Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » 411VM - Issue 911

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
411VM - Issue 911, ARGH
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 jak chyba wiecie jest to numer pogotowia w Stanach...
Chłopacy z 411VM postanowili stworzyc film antyzajawkowy.
Jest to tak chory film że oglądnołem go tylko raz i mam już go tak dosyć  :mad::/ ... Piszcie swoje opine na teamt tego filmu.. ja nie mam sił bo jak o tym filmi pomyśle to odrazu trace zajawke.
Pozdr

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 3, 2005, 11:27 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
Beginner

Beginner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beginner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:Pmi sie podobał scorpion :rolleyes:

Napisane Feb 16, 2006, 4:05 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podoba ten film HAAH

Napisane Feb 16, 2006, 4:11 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

411 vm -  " 911 vm The Worst Slams " . jebniety film ,nie sciagac ,nie ogladac .caly moj komentarz . chyba ,ze ktos jest masohista i chce sie poduczyc nowych trickow  :P.a i na Issue reklamuja ten film ,juz nie pamietam na ktorym ,ale raczej na odcinkach powyzej 55 .pozdro  :)

*Napisane Feb 16, 2006, 11:05 pm
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej prosze blagam o link do tego filmu moze byc na rapidshare...jak cos to msg me PLS! :(

*Napisane Feb 17, 2006, 6:39 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeny ludzie tyle slysze o tym filmie i strasznie chcialbym go zobaczyc wiecie skad mozna by go sciaganc ???????z gory dzieki :rolleyes:

Napisane Feb 17, 2006, 6:53 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny ten film najbardziej mnie rozwalił ten grubasek ze złamaną ręką , a jeżeli chodzi o to czy film jest anty-zajawkowy , to bym aż tak bardzo nie powiedział ale mimo to są tam naprawdę nieprzyjemne te niektóre gleby ;) pozdrawiam i polecam

Napisane Feb 17, 2006, 6:54 pm
BaRRy

BaRRy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaRRy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 hmm to ten gdzie Tim O'Connor pokazuje rodzaje wypadków ?
jak tak to mam to na płytce

Napisane Feb 18, 2006, 12:31 am
Fantos

Fantos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fantos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak sobie pomyśle że kiedyś ja tak sobie zrobie to masakra:( zajawa spada i dlatego nie polecam tego filmu ale w sumie to nic nie zmieniło mojego podejścia do deski.No i radze nie oglądać tego tym hmm jakby to powiedzieć nowym (chociaż sam nim jestem hehe)bo to naprawde ANTYZAJAWA i pewno nie jednego skater'a to doprowadziło do utraty nadzieji,zajawy na deske i już nie śmiga:(...To moja opinia:D

Napisane Feb 18, 2006, 10:37 am
skateizm12

skateizm12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateizm12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co macie do tego filmu tylko pokazują jakie mogą byc skutki jazdy na deskorolce ale jak obejrzalem ten film to balem sie wszzkoczyc na rurke

Napisane Feb 19, 2006, 11:38 am
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rulers powiedział(a):
mozna się posmiać

To nie jest wcale śmieszne...

Napisane Feb 19, 2006, 10:58 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałemm, wproawdaza kiepską atmosferę ten grubas...dobre było jak gościu wużucił na deske mrek i się odbiła na neigo...a ten grubas to nieprzyjemny był tak wsyzscy sie śmieją a on najperiw skrzeczy arghh my arm !! No i krzyczy My arm mya rm my arm my fuck...

Napisane Feb 24, 2006, 5:26 pm
leebacja

leebacja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to leebacja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy ta scena byla w tym filmie ale kumple mi mowili ze jakis koles chcial wskoczyc na porecz zeby zrobic boardslide'a no i wyskoczyl deska mu gdzies wyleciala i zjebal sie prosto na kule!!!!! Nagle wstaje i patrzy a tu cala czerwona nogawka okazalo sie ze jedno jajo mu sie rozj*****!!! masakra!!! Ale kozak nadla jezdzi na desce :D

Napisane Mar 3, 2006, 11:25 pm
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grubas nie lamie reki tylko ma skrecona w nadgarstku....
po za tym......jakos wcale mnie nie rusza ten film.........gleby sie kazdemu zdarzaja...

Napisane Mar 4, 2006, 9:45 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
Rulers powiedział(a):
mozna się posmiać

To nie jest wcale śmieszne...

Własnie to nie jest śmieszne jak przeanalizowałem kilka z tych wypadków to kolesie mieli szczęście że przezyli albo nie musieli im amputować reki albo nogi. Taki film jest potrzebny ale jak dla mnie za długi i nie wytrzymałem na raz całego musiałem sobie puscic cos normalnego a potem koncowke. PoZdRo

Napisane Mar 4, 2006, 10:57 am
Skater__1991

Skater__1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skater__1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no...film jest zajawkowy ale na hardcore :D

Napisane Mar 14, 2006, 5:35 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikoq3a powiedział(a):
grubas nie lamie reki tylko ma skrecona w nadgarstku....
po za tym......jakos wcale mnie nie rusza ten film.........gleby sie kazdemu zdarzaja...

ona ma ją złamaną nad nadgarstkiem

Napisane Mar 14, 2006, 7:08 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się bardzo podobał ten film. Fajna muzyka tam była. Ja nie straciłem po nim zajawki, przeciwnie - miałem jeszcze większą zajawkę!

Napisane Mar 15, 2006, 10:22 pm
punkt

punkt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punkt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kurwa... jak czytałem niektóre wypowiedzi (nie będę wskazywał które) to mnie rozpieerdalało... pierwszy raz widzieliście podobne gleby?!...a, że tu było zebrane razem 30min. materiału pokazującego jak mogą się skończyć różnego rodzaju tricki.. to nie wiem, co Wy widzicie w tym strasznego czy chorego... założeniem tego filmu było pokazanie upadków a nie ładnie wykonanych tricków, więc nie rozumie jak można się tej kwestii czepiać. Owszem były tu ciężkie gleby, ale na innych filmach można by się doszukać gorszych... Mi ogolnei film się podobał i nie zniechęcił mnie;P

Napisane Mar 15, 2006, 11:18 pm
CGA

CGA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CGA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zniechęcić mnie też nie zniechęcił, ale jak widziałem niektóre maty to od monitora mnie odrzucało...

Napisane Mar 22, 2006, 7:07 pm
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny flim ale nie przed wyjściem na deske

Napisane Mar 22, 2006, 7:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja