Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Jak Nagrywacie?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak Nagrywacie?, ;-)
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak nagrywacie, za pomocą jakiego sprzętu i jakie to daje wyniki, jak to robicie (;-) itd

Napisane Sep 17, 2005, 4:05 am
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- Numark TT - 1600
- Mixer Schubertch (4 kanałowy, dobry do nagrywek)
- Sony Sound Forge 7.0

Wychodzi całkiem spoko, poza małym trzeszczeniem (to chyba wina końcówek moich chinch'ów, ale przepuszczam przez audio filtr i działa :))

Napisane Oct 30, 2005, 4:29 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrób sobie membrane czy jakos tak, albo kup sobie.. wiesz co to, nie ?! takie "kółeczko" na mica xD  zero szelestu xD pozdrO!

*Napisane Jan 21, 2006, 7:46 pm
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pop killer to sie nazywa, naciągnij na jakieś kółko (drut - ja mam na słcuhawki takie przez całą głowę ;p) i umocuj to przed majkiem, efekt brak podbić przy głoskach P B T mniej szumów i równiejszy dźwięk. Pozdro aha zapomniałem napisać co macie naciągnąć RAJSTOPĘ KOBIECĄ - DAMSKĄ

Napisane Jan 24, 2006, 9:22 am Ostatnio edytowane Jan 24, 2006, 9:24 am przez majkiqp
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

studio annaliz
B)

Napisane Jan 25, 2006, 2:50 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2006, 2:50 pm przez Zyga
davco

davco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Konfiguracja Sprzętowa i Soft Do Nagrywki:

- Słuchawki + Mikrofon 2in1 Logitech
- Bez Pończochy (bonus do utraty jakości hehe)
- 1000MHz, 256RAM, Grafika nie gra roli.

Sprzęt i Soft do komponowania podkUadów:

- Yamaha SY-35 (analogowy syntezator, stary ale jary)
- Klarnet, Saksofon, Trabka, Piano.
- Skale Tracker (Soft do układania patternów)
- CoolEdit Pro 2.1 (Obróbka)

1. Nagrywka wychodzi w nienajgorszym brzmieniu - oczywista sprawa, że od czasu do czasu przewinie się mocne "B" "P" albo "SZ" "CZ" "Ś" "Ć" bardzo szumią.

2. nEvErHoOd: ile wydałaś (-aś, bo w avatarze masz swoje zdjęcie - tak mi sie przynajmniej wydaje) na Numark TT 1600? :>

Napisane Jan 27, 2006, 11:57 am Ostatnio edytowane Jan 27, 2006, 11:59 am przez davco
majkiWezu

majkiWezu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiWezu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to po co piszesz ??

zna ktoś linki dot. produkcji muzyki w domu ??

Napisane Jan 28, 2006, 3:40 pm Ostatnio edytowane Jan 28, 2006, 3:41 pm przez majkiWezu
davco

davco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Softwareowe Syntezatory (Do Robienia Sampli)

Skale Tracker - Kombajn do Robienia Muzy

Fruity Loops

Lek do Fruity Loops

Napisane Jan 29, 2006, 12:34 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

davco powiedział(a):
2. nEvErHoOd: ile wydałaś (-aś, bo w avatarze masz swoje zdjęcie - tak mi sie przynajmniej wydaje) na Numark TT 1600? :>

Bueheheheh, żeby nie było kolejnych takich nieporozumień - zmieniłem avatar  :)

A co do pytania - 350 zł (+ 4 płyty vinylowe)

Napisane Feb 13, 2006, 9:48 pm
Adzi0

Adzi0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adzi0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ngrywam zwyklym progosem i mic. No i co obrobic pozostaje i wsio ;)

Napisane Feb 18, 2006, 8:53 am
PeIkA

PeIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adzi0 powiedział(a):
Ja ngrywam zwyklym progosem i mic. No i co obrobic pozostaje i wsio ;)

ja podobnie...mam majka philipsa i smigam na 8mb programiku :rolleyes:.pozdr

Napisane Feb 27, 2006, 6:43 pm
guttimc90

guttimc90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guttimc90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo...mi w zupełnosci wystarczy Fruity Loobs do podkładów ..a sample wycinam na cool edicie ....a nagrywam na Auda city ...sprzetu takiego narzzie nie mam moze kiedys skombinuje

Napisane May 22, 2006, 9:28 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja