Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Fast Fingers

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fast Fingers, wejdz-pilne
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś z polski wybiera się na fast fingers oprócz mnie?
Z tego co wiem to dziarno tez... ale szukamy z dziarnem transportu!

pisać na pm!

pozdro
AMOK

Napisane May 14, 2008, 9:18 pm
Ens1

Ens1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ens1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heelflip1 powiedział(a):
pytanko :
co roku jest fast fingers??? bo jak co to może ja ale za rok lub 2 bo narazie za mało umiem
i są jakies mniejsze imprezy w polsce??? może w poznaniu??

miwi powiedział(a):
Ja marze  o tym zeby sie wybrac na ff 11  ale niema takiej mozliwosci zebym mógł pojechac  po 1 rodzice mnei nie puszcza po 2  mało umiem  po 3 niemiał bym sie z kim wybrac no chyba ze z wami ale i tak nei pojade chyba ze keidys jak bede starszy

pozdro

ej ludzie w temacie jest konkretne pytanie. po co mówicie o czymś co nikogo nie interesuje? zaraz będzie x stron z postami o treści "ja tez bym chciał pojechac ale nie mogę"

Napisane May 14, 2008, 11:21 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8Amok powiedział(a):
Czy ktoś z polski wybiera się na fast fingers oprócz mnie?

jaki skromny :P
powodzenia w szukaniu "łysego" :P

Napisane May 15, 2008, 6:31 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie transport, zakwaterowanie i kasa, ile to by wyszlo?

Napisane May 15, 2008, 11:12 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja