Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Heelys kontra Rollies - co wy...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Heelys kontra Rollies - co wybrać i kupić
widom

widom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to widom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przymierzam się do zakupu butorolek dla dziecka. W internecie znalazłem firmy Heelys i Rollies (obie prowadzą sprzedaż w Polsce). Różnica w cenie jest nie ukrywam spora (Hellys 300zł; Rollies 100zł). Czy ktokolwiek ma doświadczenie za co się płaci kupując Heellys. Czy 200zł różnicy to cena "marki", czy też jest jakaś istotna różnica w jakości.
Nie ukrywam że ważna jest dla mnie kwestia bezpieczeństwa dziecka ale też różnica 200zł to sporo zwłaszcza że mam 2-kę dzieci i muszę kupić 2 pary.

Za życzliwe komentarze, dobre rady i opinie z góry serdecznie dziękuję.

Widom

*Napisane Jun 2, 2008, 8:15 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heelys'y ma moj brat i sprawuja sie dobrze. Lozyska abec 1 ale wytrzymale i szybkie. Buty dobrej jakosci ale do chodzenia to sie nie nadaje w ogole(niewygodne).
Byly kupowane w US

Napisane Jun 2, 2008, 8:27 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollies'y wyglądają całekim solidnie , sądze , że dla dziecka będą w sam raz^^).
Tak jak wyżej kolega zauważył - do chodzenia są strasnie nie wygodne.
Różnica zapewne nie jest spowodowana marką , bo Heelys to nie jest żadna wielka firma.
Pozdrawiam;)

Napisane Jun 2, 2008, 10:17 pm
karcia39

karcia39

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karcia39 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam Heelys, sama jeździłam i są o wiele bardziej stabilne no i bezpieczniejsze od innych. to naprawdę świetna zabawa. polecam :) ;) ;) :rolleyes:

*Napisane Jun 7, 2008, 2:22 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja