Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Piosenki podnoszące na duchu

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piosenki podnoszące na duchu
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie znacie piosenki które podnoszą na duchu, sprawiają że cos sie w nas rodzi takie uczucie, wzruszenie itp. Ja bardzo lubie piosenke You Will Never Walk Alone zawsze jej slucham jak mi cos nie wychodzi albo mam załamke

Napisane May 13, 2008, 2:00 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm trudno powiedzieć
może Led Zeppelin - Stairway to heaven i chyba mogę wymienić Dio - Rainbow in the dark

Napisane May 13, 2008, 2:14 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee był chyba podobny temat ;p
piosenka która zawsze mi pomaga
2Pac - Keep Ya Head Up

Napisane May 13, 2008, 2:49 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Children Of Bodom - Led Light In Your Eyes part 1 ... jeszcze z Alexandrem na gitarze :) Moonspell - Luna i standardowo Dżem - List do M. . nie wiem dlaczego ale mam sentyment do tego zespolu , mimo iz dzis graja kiepsko to i tak lubie na nich koncerty chodzic ... a szczegolnie sluchac ballady tego Dżemu .

Napisane May 13, 2008, 2:56 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i-Doser.-.Quick.happy  :)

Napisane May 13, 2008, 3:03 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stare dobrze małżeństwo- piosenka dla Wojtka Belona... 

wszystko co pozytywne... !

Napisane May 13, 2008, 3:16 pm
mikenskate

mikenskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piosenka z tej strony ^^^^
Klik

Napisane May 13, 2008, 3:16 pm
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ziggy Marley - Rainbow in the sky, bo zawsze, nawet w najgorszej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego, że nie wszystko stracone. Poza tym pozytywny tekst ma kawałek.

Napisane May 13, 2008, 3:20 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bachor- nigdy nie mamy dość

Napisane May 13, 2008, 3:21 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bob Marley- Time Will Tell
Outkast- Spottieottiedopaliscious, Chonkyfire
Heltah Skeltah- Keep Your Head Up
2pac- Changes, Life Goes On
Masta Ace- Da Grind, Revelations, F.A.Y. (co do F.A.Y.- moze w troche inny sposób ale tez podnosi na duchu)
Army Of The Pharaohs- Don't Cry
Killah Priest- B.I.B.L.E.
Swollen Members- Dark Clouds (to naprawde megapodnosi na duchu)
The Dandy Warhols- The Gospel, Plan A
Jedi Mind Tricks feat. GZA- On The Eve Of War remix (ten bez skrzypiec)
Xzibit- Judgement Day
Biggie- Juicy

Jak sobie jeszcze cos przypomnę to dopiszę.

Napisane May 13, 2008, 3:28 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Natural dread killaz - Uwierzyć w siebie
Natural dread killaz - Budzisz się rano
Junior Stress - Po to zeby zyc
Soldiers of jah army - freedom time ;)

Napisane May 13, 2008, 4:01 pm
dillkaHG

dillkaHG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dillkaHG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pono -"Pierd*le to"  kocham.

Napisane May 13, 2008, 4:03 pm
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WWO - nienawiśc obróc w siłę

Napisane May 13, 2008, 4:28 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

... zapomnial bym jeszcze o Afromanie i jego kultowym 'Beceuse I Got High' .... jak moglem xD ide sie pociac .... cya

Napisane May 13, 2008, 4:36 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
... zapomnial bym jeszcze o Afromanie i jego kultowym 'Beceuse I Got High' .... jak moglem xD ide sie pociac .... cya

Weeeź, nie czujesz tego klimatu.
A od siebie dorzuce jeszcze Braille- Keep On i Outkast- Da Art Of Storytellin' Part 2 (jakos zajebiscie mi pasuje ten kawałek do słuchania o świcie ;))

Napisane May 13, 2008, 5:36 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paktofonika - Dla pewnego swego
Dezerter - Burdel ( :DDDDD)

Ps.
Konkwista 88 - niezwyciężeni ale co kto lubi : )))

Napisane May 13, 2008, 6:49 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Paffcio90 powiedział(a):
Royek13 powiedział(a):

a skad to mozesz wiedziec  :rolleyes:

Napisane May 13, 2008, 6:54 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to tak:
Israel Kamakawiwoole - Somewhere over the rainbow
Jose Gonzalez - Heartbeats
2Pac - Keep ya head up
Fenomen - Dwulicowi ludzie
Bob Marley - Buffalo Soldier, ale ogólnie to cały Bob rox ;)
Grammatik - Rozmowa
OSTR -  śśśśś i dla tych kilku rzeczy

Może będziecie mnie uważać, za nie wiadomo kogo, ale podałem nutki, dla konkretnych powodów :P każda na inny rodzaj smutku ;) pzdr

Napisane May 13, 2008, 8:59 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Royek13 powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):
Royek13 powiedział(a):

Bo dałeś kawałek co prawda mistrzowski i kutowy, ale jednak zwyczajnie śmieszny i zabawny... A chodziło chyba raczej o kawałki które podnoszą na duchu i dają nadzieje i siłe... No ale mogę sie mylic ;)

Napisane May 13, 2008, 9:41 pm Ostatnio edytowane May 13, 2008, 9:42 pm przez Paffcio90
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Paffcio90 powiedział(a):
Royek13 powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):
Royek13 powiedział(a):

Bo dałeś kawałek co prawda mistrzowski i kutowy, ale jednak zwyczajnie śmieszny i zabawny... A chodziło chyba raczej o kawałki które podnoszą na duchu i dają nadzieje i siłe... No ale mogę sie mylic ;)
sam klimat piosenki jest bardzo przyjemny wiec zapewne moze podniesc na duchu [przynajmniej mnie] a to ze zartobliwy to swoja droga :D

Napisane May 13, 2008, 9:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja