Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » 411VM - Issue 911

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
411VM - Issue 911, ARGH
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

911 jak chyba wiecie jest to numer pogotowia w Stanach...
Chłopacy z 411VM postanowili stworzyc film antyzajawkowy.
Jest to tak chory film że oglądnołem go tylko raz i mam już go tak dosyć  :mad::/ ... Piszcie swoje opine na teamt tego filmu.. ja nie mam sił bo jak o tym filmi pomyśle to odrazu trace zajawke.
Pozdr

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 3, 2005, 11:27 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
stch

stch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okropne... Najgorszy moment to jak gosciu sie wywala z borda na jaja i krew przeplywa przez spodnie... :(

Napisane Jun 2, 2006, 4:15 pm
ele

ele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh ja widzialem lepszy:P nie pamietam nazwy jakiś wloski puscili jak bylem w włoszech na rai uno (czy jakoś tak) pierwszy trik: 180 na 5-0----przejabana gleba i koleś ma całe krocze zakrwawione (zaczepil sie spodniami o rurke jakoś) błeeeee, kolejny to kamerzysta dostał deską prosto w zęby do otwartej paszczy i zblizenie efektu........wyłączyłem telewizor:? nie podobaja mi sie takie akcje ale sa potrzebne aby komus nie odjebało i nie zaczol kozaczyc zabardzo:P pozdro!

Napisane Jun 2, 2006, 4:18 pm
mati213

mati213

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati213 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy raz słysze o tym filmie :p

Napisane Jun 2, 2006, 4:36 pm
patryk55

patryk55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patryk55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko filmik mam go i widziałem go już ze 5 razy B)

Napisane Jun 3, 2006, 1:05 pm
Turu26

Turu26

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Turu26 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mi sie film podobal bo pokazuje zeby zawsze znac granice czy jakos tak :P...

Napisane Jun 3, 2006, 1:10 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
największa beka jest z tego grubaska co łamie ręke... i krzyczy: O FUCK MY ARM MY ARM O FYCK MY ARM MY FUCKING ARM
no ito jest najlepsze:D:P

Napisane Jun 17, 2006, 7:52 am
DziadziaWT

DziadziaWT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DziadziaWT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
mozna się posmiać

Nie wiem z czego...
Po tym filmie aż niechce się skakać ze schodów ( co jest najpiękniejsze w skateboardingu!!! )

Napisane Jun 17, 2006, 10:34 am
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Borys19 powiedział(a):
JA obejżalem 2 razy cały pod zad mega mi sie podba oprucz zlamnia reki przez małego grubasa !!

nooOo hahaha  :D ja sie z tego napierdalalem pol dnia xD :D:D:D:D:D my arm!! my arm!!!! a fuuck!!! xDDDD

Napisane Jul 11, 2006, 12:44 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaje.bisty półgodzinny filmik z hardcorowymi upadkami :D co prawda są niektóre upadki takie co powodują strate zajawki..ale mimo tego warto obejrzeć :D po obejrzeniu tego filmu wg. mnie jest zalecane obejrzenie jakiegoś fajnego SV np. Darkstar - Batalion :P aby złapać spowrotem zajawke ;]
pozdro;]

Napisane Jul 11, 2006, 10:47 am
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film Swietny :cyclops: obejżalem go spoko gleby

Napisane Jul 19, 2006, 10:05 am
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawałek Filmu :cyclops:

Napisane Jul 19, 2006, 10:29 am Ostatnio edytowane Sep 14, 2006, 7:27 am przez Kozzak
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FILM< BYŁ PRZE ZAJEBISTY PO OBEJZENIU GO MAM TAKĄ ZAJAWE ZE MNIE NIC NIE POWSTRZYMA PO KONTUZJI ZALICZYC 12 SCHODÓW B)

Napisane Jul 19, 2006, 12:17 pm
Eter11

Eter11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eter11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektóre gleby są naprawde za ostre,troche straciłem zajawe.Ja tam wole pozostać takim mullen-em co niejeżdzi po poręczach i nie skacze ze schodów(no może ze schodów lubie poskakać :rolleyes:).

Napisane Jul 19, 2006, 6:09 pm
santan

santan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem dobrze zrobili bo ten film pokazuje do czego może prowadzić deskorolka:) potym filmie każdy sobie uświadamia cogo może spotkać:) najlepszy był ten gość jak scorpion

Napisane Jul 20, 2006, 8:29 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Upadki w tym filmie sa naprawde straszne cieżko sie to oglada ale mimo wsytko zobaczyłem  cały masakra;/;/;/...

Napisane Aug 11, 2006, 11:35 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może ktoś wrzucićten film na server ? w 2 partach :) bo mam zajawe żeby go obejrzeć a nie moge nigdzie znaleźdź :( :( MOżECIE  walić linki do mnie na PM albo tutaj :)

Napisane Aug 12, 2006, 11:35 am
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja własnie uwielbiam ten film. włąsnie po nim mam najwiekszą zajawke na deske! niczego nie lubie w skateboardingu tak jak upadki :D to jest własnie w tym najlepsze ;) jestem jakas masochostyczna ale naprawde uwiebiam ten film i oglądam go prawie codziennie wieczorem, zwłaszcza przed night session :D Świetna muzyka, fajne przejazdy i ekstremalne upadki!! :D:D

Napisane Aug 12, 2006, 11:45 am
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nienawidzę takich sv ,bo tracę zajawkę jak nigdy i kiedy chcę przeskoczyć jakieś dłuższe schody lub zeskoczyć z murka to mi się te gleby przypominają i nie mogę zrobić tego tricku ,bo się boję  :(

*Napisane Aug 12, 2006, 10:09 pm
Czuczek

Czuczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czuczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie straciłem zajawki po tym filmie przeciwnie. Podobała mi się muza na tych zawodach(tam gdzie ci 2 kolesie zderzyli się w powietrzu) . Jak ktos wie co to jest to niech napisze.

Napisane Sep 20, 2006, 8:46 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
a ja własnie uwielbiam ten film. włąsnie po nim mam najwiekszą zajawke na deske! niczego nie lubie w skateboardingu tak jak upadki :D to jest własnie w tym najlepsze ;) jestem jakas masochostyczna ale naprawde uwiebiam ten film i oglądam go prawie codziennie wieczorem, zwłaszcza przed night session :D Świetna muzyka, fajne przejazdy i ekstremalne upadki!! :D:D

no właśnie ! nie ma to jak porządna gleba raz na jakiś czas

Napisane Sep 22, 2006, 9:01 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja