Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Bonsei Concrete

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bonsei Concrete, Boxy ...
Mzimiak

Mzimiak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mzimiak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema co sądzicie o nowych boxach Bonzei Concrete ??
Zrobione są one z betonu a następnie wyszlifowane.
Można je kupić na stronie BRR.

Bonsei Concrete - Na tej stronie jest fajny filmik z Eliasem Assmuthem temriderem

http://blackriver-ramps.com/catalog/images/Curb%20Klein.jpg

Napisane Apr 22, 2008, 11:12 am Ostatnio edytowane Dec 14, 2008, 2:32 pm przez Mzimiak
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wygladaja fajnie... mysle to jakis rodzaj gipsu. Podobaja mi sie... 20 euro to troche duzo. Ale widac ze wykonanie kozackie. to klasa sama w sobie.

Napisane Apr 22, 2008, 11:15 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzialem to juz gdzies wczesniej , wg mnie wszystko fajnie - najbardziej mi sie podoba ten manual box- tylko jak na polska walute te 20 ojro to troche za duzo na takie cos

Napisane Apr 22, 2008, 11:17 am
sebax0111

sebax0111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebax0111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dlatego sama przesyłka właśnie kosztuje 30 Euro :-)
Bo to cholerstwo jest ciężkie.
P0zdr0

Napisane Apr 22, 2008, 11:17 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahah, 20/24 ojro za takie gów*no ?!?!?!?!?!?  chyba tych niemców już równo pojechało...    Jak za przesyłke wyjdzie jeszcze 30 ojro to już wogóle masakra... 
Ciekawe kto to kupi.. pewnie jakieś dzieciaki co nie wiedzą co z kasą robić a rodzice im dowalają gotówki co tydzień... 

Napisane Apr 22, 2008, 11:25 am
MaciekR

MaciekR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne, ale cena nie fajna. Aaa...ten Elias Assmuth fajnie gada " bonzaj konkrit, dadz di rial szit"

Napisane Apr 22, 2008, 11:41 am
plamek31

plamek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plamek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musze se coś takiego zrobić

Napisane Apr 22, 2008, 11:51 am
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawe z czego to jest zrobione. gips, ktory ja mam bez lakierowania jest bardzo kruchy i nie az tak śliski. musze poszukać czegoś takiego i sobie zrobie bonzai konkrit ;]

Napisane Apr 22, 2008, 1:07 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Apr 22, 2008, 1:38 pm Ostatnio edytowane Apr 22, 2008, 1:38 pm przez kajtek5
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super ;p
ale bardziej sie oplaca wziasc zaplacic za kawalek marmuru i za oszlifowanie xD

Napisane Apr 22, 2008, 3:54 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak sama nazwa wskazuje są z betonu (concrete - ang. beton)

Napisane Apr 22, 2008, 5:10 pm
marcin195

marcin195

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin195 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie to jest bez sensu, takie coś moge sam sobie zrobić, i to jeszcze tyle kasy !

Na jakim blacie on tam jezdził ?

Napisane Apr 22, 2008, 5:16 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo estetyczne, mi sie zarabiscie podobaja te murki tylko w hu.j drogie;/ moze cos sobie takiego zrobie ;]

Napisane Apr 22, 2008, 5:19 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha..Jaki on ma wąsik xD
A co do murka...moim zdaniem..lepszy będzie jakiś dobrze wyszlifowany granit..tyle..

Napisane Apr 22, 2008, 5:35 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli, że w sumie oni sprzedają oszlifowany klocek betonu tak? Śmiech na sali poprostu.

Napisane Apr 22, 2008, 5:42 pm
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popieram poprzednikow lepiej samemu wyszlifowac sobie i begdzie git
a co do filmiku to spoko xD

Napisane Apr 22, 2008, 5:44 pm
piasek43

piasek43

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piasek43 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drogie gówno...

dla schneidera

Napisane Apr 22, 2008, 5:46 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak poza tematem co on ma za deck ?
Na ich filmach takie wielkie te fingery się zdają:PP

Napisane Apr 22, 2008, 7:26 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cracovian powiedział(a):
Tak poza tematem co on ma za deck ?
Na ich filmach takie wielkie te fingery się zdają:PP

berlin wood

Napisane Apr 22, 2008, 7:32 pm
Ens1

Ens1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ens1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyy to jest przeciez klocek betonu :/ sama nazwa mówi... beton wlany do formy.
błaaagam :/
Myślę że to jakiś zakład w BRR czy uda im sie sprzedac kawałek betonu za tyle kasy xD

pisk przy slidach by mnie wku*wiał

haha zobaczcie film z winklerem. "slide to me baby"

edit: hahahaha cena klocka betonu w brr-szopie:  24.95 euro hahaha no nieee

Napisane Apr 22, 2008, 7:34 pm Ostatnio edytowane Apr 22, 2008, 7:46 pm przez Ens1
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja