

a co do brain damage 13 to wstawie ale za jakis czas, musze troche zoptymalizowac:PP

Napisane Apr 23, 2008, 9:22 am Ostatnio edytowane Apr 23, 2008, 9:23 am przez dihe
xitoo

xitoo

Member
Wyświetl posty

fsd

Napisane Apr 23, 2008, 9:31 am Ostatnio edytowane Sep 21, 2014, 2:54 pm przez xitoo
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Czytałem ten wywiad i powiem szczerze że przekozak, świetny mówią troche o...  wszystkim. Opisują początki itepe. W wywiadzie udzielają sie RENO i BOTAK  co jest bardzo ciekawe a pozatym warto posiadac ostatni numer tego magazynu...

Napisane Apr 23, 2008, 8:53 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2008, 8:54 pm przez mbcrew
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja