Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » sprzęt

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
sprzęt, za ile?
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kasalolek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za ile można kupić wszystko potrzebne do snowboardingu na początek?

Napisane May 19, 2008, 5:25 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co? na sahare sie wybierasz? :P

ja kupiłem na wyprzedaży sprzęt (buty, wiązania, deska) za 600zł xP ale myśle, że tak w 1000zł powinieneś sie zmieścić

Napisane May 19, 2008, 7:00 pm
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kasalolek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko nowe za 600??

Napisane May 20, 2008, 7:47 pm
Primoza

Primoza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Primoza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nio i ciuszki drugie tyle ale to dolna granica tak samo jak ze sprzętem

Napisane May 21, 2008, 10:54 am
elephant

elephant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elephant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pamiętaj że potrzebujesz:
- deskę
- wiązania
- buty
- rękawiczki
- gogle
- kurtkę
- spodnie

Teraz większość rzeczy jest na przecenie, więc jak znajdziesz swoje rozmiary to warto kupować....

Napisane May 21, 2008, 3:10 pm
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

narazie mam rękawiczki. kupie reszte w październiku (maoja osiemnatka - przypływ gotówki)

*Napisane May 25, 2008, 9:43 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie bez sensu kupować nowy sprzęt na początek (deska, wiązania, buty) chyba  że srasz pieniędzmi :P używane kupisz do 500 lajtowo

Napisane May 26, 2008, 12:15 am
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

jasne! dołoże 200zł i mam nowe wszystko

Napisane May 26, 2008, 4:03 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za dobrą deskę, wiązania i  buty powinieneś się zmieścić w przedziale 800-1000 PLN. Mówimy o dobrym sprzęcie spełniającym wymagania.  :)

Napisane Jul 30, 2008, 3:10 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na poczatku wszystko za 350 kupilem ;P Ale zeby pojezdzic musisz inimum ten 1300-1500 wydac. Licze wiazania buty, blat

Napisane Aug 11, 2008, 9:15 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja za wszystko zaplacilam na poczatku okolo 900 zl. w tym deska wiazania buty kurtka itp ;o

Napisane Aug 12, 2008, 11:30 pm
Skoczna

Skoczna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skoczna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra deska firmowa to kosztuje tysiac cos... ale zalezy dodaj jeszcze do tego wyposazenie ubrania itd... Jakby kupowac te najtansze rzeczy to w tysiaku powinnes sie zmiescic ^^)

*Napisane Aug 20, 2008, 8:54 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na poczatek to polecam kupic "zestawik", a nie deske i wiazania oddzielnie :p
poprostu taniej wyjdzie.. :)

ja pierwszy raz to dalem jakies 900 zl za deske salomona + wiazania controla
a rok temu to okolo 2000 poszlo za optiona influence + wiazania rome arsenal
wiec uwazaj bo to wciaga :cyclops:

Napisane Oct 25, 2008, 7:13 pm
gregorxxx

gregorxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gregorxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska Nitro Target Red Line 1000zl Buty Salomon Balanse 380 zl Wiazania Salomon 400 zl i wszystko w tym temacie !!! Pozdro

Napisane Oct 31, 2008, 12:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja