Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Mini Skateboard

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mini Skateboard, Co myślicie ?
dadamian

dadamian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dadamian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o tej formie skateboardu? Ja dla jaj kupiłem chińską podróbę i mam śmiech z tego  :P Najzabawniejsze jest to że tutaj największy problem sprawia sama jazda  :cyclops: Jakby ktoś nie wiedział o co to :
Klik
Podróba z Allegro

PS. Nie mylcie tego z tymi mniejszymi deskami dla dzieci. To co innego  ^^)

Napisane Apr 11, 2008, 3:56 pm
C1Sza

C1Sza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1Sza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko jest latwe hehe. Najnowszy trik jaki zrobilem to double forward flip oczywiscie z miejsca hehe a tak to sw flip 360 ,laser flip

Napisane Apr 11, 2008, 3:57 pm
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam taka deska to nic takiego. w ogóle dzieci często śmigają na czymś taki, ale na tym nawet nie sza bardzo da się jeździć. Wg. mnie to tania podróba deski w dodatku zupełnie bezsensowna. to już bardziej jako handboard można używać 

Napisane Apr 11, 2008, 4:14 pm
C1Sza

C1Sza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1Sza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

domon1 powiedział(a):
e tam taka deska to nic takiego. w ogóle dzieci często śmigają na czymś taki, ale na tym nawet nie sza bardzo da się jeździć. Wg. mnie to tania podróba deski w dodatku zupełnie bezsensowna. to już bardziej jako handboard można używać 

zbyt ciężka

Napisane Apr 11, 2008, 4:15 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

beznadzieja widzialem takie za 30 zl xD

Napisane Apr 11, 2008, 4:26 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

młodszy braciszek mojego kumpla ma taka deseczke :D smiga jak jakis pro :D ale nierobi trickow bo zamaly (4-5 lat)

Napisane Apr 11, 2008, 4:32 pm
bober14

bober14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie to dobra jak chcesz w domu pojezdzic;]

Napisane Apr 11, 2008, 4:40 pm
dadamian

dadamian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dadamian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Domon, to jest alternatywa nie żadna podróba :) To samo jest z rowerami (BMX, MTB itd.) Hehe mi się to zaczyna podobać  B)

Napisane Apr 11, 2008, 4:53 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bober14 powiedział(a):
wg mnie to dobra jak chcesz w domu pojezdzic;]

wlasnie halasuje strasznie  bo kiedys kupilem za 3 dychy w "zabawkowym" jak raz podskozcylem na chacie to taki rumor byl ,ze sasiadom prawie zyrandol spadl :P. Mozna krecic latwo rozne tricki ,ale praktycznie po ziemi bo ollie chocby na pol decka na "tym czyms" jest niewykonalne-badziew w 200%

Napisane Apr 11, 2008, 5:11 pm
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja generalnie mam z tego zwałe xD...To jets prawie jak handboard xD

Napisane Apr 11, 2008, 5:30 pm
dadamian

dadamian

Member
Wyświetl posty

Blacha o to w tym chodzi :) Ja zaczynam na tym jeździć i mi się podoba, zawsze zamiast latać z deckiem możesz schować to dyskretnie w plecaczek :)

Napisane Apr 11, 2008, 5:49 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasem na tym jeżdze w markecie xD
głupie to jest i a małe, ledwo mi sie stopa mieść (mierzac na długość)

Napisane Apr 11, 2008, 7:53 pm
Bialyb4

Bialyb4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bialyb4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

beznadziejne wogulne mi sie to nie podoba.. shit jakich malo... wg mnie TYLKO PRAWDZIWY SKATEBOARD SIE LICZY...

elo

Napisane Apr 11, 2008, 8:38 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie da się rozpędzać bo jest za mało miejsca na nogi ^^

Napisane May 1, 2008, 5:15 pm
mikenskate

mikenskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do niczego :P Brakuje miejsca na nogi i wogóle nie wygodnie sie jeździ.

Napisane May 6, 2008, 7:00 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja