Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Addicted 2008

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Addicted 2008
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klik

Jest to film, który miał montować lendek. Montowałem ja (przejazdy) i ens (napisy na początku i końcu).

Niedługo link do ściągnięcia.

Napisane May 11, 2008, 7:46 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:25 pm przez fujitsu
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film fajny, tylko szkoda że niektórzy mieli po 2,3 tricki ale tak musiało być by film nie trwał godzinę. Najbardziej podobał mi się przejazd fujiego  ;) Taki najbardziej przejrzysty :]  Ogólnie wszystko luzz  :)

Napisane May 11, 2008, 7:54 pm
Jagis

Jagis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jagis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super filmik :) Najlepszy Ens I Fuji :) No własnie fajnie by było jaky polacy zrobili taki godzinny filmik fingerbordowy ... :)

Napisane May 11, 2008, 7:58 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:02 pm przez Jagis
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podoba filmik ;] gratuluje kazdemu bo wlozyli w to prace i serce ^^)

Napisane May 11, 2008, 8:09 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film świetny ...nie przynudzal wogole
-muzyka idealnie dobrana
-montaż świenty
-jedyne co mi sie nie spodobalo to jakosc w niektórych przejazdach ale nie kazdy ma swietna kamere :]

Ogólnie bardzo pozytywny filmm i POLSKI !
Ale oczywiscie ktoś zaraz zjedzie że sznejderowskie lepsze a POLSKIE złe

Napisane May 11, 2008, 8:13 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ha, zupełnie o tym zapomniałem, jakość mojego partu wybitna, mogłem dograc w lepszej. Ale trudno... fuji twoja część najlepsza. Ale wszystkim którzy coś tam dali gratuluje.

Napisane May 11, 2008, 8:14 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:15 pm przez Drakx
Ens1

Ens1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ens1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fuji bedzie sie lansował ze go chwala xD a to ja moj przejazd, intro i outro zmontowalem xD

No ale fakt - fuji miales zajebisty przejazd :)

Napisane May 11, 2008, 8:20 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:21 pm przez Ens1
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SUPER FILM ! ! !
Bardzo mi się podoba, nazwa dobra, ciekawe przejazdy, świetny :)

Napisane May 11, 2008, 8:20 pm
b82rez

b82rez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to b82rez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko filmik. Ładnie jeżdżą chłopaki. Całego nie obejrzałem :P wiec nie wiem czy godzine wytrzymam

Napisane May 11, 2008, 8:21 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

b82rez powiedział(a):
Spoko filmik. Ładnie jeżdżą chłopaki. Całego nie obejrzałem :P wiec nie wiem czy godzine wytrzymam

no to obejrzyj.

Napisane May 11, 2008, 8:23 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozacki filmik... dobra robota chłopaki... gratuluje.

Napisane May 11, 2008, 8:29 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny pomysl z zakonczeniem : they're fuckin' addicted :D
ogolnie  filmik spoko :)  co do montazu to jeszcze troche za dlugie wydaja mi sie przerwy pomiedzy poszczegolnymi przejazdami i napisy koncowe tez dlugo leca...
ale na prawde dobry :)

Napisane May 11, 2008, 8:36 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

ROOkIEE powiedział(a):
ogolnie  filmik spoko :)  co do montazu to jeszcze troche za dlugie wydaja mi sie przerwy pomiedzy poszczegolnymi przejazdami i napisy koncowe tez dlugo leca...

a mówiłem ensowi :p

Napisane May 11, 2008, 8:37 pm
Ens1

Ens1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ens1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fujitsu powiedział(a):
ROOkIEE powiedział(a):

a mówiłem ensowi :p

przerwy jakby byly krotsze to by piosenki nie pasowały w uszach. wierz mi :P
kto tam napisy koncowe oglada :P to tylko jak ktos chce tytul piosenki znac...
"fuckin" moje moje!!! xd hahaha

Napisane May 11, 2008, 8:41 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 8:42 pm przez Ens1
Thirtyteen13

Thirtyteen13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thirtyteen13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

b82rez powiedział(a):

Tam jest teź jedna dziewczyna. Kobieta już właściwie :P

Napisane May 11, 2008, 9:01 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypas koledzy :)   

Napisane May 11, 2008, 9:26 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dopiero zaczynam ogladac i juz moge powiedziec ze lendek nagrywal na zbyt wolnej migawce i hujowo flipy wygladaja ;)

jak zobacze reszte ( o ile wytrzymam do konca ) to zaedytuje.

EDIT:

teraz widze ze dla wszystkich manual kamery to czarna magia... a szkoda... wystarczy troche bardziej otworzyć przysłone a zwiekszyc migawke ( czyli zmniejszyc jej czas ) i naprawde flipy beda bardziej widoczne...

jak narazie tylko fuji mial dobry obraz ( mimo ze tez jechal na automacie )bylo pare bledow ale jest super w porownaniu do reszty ( mowie o obrazie )

a co do trickowto najlepiej wg mne wypadl lendek i fuji.

wiem jak jezdzi fuji, nie ma jakiegos mega poziomu, ale jak widac postarał sie i nagrał dobry materiał na potrzeby filmu.

lendek dobrze jezdzi i dobre tricki pokazal

tyle

ELO

Napisane May 11, 2008, 9:46 pm Ostatnio edytowane May 11, 2008, 10:00 pm przez lozek202
Debat

Debat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Debat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem calkiem fajny montazyk, poziom coraz wyzszy w pl to widac :) pozdro

Napisane May 11, 2008, 10:19 pm
wulwultan

wulwultan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wulwultan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha
jak zobaczyłem mój przejazd to sie przeraziłem. jakieś stare triki i jeszcze ta muza...

Napisane May 11, 2008, 10:21 pm
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wulwultan powiedział(a):
haha
jak zobaczyłem mój przejazd to sie przeraziłem. jakieś stare triki i jeszcze ta muza...

ale koszulke miales KOZAK ! ;)

Napisane May 11, 2008, 10:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja