Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Spotkanie w Katowicach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Spotkanie w Katowicach, ^^
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema
Chciałbym wszystkich zaprosić na spotkanie Fb które odbędzie się 31 Stycznia w Katowicach w restauracji McDonald przy ulicy Stawowej 5.
Spotkanie przewiduje na okolice godziny 11.
Jeśli ktoś będzie chciał odbiore go z dworca PKP.
Zapraszam wszystkich!
Elo!

Napisane Apr 12, 2008, 4:14 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2009, 10:12 am przez Woodek
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja będę!
Bo już sie doczekać nie mogłem kolejnych :)

Napisane Apr 12, 2008, 4:21 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moze bede, jak bedzie haj$ na bilety

Napisane Apr 12, 2008, 4:34 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej wpadne ... a co to za dzien jest ? sobota ?

@ skate i kickfilp bedzie czy tylko skate ?

Napisane Apr 12, 2008, 4:58 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2008, 5:05 pm przez Royek13
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
a co to za dzien jest ? sobota ?

tak sobota za 2 tygodnie

Napisane Apr 12, 2008, 5:02 pm
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze wpadne ale jeszcze nic pewnego

Napisane Apr 12, 2008, 5:17 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

minastir powiedział(a):
moze wpadne ale jeszcze nic pewnego

jesli tak to ja z toba...tylko niewiem bo mnie mateusz pobije... B)

Napisane Apr 12, 2008, 5:19 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2008, 5:19 pm przez ledo12
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak depan to i ja :D

Napisane Apr 12, 2008, 6:28 pm
MaciekR

MaciekR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie daleko nie mam hm pomysle

Napisane Apr 12, 2008, 6:36 pm
Kamilosekk

Kamilosekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamilosekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chyba też wpadne
o ile mi się FB nie złamie bo mam już pęknięcie na całą szerokość blatu ale jakoś się jeszcze 3ma ;]

EDIT:Jednak nie moge przyjechać mama mnie nie puści samego a pozatym FB mi sie złamał i nie mam gdzie kupić nowego bo chce teraz coś z drawna.

Napisane Apr 12, 2008, 6:43 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2008, 8:20 am przez Kamilosekk
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
restauracji McDonald

ha ha ha

Napisane Apr 12, 2008, 8:39 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o co ci biega?
To co...knajpa?

Napisane Apr 12, 2008, 8:50 pm
Kamilosekk

Kamilosekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamilosekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej a to tak przy okazji jest informacja oficjalna czy jakaś ściema??

Napisane Apr 12, 2008, 9:26 pm
Jagis

Jagis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jagis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde troche daleko ale chyba bede :)

Napisane Apr 12, 2008, 9:26 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2008, 9:27 pm przez Jagis
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Kamilosekk powiedział(a):

ze spotkaniem ?
no cośty..

Napisane Apr 12, 2008, 9:55 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
Kamilosekk powiedział(a):

ze spotkaniem ?
no cośty..
nie gadaj ze dales sie nabrac ? woodek jednak udalo ci sie kogos nabrac , a nie wierzylem w ciebie ;c wybacz ...

Napisane Apr 12, 2008, 10:16 pm
bboyheynow

bboyheynow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bboyheynow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja tez wpadne kolo mc donalda mieszkam :cyclops:

Napisane Apr 13, 2008, 8:20 pm
bboyheynow

bboyheynow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bboyheynow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest czy nie te spotkanie bo juz nie wiem :mad:

Napisane Apr 13, 2008, 8:43 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

jest!!!! ja moze wpadne jak bedzie haj$ik na bilety

Napisane Apr 13, 2008, 9:00 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

bboyheynow powiedział(a):
to jest czy nie te spotkanie bo juz nie wiem :mad:

No skoro stworzyłem temat to chyba jest no nie ?  ;)

Napisane Apr 13, 2008, 9:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja