Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » 411VM - Issue 911

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
411VM - Issue 911, ARGH
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 jak chyba wiecie jest to numer pogotowia w Stanach...
Chłopacy z 411VM postanowili stworzyc film antyzajawkowy.
Jest to tak chory film że oglądnołem go tylko raz i mam już go tak dosyć  :mad::/ ... Piszcie swoje opine na teamt tego filmu.. ja nie mam sił bo jak o tym filmi pomyśle to odrazu trace zajawke.
Pozdr

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 3, 2005, 11:27 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak to prawda powstał taki... W nim są straszne upadki, które powodują zanik zajawy :) ale na serio, można się ponim zdołować.

Napisane May 3, 2005, 11:49 am
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okropny film!!!!!!! Już jak doszedłem do połowy filmu to wyłączyłem.

Napisane May 3, 2005, 2:56 pm
anusia12

anusia12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anusia12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masowy film  :cyclops: az chce sie wyjsc na deske i rzucac z 15 schodow  :)

Napisane May 3, 2005, 3:33 pm
sochosk8

sochosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sochosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomsk8 odradzam nie sciagaj .

Napisane May 3, 2005, 3:54 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmy tej prosukcji, sa totalnie zjebane, tez mi sie nie chce po nicg jeździć, zjebane na maxa :/ same reklamy i wogle dupa z nich a nie deskorolka

Napisane May 3, 2005, 7:29 pm
Borys19

Borys19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borys19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA obejżalem 2 razy cały pod zad mega mi sie podba oprucz zlamnia reki przez małego grubasa !!

Napisane May 3, 2005, 7:33 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale beka jest.. ale nie które filmy 411VM są zajebbiste

Napisane May 4, 2005, 5:44 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

największa beka jest z tego grubaska co łamie ręke... i krzyczy: O FUCK MY ARM MY ARM O FYCK MY ARM MY FUCKING ARM

Napisane May 4, 2005, 9:54 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co slysze to ten film by mnie zdolowal doszczetnie dlatego ze ja mam teraz noge w gipsie. ale moze byc pozytywny bo zobaczysz ze nie tylko ty sie wywalasz . nie bede ogladal dopuki nie sciagna mi gipsu :D

Napisane May 7, 2005, 9:58 pm
ArturaS

ArturaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArturaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie się film bardzo podobał  :) Chociaż niechciał bym się znależć na miejscu osob które w nim występują :cyclops:

Napisane May 7, 2005, 10:13 pm
element9

element9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film wypasiony , mi sie podobał :D fajny jest scorpion i grubas na rowerze :D

Napisane May 11, 2005, 4:31 pm
Rychus

Rychus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No faktycznie maly grubas jest spox :D Ale mi sie wydawalo ze on krzyczy "O FUCK MY ARM! MOM! MY ARM! MOM!" :D Faktycznie sa gorsze gleby, a z tego co widzialem to 1/4 jest z THPS'ow, ale kto by tam patrzyl na te szczegoly :D Na mnie nie wiem czemu zadzalal wrecz z odwrotnym skutkiem i chcialem na deske po nim zaraz wyjsc :)

Napisane May 29, 2005, 9:57 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde nie moge go nigdzie znalezc. da ktos link z ktorego go mozna sciagnac?? albo napiszcie w pm nazwe pena albo link najlepiej.  z gory thx :rolleyes:

Napisane May 30, 2005, 6:17 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

eMule masz wpisujesz 411VM - 911 o iasz

Napisane Jun 6, 2005, 9:00 am
xiao

xiao

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xiao zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film lepszy od najlepszych komedii Polecam !! :D:D

Napisane Jul 27, 2005, 8:57 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIE OGLĄDAĆ PRZED WYJŚCIEM NA DESKE!!!!!!!!!!

Napisane Jul 29, 2005, 10:41 am
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurcze jestem inny!!mi właś
PHP:
1
  n
ie sie podobałe ale patrzcie wyżej:)

Napisane Jul 29, 2005, 10:45 am
dorian

dorian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dorian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sekcja skorpiona stopy przed twarzą

Napisane Jul 31, 2005, 5:39 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście lubie oglądać gleby, ale jak na niektóre popatrzyłem to aż mnie zabolało:P

Napisane Jan 2, 2006, 8:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja