Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Tolerancja w szkole?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tolerancja w szkole?, I nie tylko...
Salwatore

Salwatore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salwatore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich :).

Właśnie... tolerancja w szkole i poza. Czy również was to spotyka? Idziecie korytarzem i wiecie, że wszyscy( 3/4 szkoły) gada o tym jaka/jaki jesteś i mają inny stosunek do was, spowodowany tym, że ubieracie się skate albo jeździcie na desce. U mnie większości osób w klasie, jak i poza nie podoba się np. to , że nosze szerokie spodnie, jeżdżę sobie na desce albo, że mam jakąś skate bluzkę (np.Malita czy bluza Elementa). Mnie oczywiście pier***i to, co mówią o mnie inni :mad:. Jak coś się im nie podoba to ich problem, ale chciałbym poznać waszą opinie i jak sobie z tym radzicie?

Pozdrawiam  ;)

*Napisane Jun 5, 2008, 4:06 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to generalnie mam w dupie bo i tak u mnie nikt sie nie zna na desce, więc nikogo nie obchodzi czy przyjde w koszulce Fallen czy Thunder, co mnie oczywiście cieszy :P.

Napisane Jun 5, 2008, 4:12 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xD a co im do tego w czym ty chodzisz? Koszulka elementa to juz ze jakis skate odrazu i bauns wielki? Nierozumiem tego zabardzo ale przejdzmy do tematu. U mnie w skzole nikt sie nie zna, wszyscy tylko patrza zeby miec buty nike czy pumy czy cos w ten desent i są szpanerami bo kupia sobie halowki nike za 99zl po przecenie i znam koelsia co chodzi w takich prawie 3 lata, nie wiem czy za duze sobie kupil o 3 rozmiary czy mu starzy tną palce albo pięte. Ostatnio wbilem do budy w butach eS i wszyscy nagle ej co to jest co to za buty? Albo szlysze cos takiego: ej patrz on sobie jakies buty nowe kupil nie markowe pewnie jakis szajz z marketu ja to bym wolal jakies reeboki albo nike albo patrz ale ma czapke badziewna jakas new era jeszcze nie zerwal naklejki i taka dziwna jakas wez przestan nike sa zaje.biste. Ja ich wysmiewam i najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja to odrazu tekst na gg: pff żal jakies dziwne taka cena to drogo juz bym wolal sobie nike kupic 40zl taniej i miec porzadne. Wysmiewam ich i mowie: a ty co szpanujesz pumą dresiarz jestes? I odrazu zatkany

Napisane Jun 5, 2008, 4:22 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
xpatrz ale ma czapke badziewna jakas new era jeszcze nie zerwal naklejk

W sumie to ja bym zerwał naklejke, przeciez ona i tak jest niepotrzebna

Napisane Jun 5, 2008, 4:31 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie sie nie znaja na skate ciuchach. Mam podobnie jak pioterv.... ale nie smieja sie.

Napisane Jun 5, 2008, 4:38 pm Ostatnio edytowane Jun 5, 2008, 4:38 pm przez finger13
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
Ja ich wysmiewam i najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja to odrazu tekst na gg: pff żal jakies dziwne taka cena to drogo juz bym wolal sobie nike kupic 40zl taniej i miec porzadne.

Żeby zobaczyli jakie to Ty masz drogie buty ? Przechwalasz się, że masz droższe buty od kogoś ? Nieźle... :|

Napisane Jun 5, 2008, 4:39 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):
Ja ich wysmiewam i najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja to odrazu tekst na gg: pff żal jakies dziwne taka cena to drogo juz bym wolal sobie nike kupic 40zl taniej i miec porzadne.

Żeby zobaczyli jakie to Ty masz drogie buty ? Przechwalasz się, że masz droższe buty od kogoś ? Nieźle... :|

Nie o to chodzi. Bo ci z mojej szkoły myślą , że jak coś jest drogie i jest to nike, puma czy cos w tym stylu to mysla ze to jest najlepsze (szpanerzy) i dlatego to kupują, a ja im dalem linka żeby zobaczyli jaka cena nie poto zeby przyszpanowac tylko uswiadomic im to w ich sposob ze to nie badziew

Napisane Jun 5, 2008, 4:46 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):

on chcial tylko im udowodnic ze to nie zaden szajs bo w jaki inny sposob mial to udowodnic? Powiedziec ze mam system G2 , super suede itp jak te leszcze wogole sie na tym nie znaja  ;)

portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam mam w dupie co kto gada. a co do ciuchow to i tak nikt na tym sie nie zna wiec tymbardziej mam to w dupie.

tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w budzie wogle nie ma tolerancji. Jak jakis ciuch skate lepszy kupie to odrazu dresiarze w gim gadaja pseudoskate i takie tam ale ja mam ich gdzies.

Napisane Jun 5, 2008, 4:53 pm
Sk8cik1992

Sk8cik1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8cik1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz kompleksy że zakładasz taki temat.. ? mnie to nie obchodzi ja chodze do szkoly tylko po to zeby zdobywac wiedze dobre oceny i przechodzic dalej .. w sumie z nikim z klasy i szkoly sie nie przyjaznieza bardzo i nie przewjumuje ich zdaniem , ide tam koncze lekcje i mam swoich dobrych kumpli z deski z ktorymi czuje sie najlepiej .. poza szkola .. mam swoje drugie ja swoja  zajawke , ktorej nie pojmie nikt .Moze sie smieja o jezdzi na desce ,glupie podkoki niczego nie warte ,ale jednak oni sie mylą. Nigdy nie beda wiedzieli co to znaczy miec zajawe czekac konca lekcji ,isc na deche z kumplami , odje**bac dobre triczki i wrocic zadowolonemy do domu ,wiedzac ze nie zmarnowalo sie tego dnia ,siedzac w domu sluchajac techno i grajac w bezwartosciowe gry calymi dniami . To jest moje zdanie . Wszystkie skejciki z zajawa wiedza co to znaczy dobra zajawa i dzien spedzony na desce w groni dobrych skejcikow !

Napisane Jun 5, 2008, 4:58 pm
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie raz jedna babka jak chciała mnie zjechać to na moje buty powiedziała "a to co?Osiris pss...jakaś podróba nike..." xD xD xD....p tych słowach stw "jak można być tak tępym xD?"

A ogólnie mam wyrąbane na to co o mnie człek myśli bo co tam->mam swój styl i swoją zajawke;]

raz mnie kolesiuwa nazwała że nie jestem skatem tylko pozerem bo nie chodzę w hip-hopowych koszulkach i nie mam kroku w kolanach jeżeli chodzi o spodnie xD...i jeszcze się coś pluła że nie mam nic z croppa,new yorka,house czy DC xD,,,,zwała max  ^^).

Napisane Jun 5, 2008, 5:24 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

BlachaSK8 powiedział(a):
raz mnie kolesiuwa nazwała że nie jestem skatem tylko pozerem bo nie chodzę w hip-hopowych koszulkach i nie mam kroku w kolanach jeżeli chodzi o spodnie xD...i jeszcze się coś pluła że nie mam nic z croppa,new yorka,house czy DC xD,,,,zwała max  ^^).

Japierdole, jakbym ją spotkał to byłaby moją mistrzynią chyba hahah

Napisane Jun 5, 2008, 6:02 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sk8cik1992 powiedział(a):
masz kompleksy że zakładasz taki temat.. ? mnie to nie obchodzi ja chodze do szkoly tylko po to zeby zdobywac wiedze dobre oceny i przechodzic dalej .. w sumie z nikim z klasy i szkoly sie nie przyjaznieza bardzo i nie przewjumuje ich zdaniem , ide tam koncze lekcje i mam swoich dobrych kumpli z deski z ktorymi czuje sie najlepiej .. poza szkola .. mam swoje drugie ja swoja  zajawke , ktorej nie pojmie nikt .Moze sie smieja o jezdzi na desce ,glupie podkoki niczego nie warte ,ale jednak oni sie mylą. Nigdy nie beda wiedzieli co to znaczy miec zajawe czekac konca lekcji ,isc na deche z kumplami , odje**bac dobre triczki i wrocic zadowolonemy do domu ,wiedzac ze nie zmarnowalo sie tego dnia ,siedzac w domu sluchajac techno i grajac w bezwartosciowe gry calymi dniami . To jest moje zdanie . Wszystkie skejciki z zajawa wiedza co to znaczy dobra zajawa i dzien spedzony na desce w groni dobrych skejcikow !

Brawo! Żeby całe społeczeństwo sk8 miało takie podejście! Ja staram sie nie myśleć, o tym co kto o mnie tam myśli, jak se myśli to se myśli, szczerze mówiąc sam nie jestem święty i zdarza mi sie czasem zła/głupia myśl o kimś...no ale wiadomo jak to jest...co do jakiś tam ludzi śmiejących sie z ubioru czy czegoś tam to nie ma słów, nie warto na to zwracać uwagi bo i tak nie ma sie na to zbytniego wpłytu...to tyle ode mnie...

Napisane Jun 5, 2008, 6:11 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja

Jaka ciota, i pewnie biegasz potem po szkole i krzyczysz "oł jee malutka to te buty co pisalem na gg za 300zl"

Napisane Jun 5, 2008, 6:16 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

ereSt0 powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):
najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja

Jaka ciota, i pewnie biegasz potem po szkole i krzyczysz "oł jee malutka to te buty co pisalem na gg za 300zl"

Lol koleś weź sie puknij nawet nie wiesz o co chodzi a gadasz jakis syfiarz. Przeciez napisalem głąbie że w mojej szkole jest tak ze jak cos kosztuje powyzej 150zl albo jest nike czy tam puma to wszyscy mysla ze to jest najlepsze dlatego jak niedowiezali ze ja za tyle kupilem bo mowilem im o tym w szkole to sie ze mnie smiali ze oni by za jakies esy tyle nie dali bo to pewnie z marketu to im udowodnilem ze to nie shit. Wiec zamknij sie i nie gadaj głupot

Napisane Jun 5, 2008, 6:44 pm
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do mnie sie nikt nie przypierdala. Raz sie taki jeden przyjebał"o jaki skate z ciebie jaka bluza " mnie to nie obchodzi kupie sobie nową bluze to ja kupie nie jakiś szpaner w butach nike czy adidasa (u mnie w szkole to wogule tacy jacyś ludzie pojebani) :O

Napisane Jun 5, 2008, 7:16 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w szkole niektóre takie TechnoBoye patrzą krzywo, ale mam ich w dupie. Pewnie wkurza ich to, ze chodzę po szkole w NewErce... trudno... lubię chodzić w czapce.
Kiedyś ziomek z klasy mówił, że mam jakieś podróbki z targu (mówił to nie tak żeby obrazić, tylko tak... przyjaźnie?). Przytaknąłem mu, powiedziałem,  że to podróbki, a mam DVS za 300zł i jakoś się tym nie wywyższam ponad innych. Kupiłem je dla siebie, a nie na pokaz.
Dziewczynom raczej się podoba mój styl, bo jest Skaterski, a nie jakiś Hip- Hopowy czy Raperski.
Kiedyś jakaś małoletnia gimnazjalistka składała podanie do mojej szkoły i stała przed wejściem. Ja szedłem, a ona powiedział do jakieś koleżanki jakby z oburzeniem "O jaki skejcik". Miałem się odwrócić i powiedzieć, ze nie jestem skatem tylko skaterem, ale nie chciało mi się tłumaczyć co jest co.

Napisane Jun 5, 2008, 7:27 pm
Murzyn319

Murzyn319

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Murzyn319 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No u mnie wiekszosc osob nie zna skate firm i np jak sobie ide w fallenach to mysla ze to jakas tandeta bo nie znaja znaczka, dla nich to tylko nike reebok, converse itp. Oczywiscie sie tym nie przejmuje bo rzeczy kupuje dla siebie a nie zeby szpanowac przed ludzmi ze sql co nie maja pojecia o desce. Jakos sie nigdy nie licytowalem ze mam drozsze buty niz ktos kto chodzi sobie w nike.

Napisane Jun 5, 2008, 7:56 pm
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Murzyn319 powiedział(a):
No u mnie wiekszosc osob nie zna skate firm i np jak sobie ide w fallenach to mysla ze to jakas tandeta bo nie znaja znaczka, dla nich to tylko nike reebok, converse itp. Oczywiscie sie tym nie przejmuje bo rzeczy kupuje dla siebie a nie zeby szpanowac przed ludzmi ze sql co nie maja pojecia o desce. Jakos sie nigdy nie licytowalem ze mam drozsze buty niz ktos kto chodzi sobie w nike.

to samo jest u mnie...

Napisane Jun 5, 2008, 8:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja