Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » 411VM - Issue 911

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
411VM - Issue 911, ARGH
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 jak chyba wiecie jest to numer pogotowia w Stanach...
Chłopacy z 411VM postanowili stworzyc film antyzajawkowy.
Jest to tak chory film że oglądnołem go tylko raz i mam już go tak dosyć  :mad::/ ... Piszcie swoje opine na teamt tego filmu.. ja nie mam sił bo jak o tym filmi pomyśle to odrazu trace zajawke.
Pozdr

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 3, 2005, 11:27 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
gustow

gustow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gustow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajefajny film odrazu po obejrzeniu rzuciłem sie na rurke przy 12 schodach

Napisane Mar 23, 2006, 11:01 am
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajny film... lubie go...  najgorsze są te gleby na jaja.. B)

Napisane Apr 21, 2006, 2:42 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubię oglądać ten film najbardziej podoba mi się część z nabijaniem się na jaja na poręczach

Napisane Apr 21, 2006, 5:02 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a idzcie z tym badziewiem... goscie sie łamia...krwawia... spadaja na rorke jajami to jest STRASZNE :] eh

Napisane Apr 21, 2006, 9:10 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911.... CHORE!!!! Zgadzam się

Napisane Apr 21, 2006, 9:12 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najgorsza gleba w tym filmie to napewno zderzenie sie 2 typow w locie;/ a 2 to jak typek zaczepil sie na kamyczku i spadl z dachu na glowe;/

Napisane Apr 21, 2006, 9:17 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubie takich filmów [są bez sensu]

Napisane Apr 21, 2006, 9:25 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to nie ruszało... tam były pokazane zwykłe skutki uprawiania sprotu ekstremalnego

Napisane Apr 21, 2006, 11:03 pm
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie może to dziwne ale film jest bardzo śmieszny :) nieraz leżałem ze śmiechu z kumplem. Zaczynam 4 rok jazdy i nie zrobiło to na mnie duzego wrażenia żeby bać się jezdzić na deskorolce ja się licze z tym że upadki to normalna sprawa :P

Napisane Apr 22, 2006, 2:23 pm
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obejrzałem 5 min i powiedziałem DOSYC!  Nie wiem co ten film ma przekazac... Chyba robili to rodzice przeciwni desce. takie gleby ze az mi ciary przechodziły. NIE OGLĄDAC!!

Napisane May 19, 2006, 3:12 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E tam, co Wy chcecie, film superowy. Nie rozumiem dlaczego tyle głosów przeciw jest. Film wcale nie jest antyzajawkowy, pokazuje po prostu, że sb wiąże się bezpośrednio z upadkami. Prosty rachunek: nie masz siniaków i stłuczeń - znaczy, że nie jeździsz na desce. Film super, polecam każdemu, naprawdę. Poza tym wielu młodych skaterów zniechęca się przy glebie a ten film pokazuje, że nawet na pro' sów działa grawitacja ;) ... i to nawet bardzo często.

Napisane May 19, 2006, 3:26 pm Ostatnio edytowane May 19, 2006, 3:37 pm przez theduke
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest zajebisty po tym jak sie zaliczy jakis hc upadek... wtedy sie wie ze nie jest sie samemu :D

Napisane May 29, 2006, 12:49 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale kozaczą na tymi glebami...:D

Napisane May 29, 2006, 2:35 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masakryczne są te gleby:D

Napisane May 29, 2006, 2:42 pm
360skates

360skates

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 360skates zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okti powiedział(a):
Filmy tej prosukcji, sa totalnie z*****ne, tez mi sie nie chce po nicg jeździć, z*****ne na maxa :/ same reklamy i wogle dupa z nich a nie deskorolka

Ja pierdole jaki bambber, weź napisz do bravo!! Kurwa wszystkie 411 są zajawkowe no może oprócz taj.Gówno to ty masz na twarzy :mad:

Napisane May 30, 2006, 8:39 pm
guzik06

guzik06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guzik06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy na ten film jada samymi ostrymi slowami a ja go obejrzalem i nie trace zajawy, a nawet mam wieksza, zeby zrobic trik i go skleic a nie glebe pierdolnac

Napisane May 30, 2006, 9:57 pm
Real151

Real151

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Real151 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co tam zajafaka mnie to nie wzrusza niech sie łamo haha zgnita tylko tyle hah

*Napisane May 30, 2006, 10:01 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciulowy film ;/ 411 się nie postaarało

Napisane May 31, 2006, 1:58 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez ryzyka nie ma przyjemnosci;)
przeciez kazdy kiedys zaliczy glebe... wiec nie wiem dlaczego wiekszosc sie tak bulwersuje... life is brutal;)

Napisane May 31, 2006, 5:55 pm
maciora89

maciora89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciora89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chory film ale można sie pośmiać

Napisane Jun 2, 2006, 4:02 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja