Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Będziecie powtarzali rok szko...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Będziecie powtarzali rok szkolny ? :D, a może macie jakąś poprawkę ?
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Jestem ciekawy jak stoi poziom forumowiczów andegranda w szkole. Czy mieliście jakieś problemy z zaliczeniem jakiegoś przedmiotu, może macie egzamin komisyjny na wakacjach ... albo czy będziecie powtarzali rok przez jakiś przedmiot ?

Zacznę od siebie że nie miałem większych problemów, no może jedynie z zaliczeniem Polskiego na 2. W klasie u mnie  niezda chyba 4 osoby z matmy nie mówiąc już  o innych przedmiotach. :rolleyes:

Napisane Jun 13, 2008, 9:17 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie lajtowo, jeśli coś zdawałem to z 3 na 4 i z 4 na 5 :D

Napisane Jun 13, 2008, 9:25 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mialem raczej problemow ze zdaniem  ;) i dostane sie do tej szkoly ktorej chce  ^^)

Napisane Jun 13, 2008, 9:26 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem niezdać z fizy, bo napisałem spr. na 1, poprawiłem na 1 i kartkówke na 1 tez napisałem, a teraz mi babka zaproponowała 3 haha bo sie wziąłem i mam 1, 1, 1, 3, 3, 4, a na półrocze miałem 2+, elooo

Napisane Jun 13, 2008, 9:28 pm
Dziat

Dziat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie raczej dobrze, nie mam jakichś mega ocen ale poprawiać nie musiałem

Napisane Jun 13, 2008, 9:28 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2008, 9:29 pm przez Dziat
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyy....

nie znam wielu ludzi, który chcieli by się dzielić z kimś takim nieprzyjemnym faktem i chwalić się nim...

to już strefa prywatna każdego z nas. Jak chcesz zrób sobie big ozzyrys 5.4 ^^)

Napisane Jun 13, 2008, 9:31 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wybaczcie ale uwazam ze ktos kto nie zdaje to musial sie naprawde nameczyc bo ciezko jest nie zdac :|

RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jeszcze powiedzcie do której klasy zdaliście/nie zdaliście, bo jak ktos powie ze lajtowo piony ma a jest w podstawówce to łatwiej dużo przecież, niz w liceum. A ja do 2 klasy LO sie dostałem, kurna jaki stary jestem :P

marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ROOkIEE powiedział(a):
wybaczcie ale uwazam ze ktos kto nie zdaje to musial sie naprawde nameczyc bo ciezko jest nie zdac :|

pojdziesz do dobrego LO to sie bedziesz meczyl

Napisane Jun 13, 2008, 9:38 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bywalo pare takich sytuacji ale zawsze te 2-3 jedynki poprawialem :p

Napisane Jun 13, 2008, 9:56 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem z matmy pisać poprawke ale... wziełem ją na "ładne oczy" xD, z takich ocen 11111114 mam 2 :D

Napisane Jun 13, 2008, 9:58 pm
0508Angelika

0508Angelika

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0508Angelika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm ja w tym roku nie miałam większych problemów... ^^)
Jest light  ;)
Ale w poprzednim roku  kiblowałam niestety!!! Ale to nie przez oceny tylko raczej przez ich brak heh...
Zmieniłam szkołe i teraz idzie mi znacznie lepiej  :P

PS...
LEPIEJ NIE OPUSZCZAJCIE ZA DUŻO LEKCJI...

PZDR  :)

Napisane Jun 13, 2008, 10:06 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zdam mój brat nie :P

Napisane Jun 13, 2008, 10:25 pm
tomsss

tomsss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomsss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak sie złożyło ze niestety mam komisa w historii no ale jak nie chciało mi sie uczyć to teraz trzeba pokutować . Reszta przedmiotów bardzo lajtowo . Jestem w pierwszej klasie Liceum na profilu Humanistycznym .

Napisane Jun 13, 2008, 11:00 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ROOkIEE powiedział(a):

młodyś i głupiś

PS. mam komisa z matmy...

Napisane Jun 13, 2008, 11:13 pm
rawot

rawot

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rawot zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja już skończyłem LO  ^^) Średnia końcowa 4,2  :rolleyes:

Napisane Jun 13, 2008, 11:26 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z muzyki i z biologi mi 2 wychodzila ale wyciagnolem na 3
a reszta same 3 4 i 5 xD
wiekszosc 3 xD

Napisane Jun 13, 2008, 11:28 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem mieć komisa z matmy , ale zdałem.
Matma to jedyny przedmiot , ktorego naprawde nie rozumiem ^^).
Średnia 4.1 - 2 gim.

Napisane Jun 13, 2008, 11:28 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam większych problemów nie mam, ale w tym roku nieźle poleciałem w chu,ja z nauką :cyclops: bedzie 3,6, a tak btw to u mnie w szkole najwięcej osób siedzi z matmy i angola

Napisane Jun 13, 2008, 11:41 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z powodów zdrowotnych opuściłem prawie 4 miesiące nauki więc trochę problemów było. Głównie matma (rozszerzona, oceny: 1,1,1,1,2,2 (za sprawdzian z rozszerzenia z całego roku, więc to mi dało tą dopuszczającą ocenę), fizyka (poszerzana :P nie mylić z rozszerzoną, serio mówie, na poziomie podstawowwym babka nam rozszerzenie robi) i niemiecki (a pojebany to język niemiłosiernie). Fizyke dopiero wczoraj zaliczyłem i już wszystko mam z głowy.

Napisane Jun 13, 2008, 11:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja