Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Film

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Film, Pomocy
Pytas

Pytas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pytas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy znacie jakis film o rolkach taki jak np.yamaksi o parkour?

*Napisane May 11, 2008, 2:57 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę głupi temat....Się pytasz czy znamy?! Wiadomo że prawie każdy dobry rolkarz lub osoba interesująca się tym sportem zna masę filmów o tej tematyce !!Może chciałbyś aby jeszcze każdy na płycie CD wysłał Ci do domu film ?! Ja pierdykam!!! :mad:  Jest takie coś jak pl.youtube.com  www.maxior.pl  itp...tam sobie wypisujesz aggressive inline skating lub jakoś inaczej i masz w ch*** filmów  :mad: Zadajesz takie głupie pytania(tematy) że głowa boli !!

Napisane May 11, 2008, 4:33 pm
Pytas

Pytas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pytas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pierdole chodzi mi o złozony film taki w ktorym jest jakas fabula taki jak np. Harry Potter ! :PP

*Napisane May 11, 2008, 4:59 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha...no to sorki za ostre słowa  :rolleyes: Źle Cię zrozumiałem...mój ulubiony film o tematyce rolek to          M1 Urethane- Twenty To Life        To jest film ktory mi sie najbardziej podoba   

Aha i to o czym mówisz...te filmy to się nazywa Filmy Pełnometrażowe

Napisane May 11, 2008, 5:15 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 5:33 pm przez KwasnyGT
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KwasnyGT powiedział(a):
Aha...no to sorki za ostre słowa  :rolleyes: Źle Cię zrozumiałem...mój ulubiony film o tematyce rolek to          M1 Urethane- Twenty To Life        To jest film ktory mi sie najbardziej podoba   

Aha i to o czym mówisz...te filmy to się nazywa Filmy Pełnometrażowe

dalej go nie rozumiesz chodzi mu o odpowiednik deskorolkowego grinda np.
masz jaką kolwiek fabułę w twenty to life?

Napisane May 11, 2008, 9:31 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Może fabuły nie ma ale jest to film pełnometrażowy  B) A jeżeli chodzi o filmy z fabułą o rolkach to raczej jest ich bardzo mało...hmm....jakby tak się bardziej przyjrzeć to w Taxi III jest motyw na początku jak goście pomykają na rolach,to chyba tylko jeden znam taki film  :cyclops:

Napisane May 12, 2008, 7:01 am
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freestyle rolling, black market, leading the blind, checkmate mixtape 3

Napisane May 12, 2008, 8:51 am
Piotrek18

Piotrek18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrek18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

black market - z@jebisty film. Z rolkami i pełnometrażowy to tylko go widziałem.

Napisane May 15, 2008, 8:11 am
skwarus2

skwarus2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skwarus2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie a gdzie ten film black market gdzie go moge dostac

Napisane Jun 1, 2008, 1:38 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skwarus2 powiedział(a):
E-mule, torrenty, hedonskate, zajebisty film!

Napisane Jun 2, 2008, 6:30 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikendy powiedział(a):
skwarus2 powiedział(a):
hedonskate, zajebisty film!
Możesz mi dać link? Bo chyba niedowidzę :)

Napisane Jun 2, 2008, 6:38 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
mikendy powiedział(a):
skwarus2 powiedział(a):
hedonskate, zajebisty film!
Możesz mi dać link? Bo chyba niedowidzę :)
aa...Nie, na hedonie jest tylko barely dead..:P

Napisane Jun 2, 2008, 9:08 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2008, 9:09 pm przez mikendy
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja