Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » HaWuDePe - tak czy nie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
HaWuDePe - tak czy nie?, - wasze podejście do policji
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może i to nie podchodzi pod graffiti, ale co mi tam...

Tak się zastanawiam - stworzony przez ameby stereotyp grafficiarza piszącego CHWDP po murach mnie dobija. Zastanawia mnie wasze podejście do policji i do HaWuDePu. Jak dla mnie - policja to też ludzie, może z innymi poglądami do malowania, ale w końcu to ich praca. Słyszałem o policjancie malującym nocami.  A że Polska policja jest nieudolna - to tylko się cieszyć - nasz zysk. A według was? Tylko proszę - bez głupich postów. Spasiba.

edit: nie piszcie, czy piszecie, czy nie HWDP, ale (głównie ) o waszym nastawieniu do policji, ogólnie osób nadzorujących (Ochrona, SOKi)

Napisane May 4, 2008, 7:10 pm Ostatnio edytowane May 6, 2008, 10:13 pm przez lisek31
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muph22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pies to pies i tak juz zostanie wiadomo ilu ludzi tyle charakterów i niekazdy pies to kur..a jednak jak ludzie dostana troche władzy w ręce to im odpie...la mam paru kolesi którzy dostali wp..ol na komisariacie ja osobiscie niemam nic konkretnego do policji jednak wole omijac ich szerokim łukiem jednak druga strona medalu jest taka że jak ktos obrobi ci mieszkanie? albo skroi ci samochód z pod bloku? to co 997 albo 112 pomimo to ze policja jest w naszym kraju niewątpliwie nieudolna jest potrzebna co do chwdp to jest słabe hasło i niewiaże sie w zaden sposób z graffiti a co do policja kontra graffiti to sam miałem kilka przypadków że nawet z samochodu niechciało im sie wysiadac poprostu udawali ze niewidza co sie dzieje

Napisane May 4, 2008, 8:51 pm
WZR

WZR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WZR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak naprawde to CHWDP moga pisac czy mówic te osoby które miały jakąs styczność z policja z nie najlepszej strony a nie dzieciak 5 lat piszacy kreda na bloku hwdp- takich jest od groma. Ja jestem anty napisa CHWDP (to mnie troszke wkurwia) i jednocześnie anty policyjnej prowokacji. pzdr

Napisane May 4, 2008, 8:54 pm Ostatnio edytowane May 4, 2008, 8:55 pm przez WZR
DudziakDD1

DudziakDD1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DudziakDD1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie HWDP to głupota , rodzaj pewnego zacofania , bo jak ktoś bierze farbe i maluje takie coś w centrum miasta to moim zdaniem świadczy to o tym że koleś w ogóle nie myśli i na przykładzie mojego miasta , moge twierdzic że nie ma podstaw by byc złym na Policje , ponieważ ta mogła go jedynie spisac po 23 na ulicy. Jest to związane z szeroko pojmowaną modą na Hip hop , HWDP poraz pierwszy zostało użyte w piosence Molesty 24 - chyba Dzień Wrześniowy :) . Ci panowie wydając kilka płyt na  nielegalu mogli miec problemy z Władzą. No a młodzi adepci są zajarani i dobitnie słuchają ich tekstów jak np. " Nienawisc do policji tak zostałem wychowany , ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany , Na Zawsze HWDPPPPP !! HWDP ! - (Hemp Gru - Nienawisc . I utrzymują tą nienawiśc sami nie wiedząc dlaczego :) . Jeszcze raz powtarzam że dla mnie to głupota i te vandalizmy tylko nam przeszkadzają :) , a Policje wole omijac

Napisane May 5, 2008, 9:55 am
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Policja dba o nasze dobro. Łapać złodzieji, wandalów (szczególnie writerów), morderców i piratów drogowych. Jeśli policjant bije kogoś na komendzie to robi to dla jego dobra.

Precz z tekstem (C)HWDP

Tępić hamstwo i buractwo.

Hahahahahahahaha

Widziałem wiele debilnych tematów ale ten to już przesada.

Napisane May 5, 2008, 12:02 pm
mc3kowal

mc3kowal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc3kowal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

came, nie no kur... racja - lepiej wyjść na miasto i bazgrać wszędzie gdzie sie da te twoje HWDP ([specjalnie z błędem...])
...chyba już za dużo tej antypolicyjnej propagadny wchłonąłeś...

Napisane May 5, 2008, 12:22 pm Ostatnio edytowane May 5, 2008, 12:23 pm przez mc3kowal
perlikTBG

perlikTBG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to perlikTBG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiekszosci debili ktorzy tak pisza pewnie w zyciu policja nic im nie zrobila:D mysla ze wyjda na miasto, napisza jakis gowniany napis juz juz sa super elo niewiadomo kto:D

Napisane May 5, 2008, 12:34 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mc3kowal powiedział(a):
came, nie no kur... racja - lepiej wyjść na miasto i bazgrać wszędzie gdzie sie da te twoje HWDP ([specjalnie z błędem...])
...chyba już za dużo tej antypolicyjnej propagadny wchłonąłeś...

Napisane było to w formie żartobliwej, w życiu nie napisałem nigdzie chwdp bo uważam to za szczyt idiotyzmu. Po co wy się tak nad tym rozczulacie?

Napisane May 5, 2008, 12:50 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze mi ktos powiedziec co oznacza skrot CHWDP?

Bo z tego co wiem pierwsza litera slowa ch** to C, wiec powinno byc CWDP

Napisane May 5, 2008, 12:56 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

marcinekSB powiedział(a):

W sumie racja ale skrót został wymyślony zanim ludzie dowiedzieli się, że pisze się to przez ch wiec teraz zmieniając H na C dla wielu mogloby być to niezrozumiale więc żeby uniknąć niedomówienień wystarczyło dostawić na początek C.

Napisane May 5, 2008, 1:12 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okej więc

"graffiiarzy piszących HWDP" -widac że jeszcze nie oddzielasz i nie widzisz różnicy między rajterem, a dzieckiem/kibicem z puszką...

Ale przyjdzie czas kiedy sobie wyrobisz granice

Napisane May 5, 2008, 3:06 pm
mc3kowal

mc3kowal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc3kowal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sry came ale to zalatywało mi bardziej ironią niż żartem... ;P
widać sie odrobine nie zrozumieliśmy... :]

Napisane May 5, 2008, 5:42 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HWDP dla dzieci które za dużo HempGru się nasłuchały...

Napisane May 5, 2008, 6:15 pm
SubDBC

SubDBC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SubDBC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie pisani chwdp jest ewidentnym brakiem poszanowania zawodu (choć nielubiany i nieszanowany jest nam potrzebny - niestety) Ludzie są różni z jednymi to i giba wypalisz a z drógimi to ci mandat za rzucenie zapałki wpiszą lub spałują bo jesteś np. arabem. Nasz kraj jest jaki jest choć niektórzy myślą że "bez policji by było lepiej" gó*no prawda (zabili by cie za 50 gr bo do wina niedorzuciłeś)

choć sam mam problemy z policją to chociaż szanuje ten zawód ponieważ ilu księży gwałcicieli by było na świecie :) lub morderców

Do policji nic nie mam lecz jak ktoś to już napisał "trzymam się od nich z daleka"

Napisane May 5, 2008, 8:07 pm
Buggar

Buggar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buggar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a popatrzeliście na to, że CHWDP zwraca się bardziej do instytucji, a nie do ludzi?
przynajmniej ja tak to odbieram. w tym przypadku jak najbardziej zgadzam się z tym hasłem. ale jeżeli mamy odnosić do to ludzi którzy pracują w policji to lekko przesada. bo co oni robią? chcą zarobić na chleb, nic więcej. wątpie żeby w szeregach znalazł się jakiś gliniarz który jeździ po mieście szukając złoczyńców :D oczywiście wyjątek potwierdza regułę...

Napisane May 5, 2008, 10:20 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wszyscy policjanci to ostatni h*je , ale większość czepia sie o byle gówno.
Co do (C)HWDP -> nigdy mi sie ten text nie podobał specjalnie , jest lekko bez sensu , ale jak kto lubie , to moje zdanie.
Peace  ^^)

Napisane May 5, 2008, 10:46 pm
veces

veces

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to veces zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4razy sie spotkałem że nawet sie niebieskim nie chcialo z poloneza wysiadać...
do nich nic nie mam, ale napewno są tacy co sie przyczepią
nie wiem jak z SOKami:D a co o SOKach sądzicie?

Napisane May 6, 2008, 7:18 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinekSB powiedział(a):

CH SIE NIE ROZDZIELA INTELIGENCIE TAK SAMO JAK RZ,SZ,Cz

Napisane May 6, 2008, 7:20 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PCK - polski czerwony krzyz
SP - szkola podstawowa
RP - Rzeczpospolita Polska

Napisane May 6, 2008, 8:41 pm
krzys11

krzys11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzys11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

veces powiedział(a):
4razy sie spotkałem że nawet sie niebieskim nie chcialo z poloneza wysiadać...
do nich nic nie mam, ale napewno są tacy co sie przyczepią
nie wiem jak z SOKami:D a co o SOKach sądzicie?

SOKi podchodza i opowiadaja jakies zarty ktore nie sa smieszne i cie czasami je*na palka xD ze tak powiem  sa tacy dowcipni ze az wcale xD

POZDRO

Napisane May 7, 2008, 5:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja