Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » 411VM - Issue 911

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
411VM - Issue 911, ARGH
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 jak chyba wiecie jest to numer pogotowia w Stanach...
Chłopacy z 411VM postanowili stworzyc film antyzajawkowy.
Jest to tak chory film że oglądnołem go tylko raz i mam już go tak dosyć  :mad::/ ... Piszcie swoje opine na teamt tego filmu.. ja nie mam sił bo jak o tym filmi pomyśle to odrazu trace zajawke.
Pozdr

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 3, 2005, 11:27 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czuczek powiedział(a):
Ja nie straciłem zajawki po tym filmie przeciwnie. Podobała mi się muza na tych zawodach(tam gdzie ci 2 kolesie zderzyli się w powietrzu) . Jak ktos wie co to jest to niech napisze.

ludzie raz na zawsze zapamietajcie
GREEN OLIVE TREE !
jak ktos chce to niech sie zglasza mam to na serwerze gdzies...

Napisane Sep 23, 2006, 9:35 am
notek

notek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to notek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie najbardziej podoba: Scorpio Section... to jest totalne... i jeszcze jak koleś z chyba 8 albo 9 metrowego czegoś na ballsy wbił sie w barierke...

Napisane Sep 23, 2006, 9:48 am
fcleszcz

fcleszcz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fcleszcz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem o co wam chodzi. Ten film jest zajebisty!!!!!!! oglądałem go ze 3 razy i miałem po każdym razie niezłą zajawe. Przecierz tym sie właśnie różni deskorolka od joggingu lub kolarstwa że w deskorolce jest adrenalina i nutka ryzyka.

Napisane Sep 23, 2006, 10:00 am
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie ten film nawet podobał jest w nim wiele zajefajnych glebek :) B)

Napisane Jun 4, 2007, 9:47 pm
Sury

Sury

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sury zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po tym filmie odechciewa się nie tylko zajawy ale też jazdy na desce on jest straszny takich gleb w życiu nie widziałem

Napisane Sep 26, 2007, 5:16 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w pewnym momencie pomyślałem żeby zrezygnować z deskorolki ale jeżdzie na technice i się nie przejmuję :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Dec 20, 2007, 11:22 am
raziel1993

raziel1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raziel1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby moja matka zobaczyła ten film to bym miał dożywotnią karę na dechę  :P

Napisane Dec 6, 2009, 6:20 pm
skeicik21

skeicik21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skeicik21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze ? tez tylko raz go obejrzałem i chyba sobie ten film przypomnę bo szkoda , żeby się kurzyła płytka na półce ;D ale nie ma to jak masakryczna gleba bodajże Neal'a Mims'a z filmu Transworld - The Reason jak jebn** głową z kilku metrów na ziemię chyba przy próbie Smith grind na rurce w dół i wtedy se w ch** ciężko rozciął łuk brwiowy ;/ ;(

dla zainteresowanych ;P - http://www.youtube.com/watch?v=8c5ebDVs2aM  2:12 minuta - MASAKRA ;/

Na filmie '' The Route 66 Tour '' też TWS'a jest wszystko dokładnie pokazane np. jak zabierają go do szpitala itd itp !

Napisane Sep 13, 2010, 10:22 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kilka gleb hardcore'owych, ale uwierzcie, że wolałbym wiele z tych gleb (mówię o tych, gdzie nie było złamań itp.) zamiast skręceń kostek...po większości z tych upadków poleżysz w łóżku tydzień, dwa i nie ma śladu...po urazie stawu zostaje problem

Napisane Sep 14, 2010, 8:57 am Ostatnio edytowane Sep 14, 2010, 8:59 am przez JustLearn
Ose

Ose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale ludzie są dziwni, czemu wszyscy bez kasków jeżdżą, ?

Napisane Sep 17, 2010, 1:39 pm
skeicik21

skeicik21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skeicik21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ose powiedział(a):
Ale ludzie są dziwni, czemu wszyscy bez kasków jeżdżą, ?

hahahahahahahahaha 

Napisane Sep 25, 2010, 11:09 am
Karson

Karson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już nie jeżdżę na desce

Napisane Sep 25, 2010, 8:15 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karson powiedział(a):
Już nie jeżdżę na desce

rozumiem, że skaczesz mega poręcze i flipy z kilkunastu schodów jak goście z filmiku, więc masz się czego obawiać; można zobaczyć twoje video?

Napisane Sep 26, 2010, 8:45 am Ostatnio edytowane Sep 26, 2010, 8:47 am przez JustLearn
Karson

Karson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JustLearn powiedział(a):
Karson powiedział(a):
Już nie jeżdżę na desce

rozumiem, że skaczesz mega poręcze i flipy z kilkunastu schodów jak goście z filmiku, więc masz się czego obawiać; można zobaczyć twoje video?

To był żart ale przez takie filmy traci się zajawe;/

Napisane Sep 26, 2010, 8:48 am
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

hehe spoko, chyba się nie wyspałem :) że tego nie załapałem

Napisane Sep 26, 2010, 11:41 am
dziobek1997

dziobek1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziobek1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podałby  ktoś linka ? Uprzejmie proszę . ;)

Napisane Sep 26, 2010, 10:52 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kliknij tutaj

Napisane Sep 26, 2010, 11:46 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja