Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Spotkanie w Katowicach

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Spotkanie w Katowicach, ^^
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema
Chciałbym wszystkich zaprosić na spotkanie Fb które odbędzie się 31 Stycznia w Katowicach w restauracji McDonald przy ulicy Stawowej 5.
Spotkanie przewiduje na okolice godziny 11.
Jeśli ktoś będzie chciał odbiore go z dworca PKP.
Zapraszam wszystkich!
Elo!

Napisane Apr 12, 2008, 4:14 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2009, 10:12 am przez Woodek
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiesz o co chodzi -.-. koniec off topa

Napisane Apr 25, 2008, 3:53 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jozef360 powiedział(a):

ja wiem, bo powiedzialem mu na gg ze nie jade a on odrazu obrazony na caly swiat ;/

Napisane Apr 25, 2008, 4:15 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

depan powiedział(a):
Jozef360 powiedział(a):

ja wiem, bo powiedzialem mu na gg ze nie jade a on odrazu obrazony na caly swiat ;/

tylko na ciebie...

Napisane Apr 25, 2008, 4:19 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jozef360 powiedział(a):
depan powiedział(a):
Jozef360 powiedział(a):

tylko na ciebie...

no wlasnie, nie akceptujesz mojego wyboru a co ja jestem twoja niania czy co ze musze jechac;| dobra koniec offa

Napisane Apr 25, 2008, 4:29 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

na drugi raz jedz sobie sam

Napisane Apr 25, 2008, 4:37 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajcie sobie po pysku i koniec tej klotni ! :P

Napisane Apr 25, 2008, 4:42 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

To ile będzie jutro osób?

Napisane Apr 25, 2008, 5:19 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak namowie mina i rodzicow bede...i kase zaltwie to bede narazie 20  %

EDIT:To kto wpadnie... bo bym moze jechal jesli beda jakies depany czy jozefy :D a tak to nie

Napisane Apr 25, 2008, 5:55 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 6:02 pm przez ledo12
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Józef będzie...Depan mówił przez telefon że MOŻE wpadnie
Elek napewno..
W sumie będzie troche ludzi jeśli wpadną wszyscy co pisali że wpadną ...
Pamiętajcie że chce potem wam blache pokazać :D
Módlcie się o ładną pogodę!

Napisane Apr 25, 2008, 7:35 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde no to sie postaram...dawno łudka nie widzialem a blachy wogole :D

Napisane Apr 25, 2008, 7:57 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

ledo12 powiedział(a):

No ja Ciebie tez dawno nie widziałem więc wpadaj :*

Napisane Apr 25, 2008, 8:04 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Woodek powiedział(a):
ledo12 powiedział(a):

No ja Ciebie tez dawno nie widziałem więc wpadaj :*

jak narazie bansuje z minem czy jedziemy....a ojciec im wisi 20 zeta za obiad ob mi nie postawil wiec hajs będzie :D jeszcze trza namowic

Napisane Apr 25, 2008, 8:10 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Dobra..mnie już jutro na kompie nie będzie więc jeszcze raz wszystkich zapraszam i do jutra!
ELO!

Napisane Apr 25, 2008, 8:51 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

zrob woodek spotkanie na poczatku maja to przyjade na pewno :D, bo teraz nie moge przyjechac

Napisane Apr 25, 2008, 8:57 pm
bartekziom

bartekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

depan powiedział(a):
zrob woodek spotkanie na poczatku maja to przyjade na pewno :D, bo teraz nie moge przyjechac

co ty depan niech wszyscy szkołe pokoncza i wtedy niech robia spotkania w katowicach łodzi czy warszawie....w czerwcu na poczatku czy w połowie czy na koncu bedzie ok...wtedy bedzie w ciul osob i bedzie zajawa...ja tak sie jaram blachom chciałbym pojezdzic tam...ale narazie szkoła :thinking:

Napisane Apr 25, 2008, 9:21 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 9:21 pm przez bartekziom
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie nie bedzie :( ale na koljenym spotkaniu bede na 100% :)
to jest ogromny plus xD
Życze milego smigania i duzej zajawy B)

PS:Kiedy bedzie kolejne spotkanie ?

Napisane Apr 25, 2008, 9:35 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HAHAHA!!! Załatwiłem dupną torbę, biorę wszystkie miejscówki :D Módlcie się żeby blaszki na podjazdach i kątownik na funboxie wyschły :D
Jak macie to kupie piny (z 2-4 sety ale tanio ma być) obojętnie czy +, -, * czy imbus
@Edit.
Ja też jadę autobusem (no dobra tramwajem) i będę popierdalał z torbą 2 razy większa niż ja :)
@edit 2
Jednak dupa ;(
Blaszki nie wyschły, jakoś sobie poradzimy bez nich.

Napisane Apr 25, 2008, 10:05 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:10 am przez Elek93
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie biore miejscowek :P
po pierwsze jadne autobusem - w tym autobusie jest wszystko mozliwe :]
a po drugie nie bede bral specjalnie plecaka dla jednego boxa xD

Napisane Apr 25, 2008, 10:09 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Jeszcze nikt nie komentowal meetingu ?
Dziwne :]
Spotkanie było poprostu świetne :D
Świetna atmosfera
Lajt Tricki :D
Świetni ludzie :D
Dzięki wszystkim za przybycie :D

Napisane Apr 26, 2008, 7:30 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Woodek powiedział(a):
Jeszcze nikt nie komentowal meetingu ?
Dziwne :]
Spotkanie było poprostu świetne :D
Świetna atmosfera
Lajt Tricki :D
Świetni ludzie :D
Dzięki wszystkim za przybycie :D

zorganizuj nastepne spotkjanie na poczatku maja ok?/ to przyjade

Napisane Apr 26, 2008, 7:34 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja