Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Na jakich instrumentach graci...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na jakich instrumentach gracie ?, ???
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekaw jestem na jakich instrumentach gracie ? Ja uczę się gry na gitarze akustycznej ale cały czas ciągnie mnie do perkusji i bardzo o tym marzę. A jak to z wami jest ?

Napisane Apr 10, 2008, 8:57 pm
Rydel1993

Rydel1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rydel1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chodze do szkoły muzycznej i gram na saksofonie :P

Napisane Apr 10, 2008, 9:43 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja całkiem dobrze wywijam na temperówce .

A poważnie to kaleczę na gitarze ..

Napisane Apr 10, 2008, 9:49 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od 8 lat na pianinie, od roku na gitarze, jeszcze cośtam na flecie xD No i jak sie dorwę do perkusji to też nie popuszczę hehehe

Napisane Apr 10, 2008, 9:50 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gitare klasyczna mam xD
samouczek mam
ale checi i chwili czasu to juz nie xD
za nic nie moge sie nauczyc xD
umiem tylko 2 kawalki xD

Napisane Apr 10, 2008, 9:53 pm
raval08

raval08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raval08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam gitarke akustyczną w zime często pykam z qmplem u niego w chacie ale on ma chyba z 4 gitarki w domu to zawsze podłączany sobie 2 elektryki i śmigamy :D lubie to ale nie tak jak deske sądze że to fajna opcja osobiście coś tam umiem standardy dżem perfect lombard kilka fajnych kawałków systemu i tyle, w sumie to chciałbym mieć więcej czasu i uczyć sie gry.....

Pozdro 4 ludzie muzycznie zakręceni podziwiam was :D

peace 

*Napisane Apr 10, 2008, 10:06 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram na gitarze basowej i troszeczke na elektryku ale na elektryku raczej podstawowe umiejetnosci..
no i spiewam, ale rzadko trenuję, bo nie mam jak i kiedy za bardzo

Napisane Apr 10, 2008, 10:28 pm
buonaparte

buonaparte

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buonaparte zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fortepian - 9 lat, fagot - rok, skrzypce - dwa lata, nerwy - całe życie, trochę na gitarze i śpiew!!...
Ukochany fortepian... żałuję, ze nie mogę kontynuować nauki w II stopniu na fortepianie... Niektórzy namawiają mnie na śpiewanie z fortepianem, ale żeby tak robić, trzeba mieć cierpliwość... Jakoś daję radę.... 

Napisane Apr 10, 2008, 10:34 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skiindziel powiedział(a):
gram na gitarze basowej i troszeczke na elektryku ale na elektryku raczej podstawowe umiejetnosci..

Nie sądziłem, że tyle osób tu na gra basie :P

Napisane Apr 11, 2008, 3:18 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Keyboard- 7 lat, przynajmniej umiem zagrać Jump Van Halena hehe, elektryk- pare miesięcy

Napisane Apr 11, 2008, 3:30 pm Ostatnio edytowane Apr 11, 2008, 4:47 pm przez RWTF
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawie dwa lata na gitarze elektrycznej. Ciągnie mnie trochę do basu, ale narazie mam zbyt małe fundusze, żeby kupić jeszcze jedną gitarę ;)

Napisane Apr 11, 2008, 3:50 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pianino przez jakies 7-8 lat ale jakos przestało mnie to kręcić, jakies 4 lata temu zacząłem grać na klasyku, 2 lata temu przerzuciłem sie na akustyka na którym do dzisiaj gram... No i zaliczyłem jeszcze cholernie krótka przygode z harmonijka... Pare melodii sie jeszcze zagra ;)

Napisane Apr 11, 2008, 4:15 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na grzebieniu...i na nerwach ;0

Napisane Apr 11, 2008, 4:33 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GUITAR FOR EVER!!!!  :P :)

Napisane Apr 11, 2008, 5:06 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz powiedział(a):

bass jest cut miut, nie ma to jak katowanie grubych strun paluchami...

Napisane Apr 11, 2008, 6:53 pm
NISIEK97

NISIEK97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NISIEK97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gitara, bas, tuba, puzon, djembe

Napisane Apr 11, 2008, 6:58 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bas i klasyk ktory jak zbiore kase to zamienie na akustyka ^^

Napisane Apr 11, 2008, 9:23 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz powiedział(a):

bass jest cut miut, nie ma to jak katowanie grubych strun paluchami...

Prawda, prawda.

Choć ostatnio częściej katuję struny kostką, bo tremolo na palcach nie wyciągnę.
W końcu gram taki w zasadzie death metal prawie.

Napisane Apr 12, 2008, 9:08 am
Rogal13

Rogal13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogal13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram na gitarze elektrycznej  B)

*Napisane Apr 12, 2008, 12:17 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sakshorn tenorowy, bongosy i perkusjon  ^^)

Napisane Apr 12, 2008, 1:18 pm Ostatnio edytowane Nov 15, 2008, 9:38 pm przez ShadowPL
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja