Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Amok

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Amok
miszasty666

miszasty666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miszasty666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odrazu mowie ze nie znalazlem takiego tematu.....a wiec tak jak u góry co sadzicie o truckach amoka? na allegro sa za 90 zł prosze o wypowiedzi ludzi ktorzy mieli owe trucki z gory thx :)

/edit Karwan89:Dodane

Napisane May 2, 2008, 7:46 am Ostatnio edytowane May 2, 2008, 10:57 am przez Karwan89
tomekLJA

tomekLJA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekLJA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byl juz taki temat ale zostal usuniety... a te trucki to nie ich tylko w jakiejs fabryce i tylko wzorki swoje maja... takze lipa lepiej wez cos bardziej znanego

Napisane May 2, 2008, 8:19 am
miszasty666

miszasty666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miszasty666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znaczy jest napisane ze to sa amoki z fabryki chyba romana ale wiesz cos dobrego kosztuje od 160 zl w gore :) a brak funduszy na to :)

Napisane May 2, 2008, 8:24 am
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widzialem takie trucki na chromie ...

Napisane May 2, 2008, 10:13 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomekLJA powiedział(a):
byl juz taki temat ale zostal usuniety... a te trucki to nie ich tylko w jakiejs fabryce i tylko wzorki swoje maja... takze lipa lepiej wez cos bardziej znanego

Przecież na takiej samej zasadzie trucki ma np. Element. Robi je Destructo, a potem malują wzorek Elementa i już. Także jest to na tej samej zasadzie co większość brandów od wszystkiego:) Tak samo jest chyba z Creme, ale tutaj sobie nie dam głowy uciąć.

Poszperałem w necie i coś mi się zdaje że te trucki mają mało wspólnego z naszym rodzimym Amokiem. To jest chyba jakaś niemiecka firma, bo głównie dostępne są na niemieckim ebayu i w ofercie jakiejś niemieckiej dystrybucji. Tak więc to jest firma Amok Trucks i nie ma nic wspólnego z Amok Skateboards. Tak mi się przynajmniej zdaje, jak chcecie, to napiszcie do polskiego Amoka i się dowiedzcie:)
PEACE

Napisane May 2, 2008, 10:55 am Ostatnio edytowane May 2, 2008, 11:04 am przez Karwan89
loleekk1

loleekk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to loleekk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te trucki sa bardzo wytrzymale jezdze na nich juz 1 rok i skacze z 5 schodkow polecam

Napisane May 2, 2008, 1:36 pm
Kubask8lbn

Kubask8lbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubask8lbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w skateshopie sa za 80zl ;) i chyba kupie

Napisane Nov 15, 2008, 9:00 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miszasty666 powiedział(a):
znaczy jest napisane ze to sa amoki z fabryki chyba romana ale wiesz cos dobrego kosztuje od 160 zl w gore :) a brak funduszy na to :)
nie prawda :P  w łodzi destructo albo royale są nowe nawet za 130 zł :P

Napisane Nov 15, 2008, 10:58 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

loleekk1 powiedział(a):
te trucki sa bardzo wytrzymale jezdze na nich juz 1 rok i skacze z 5 schodkow polecam
a ja złamałem na flacie .

Napisane Nov 21, 2008, 5:06 pm
kubalafb

kubalafb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubalafb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam je mam i nie narzekam;P całkiem całkiem

Napisane Mar 11, 2009, 9:08 pm
blind666

blind666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blind666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

loleekk1 powiedział(a):

hahaha
trucki moze tak
podstawki strzelaja szybko ; d

Napisane Mar 13, 2009, 8:06 pm
Mati44

Mati44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mati44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel ma i lipa

Napisane Mar 21, 2009, 9:38 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mati44 powiedział(a):
Mój kumpel ma i lipa
Kto ma ? Majak pitolu ;] :cyclops:

Napisane Apr 28, 2009, 10:21 pm
Mati44

Mati44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mati44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan6bober powiedział(a):
Mati44 powiedział(a):
Mój kumpel ma i lipa

dawno to pisalem

Napisane Apr 29, 2009, 3:42 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mati44 powiedział(a):
Pan6bober powiedział(a):
Mati44 powiedział(a):
Mój kumpel ma i lipa

dawno to pisalem

Więc Kto miał?

Napisane May 1, 2009, 8:38 pm
ziomi16

ziomi16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomi16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko trucki mialem mam ;) kingpin slaby ale tak to dobre ;d xd

Napisane May 1, 2009, 9:06 pm
maciu12

maciu12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciu12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ich nie mialem ;P jeżdze w tej chwili na silverach i musze stwierdzic ze dobrze sie jezdzi ;D a wie ktos moze ile one mniej wiecej ważą ;) ponieważ zalezy mi na wadze ;]

Napisane Jul 27, 2009, 10:48 am
1995SK8

1995SK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam amok black-yellow i musiałem wymienić gumki bo były za miękkie i trak się strasznie przekrzywiał ale wymieniłem i jest OK, a za taką cenę jestem zadowolony :)

Napisane Jul 27, 2009, 11:11 am
kamelo098

kamelo098

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamelo098 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie mogą być, jak za tą cene, tylko ze gumki szybko siadają, i trucki sa wysokie  :thinking:

Napisane Jul 27, 2009, 11:26 am
lafar91

lafar91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lafar91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co byscie wybrali Romany czy Amok?
nie chce duzo kasy przeznaczac na trucki bo mam tez inne wydatki

Napisane Aug 10, 2009, 1:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja