Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Czy deszcz szkodzi ?!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy deszcz szkodzi ?!
Pit222

Pit222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pit222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzies czytalem ze deszczyk szkodzi deckom itd.
Mi sie osobiscie tez tak wydaje ale sie zapytam expertów xD :P
Bo dzisiaj pada a mi sie tak chce jezdzic  ^^)

Napisane May 2, 2008, 3:51 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy grozi?... no raczej...

a co może się stać?

- deska sie może rozwarstwić jeśli masz zdarty lakier
- łożyska zardzewieją i będzie kisza
- papier sie szybko zedrze, będzie sie odklejał itd.

także jeśli tak bardzo Ci się chce jeździć, a kase masz na zbyciu to śmiało możesz śmigać.

pozdro.

Napisane May 2, 2008, 4:01 pm
Pit222

Pit222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pit222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasy nie mam wiec se posiedze do jutra ale dzieki za odp
Pozdro ...

Napisane May 2, 2008, 4:02 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak można w deszcz jeździć ? Przecież to zimno, nie można dobrze na oczy patrzeć i ślisko  :P

Napisane May 2, 2008, 4:37 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A potem grip jest praktycznie do wyrzucenia...

Napisane May 2, 2008, 4:48 pm
Pit222

Pit222

Member
Wyświetl posty

BHT powiedział(a):
Jak można w deszcz jeździć ? Przecież to zimno, nie można dobrze na oczy patrzeć i ślisko  :P

E tam u mnie jest ciepło i pada  :P

Napisane May 2, 2008, 5:02 pm
ToFFiKxD

ToFFiKxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ToFFiKxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak. Deszcz szkodzi.

Po pierwsze: Grip do wywalenia.
Po drugie: Drewno trochę staje się "miękniejsze" Przez co łatwiejsze do złamania.

Napisane May 2, 2008, 6:12 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmn chyba wszystko powiedziane i dość oczywista sprawa, ale zamknę i zostawię dla przyszłych łaknących wiedzy^^)
PEACE

Napisane May 2, 2008, 6:45 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja