Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Dzieci a Graffiti

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dzieci a Graffiti, Graffiti
grafitka

grafitka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grafitka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądziecie o dziaciach typu 11 a 12 lat, które biorą puchy i ida z zamiarem namalowania czegos (tak o tym pewnie mysla ,,lajtowe malowanie") i bezmyslnie dają się złapac psom :

Napisane May 4, 2008, 5:43 pm
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mbcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wiadomo jakie każdy ma o tym zdanie, w walają się sami i tyle. Sam kiedyś byłem wogóle nie ostrożny ale trochę mi przeszło...

KIEDYŚ SIĘ NAUCZĄ!!!

Napisane May 4, 2008, 5:50 pm
grafitka

grafitka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grafitka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kazdemu kto ma zajafke moze sie zdarzyc, inaczej jak dzieciaki robia to tylko dla popisu.

Napisane May 4, 2008, 5:56 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem do jakich podkategorii malowania zaliczasz "dzieci"

ale byl kiedy podobny temat

wiec nie da sie odpowadać za kazdego

a  te "dzieci" napewno nie malują...

Napisane May 4, 2008, 5:59 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam 11 które naprawde dobrze maluje i wie bardzo dużo graffiti

Napisane May 4, 2008, 6:04 pm
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muph22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co mozna na ten temat powiedziec mysle ze niewiele to ze takie dzieci ida cos pobazgrac jest tak samo bezmyslne jak żucanie kamieniami w psy czy ludzi chowajac sie w krzakach a dzieci w takim wieku niemaja lepszych pomysłów sam znam przykłady kiedy to jakis łebek kupił sobie puche i latał po miescie wypisujac nazwe crew z tego samego miasta (oczywiscie niebył w tym crew tylko litery mu sie kojazyły z fajnym graffiti)  nieoszcedził kilku samochodów i chłopaki z crew mieli przypał u tych którzy mieli płytka wiedze na ten temat bo mysleli ze to oni pomimo słabej czcionki jaka tagował łebek... bezmyslna głupota podsumowujac....

Napisane May 4, 2008, 6:05 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozemy wciaz na około pisac co myslimy na ten temat a prawde mowiac i tak nic to nie zmieni bo jeden z drugim gówniarzem pojdze i zrobi tak jak napisał muph22... i nie nazywajcie tego, prosze, graffiti, bo prawda jest taka ze to chuj a nie graffiti, elo

Napisane May 4, 2008, 6:22 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak z dziewczynami i graffiti - jak umieją, to niech robią.

Napisane May 4, 2008, 7:03 pm
KaWuEn

KaWuEn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaWuEn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yyy... A OD ILU LAT MA ZACZĄĆ! OD 20?! ..Czym wcześniej tym lepiej.. wczesniej sie wybije!..

Napisane May 4, 2008, 7:31 pm
mc3kowal

mc3kowal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc3kowal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie chodzi o to w wieku ilu lat zacznie, ale o to by nie zaczynał od byle gówien...

Napisane May 4, 2008, 8:17 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KaWuEn powiedział(a):
Yyy... A OD ILU LAT MA ZACZĄĆ! OD 20?! ..Czym wcześniej tym lepiej.. wczesniej sie wybije!..

Niby taaak .... ale niech wbija z jakas dobra pracka a nie sra na sciany :)

Napisane May 4, 2008, 8:34 pm
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muph22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mc3kowal powiedział(a):
nie chodzi o to w wieku ilu lat zacznie, ale o to by nie zaczynał od byle gówien...
  kazdy zaczynał od byle gówien w czasie kiedy ja zaczynałem teraz jest wiekszy dostep do farb koncówek i ogólnej wiedzy na temat graffiti co niewatpliwie ułatwia wystartowanie jednak jesli chodzi o poziom tych staryujacych malazy to jest on słaby poprostu to jest logiczne ze jesli ktos trzyma po raz 3 puszke w rece to jego prace beda technicznie słabe jesli o jakis styl chodzi to jest podobnie ktos kto tylko rysuje a niema obycia z puszka i niewyrobił sobie własnej techniki robi słabo wszystko jest kwestia wkręcenia sie w cały ten wir trzeba rysowac i malowac i z czasem dochodzi sie do wprawy odkrywajac techniki malowania itd. znam ziomka który zaj.....cie rysuje ma naprawde dobre litery jest mega kumaty w tym temacie i ma pozytywna zajawke jednak ogranicza go hajs a dokładnie jego brak wiem ze bedzie z niego dobry writer wszystko po woli skonczy szkołe pujdzie do pracy i poczuje magie płynaca przez jego rece...

Napisane May 4, 2008, 8:37 pm
grafitka

grafitka

Member
Wyświetl posty

Wiem, przeciez odrazu sie wszystkiego nie nauczysz trzeba krok po kroku. Ale chodzi o dzieciaki ktore tego nie czuja, dla nich to tylko popis :

Napisane May 4, 2008, 8:52 pm
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

to jest moja skrucona wypowiedz z innego tematu ...młodzi writerzy chcą malowac niewnikając i nieanalizując tego co było kiedy,robią badziewne projekty poddając je ocenie na forach o graffiti większość niema pojęcia co robi poprostu chcąc coś wiedzieć wchodzą na fora internetowe i pytaja co znaczy blackbook czy wholecar jakich farb używac jakich końcówek jakiej emulsji jak zrobić błyski ,czy in line spoko wyglądają czy farby kryją na mrozie jakimi markerami tagowac itd itp co jak i gdzie operuja płytką wiedzą niemając pojęcia jak ją wykożystac niewielu wie co tak naprawde się dzieje jak wykreować własny styl i co to wogule jest styl.szacunek dla tych którzy maja prawdziwie profesjonalne podejście niezastanawiają sie czy jak będzie minus 2 stopnie na dworze to czy chrom im siądzie na kamienicy tylko idą robia chroma przy minus 2 stopniach i sami się przekonuja czy np.co to jest wholecar  throw up itd ja jak chciałem wiedzieć co jak sie nazywa to oglądałem filmy graffiti (niemajac internetu) i analizujac je czerpałem wiedze.to samo jeżeli chodzi o końcówki czy rodzaje farb chcąc wiedziec jakie puszki są lepsze kupowałem takie i taki i inne i sprawdzałem co jest faktycznie lepsze zdobywałem i nadal zdobywam doświadczenie poznawałem i nadal poznaje zdobyta wiedze wykożystuje w trakcie malowania to jest cała zabawa i to jest dla mnie graffiti możliwośći jakie daje mi ta zajawka są niograniczone i to jest gwarancjia rozwoju."młodzi malarze" szperający w poszukiwaniu wiedzy na forum ci niedrąrzący w poszukiwaniu nowych rozwiazań nie majacy zajawki szybko znikają .mam tylko nadzieje że to co dzieje się w większości miastach nieprzetrwa to co mam na mysli to moda na graffiti mam nadzieje ze 15 latkowie którzy mają chwilowe fazy zainteresowania malowaniem niewstana od kartek i zostawia malowanie ludzia którzy NAPRAWDE maja we krwi sztuke jaką jest graffiti i w ten sposób graffiti będzie sie rozwijało.

Napisane May 4, 2008, 9:05 pm
mc3kowal

mc3kowal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc3kowal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

muph, z tym 'zaczynaniem od gówien' to chodziło mi o startowanie na ściany... ;)
wiadomo przecież że nikt nie projektował od razu super-elo-kozackich wildstyli...
no i jakby nie było masz racje... "każdy zaczynał od gówien", chodzi tylko o to by tymi gównami nie brudzić ścian... ;]

Napisane May 4, 2008, 9:12 pm Ostatnio edytowane May 4, 2008, 9:15 pm przez mc3kowal
Swifty

Swifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie, każdy zaczynał od fatalnych prac! Ale od czegoś trzeba zacząć, tylko chodzi o to żeby zaczynać na kartkach a nie od razu na ścianę z toyowym gównem!
Niech młody posiedzi kilka lat przy kartce i jak graffiti go na prawdę jara to mu sie to nie znudzi! Ja dopiero zaczynam wbijać się na ściany i na własnych błędach dowiaduje się co i jak! Ale przesiedziałem nad sama kartka kilka lat! teraz tylko zacząć pracować i poczuć siłę w ręce B)

Napisane May 4, 2008, 10:04 pm
DudziakDD1

DudziakDD1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DudziakDD1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z Drugim mogą sobie zacznac mając 10 lat , ale niech ze 3 lata poświecą na kartki , a potem wbija do pustostanu co by gówienka miastu oszczędzic , no i potem zestylem i skillem wyjdą na miasto jesli tak chcą malowac  hardcore. Przy graffiti trzeba  myślec , jak mówi MUPH22  chodzi o analize nie każdy , a raczej nikt w wieku 10 czy 12 lat ma na tyle rozwiniętą wyobraźnie  by przekminic , odległości od ściany , jak co robic  itd, Bo trzeba umiec wiedziec , nie tylko patrzec :D na koniec taka metafora a co ..:)

Napisane May 5, 2008, 10:12 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ojejku...

Naprawde nie macie sie czym przejmować.

Tak, tak fabry w sklepach powinny być na "karty grafficiarskie"- tak jak łowienie ryb...na wędkarskie.
Nie można odpowiadac za innych- wazne że samemu wie się iż robi się dobrze.
Jakby każdy zdawał sobie z tego sprawe i zamiast szukać w innych znalazł by w sobie to co da się zmienić na lepsze...
Nie byłoby takich  problemów...
żyj i daj  zyć innym

Napisane May 5, 2008, 3:11 pm Ostatnio edytowane May 5, 2008, 3:12 pm przez wRiTer_Ka
Cmsk

Cmsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cmsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
ojejku...

Tak, tak fabry w sklepach powinny być na "karty grafficiarskie"- tak jak łowienie ryb...na wędkarskie.
,
ciekawy pomysł, a swoją droga to ciekawy jestem jakby miały wyglądać  egzaminy na taką kartę. 
a tak a propo tematu to najlepiej by było gdyby na miasto wychodził kazdy kto ukończył 18 lat :rolleyes: a i w sklepach z puchami powinny być takie same ostrzeżenia jak w monopolowym "osobom nietrzeźwym i poniżej 18 roku życia farb nie sprzedajemy" i "spożywanie/malowanie w obrębie sklepu wzbronione" ^^) utopia

Napisane May 5, 2008, 4:16 pm
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

Cmsk powiedział(a):
wRiTer_Ka powiedział(a):
ojejku...

,
ciekawy pomysł, a swoją droga to ciekawy jestem jakby miały wyglądać  egzaminy na taką kartę. 
a tak a propo tematu to najlepiej by było gdyby na miasto wychodził kazdy kto ukończył 18 lat :rolleyes: a i w sklepach z puchami powinny być takie same ostrzeżenia jak w monopolowym "osobom nietrzeźwym i poniżej 18 roku życia farb nie sprzedajemy" i "spożywanie/malowanie w obrębie sklepu wzbronione" ^^) utopia
  jak chcesz to zrobie ci egzamin na writera jak zdasz to karta będzie sygnowana certyfikatem Miejskiego Urzedu Fantazji oraz miom własnym tagiem... pozdro

Napisane May 5, 2008, 4:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja