Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dożywotni Błąd

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dożywotni Błąd, Co deska może z nami zrobic ...
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem. Uznacie że marmole o jakiś tam glebach ale moim zdaniem naprawdę warto zastanowić się nad stylem i brawurą naszej jazdy. Są ludzie, którzy do dziś żałują tego feralnego dnia, tej chwili w której stracii wzrok czy pozbawili się chodu. I to własnie przez deskę czy iny sport extremalny. Nie chcę was zniechęcić ale zachęcić do wspólnego zastanowienia się nad tym co robimy, gdzie robimy i jak robimy na desce, bo potem może być już za późno. Śmigajmy dalej ale z rozwagą. Pozdro i sk8 or die !

Zapodam wam link z pewnym przykrym filmikiem. Popatrzcie na twarz tego kolesia po wypadku. 

null

Napisane Jun 24, 2008, 12:30 pm
Cropp

Cropp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cropp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam zresztą żałuję czasem, że zdecydowałem się na deskę, a nie na inny sport, np. Piłka Nożna.
Odechciewa mi się też jak widzę np. takie filmiki jakk tu podałeś.

Napisane Jun 24, 2008, 12:34 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 12:34 pm przez Cropp
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cóż.. kazdy sport niesie ze sobą ryzyko równie dobrze mozna powiedziec ze piłka nozna jest niebezpieczna bo jakis tam typek dostał zawału na boisku i zmarł... a ostatnio u nas na sk8parku dzieciak spadł twarzą prosto w beton i cała twarz zmasakrowana, krew sie polała i najpewniej ma złamany nos (akurat on jezdził na rowerze) albo rownie dobrze mozna wyjsc na ulice i juz nie wrocic bo jakis pijany kierowca cie autem pie***lnie

a pozatym czy nie uwazacie ze gdyby nie było wywrotek, kontuzji, wszystko by odrazu wychodziło to nei było by frajdy z jazdy na desce i wielu z nas by nie jezdziło?? :rolleyes:

Napisane Jun 24, 2008, 12:36 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 12:42 pm przez nestle
Cropp

Cropp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cropp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no też racja... ale sk8board to też groźny sport. a np. taka piłka nożna już trochę mniej.

Napisane Jun 24, 2008, 12:44 pm
kasalolek

kasalolek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kasalolek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wypadki sie zawsze zdarzają. trzeba mieć wyobraźnie. ja jeżdżę ponad rok i nie miałem żadnej kontuzji poza poobdzieraniami

Napisane Jun 24, 2008, 12:56 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmik daje do myślenia , tak jak u tego kolesia co dostal w oko deska ,on nawet o tym nie pomyslal ze cos takiego moglo by sie stac ,to sa sekundy , nie zdarzylby  wtedy nawet o tym  poomyslec co sie moze stac, wypadki sa wszedzie

Napisane Jun 24, 2008, 12:59 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 1:01 pm przez emilka12
Cropp

Cropp

Member
Wyświetl posty

wszędzie, zawsze i o każdej porze nawet jak się tego nei spodziewasz... :/

Napisane Jun 24, 2008, 1:02 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie deska to coś więcej niż tylko sport... A kontuzje sie dla mnie nie liczą. Mógłbym zginąć na desce i tak byłbym jej wdzięczny za te wszystkie chwile radości, których mi dostarczyła... A takiej radości w normalnym życiu bym nie osiągnął.

pozdro ^^)

Napisane Jun 24, 2008, 1:17 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja skrecilem baardzo powznie kostke i pol roku nie moge jezdzic na desce i żaluje. Bo był to niby niewinny skok z 1.5 murka i to jeszcze na trawe.. Myslalem ze to tylko maly błąd. Te 4 minuty wiele zmienily w moim zyciu gdyz rodzice są zle do deski nastawieni i boja sie ze kontuzja sie odnowi i musze przestacjezdzic tyle i sie narażac... żałuje tego chociaz przed skokiem nie myslalem ze mi sie cos stanie ani chwile przeciez to zwykly murek no nie? a teraz żałuje...

Napisane Jun 24, 2008, 1:56 pm
TIGER0

TIGER0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TIGER0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

... po 1 jak on na tej desce jeździ po 2 zabiera się za triki nie dla niego i wyszło mu ...

Napisane Jun 24, 2008, 1:57 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TIGER0 powiedział(a):
... po 1 jak on na tej desce jeździ po 2 zabiera się za triki nie dla niego i wyszło mu ...

Napewno lepiej jezdzi niz ty ... PO za tym ten trick juz mu pare razu na tym gapie wyszedł wiec sie nie czepiaj jak sie nie znasz... Dla mnie ma styl wmiare i jest dobry a takie przypadki sie zdazają, tony hawk mial tak samo jak z jackassami małpy udawali.

Napisane Jun 24, 2008, 2:25 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem pewien, że wybierając deskę, nie popełniłem żadnego błedu w życiu. Nawet nie próbowałem zastanawiać się, co bym teraz robil, gdyby nie ona. Może to tylko i 2 lata, lecz jestem pewien, że nie zrezygnuję. Zaczynając wpadłem po uszy w zajawkę znaną powszechnie. Kontuzji nabawić mozesz się nawet idąc do sklepu po bułki, natrafiając na nasze przepięknie wykonane płyty chodnikowe (chodzi mi o sposób układania, wystające krawędzie).

Napisane Jun 24, 2008, 2:51 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 2:52 pm przez Michaelo0
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
TIGER0 powiedział(a):

Napewno lepiej jezdzi niz ty ... PO za tym ten trick juz mu pare razu na tym gapie wyszedł wiec sie nie czepiaj jak sie nie znasz... Dla mnie ma styl wmiare i jest dobry a takie przypadki sie zdazają, tony hawk mial tak samo jak z jackassami małpy udawali.

Co sie stalo hawkowi? Fajne bylo to z malpami ;)

Napisane Jun 24, 2008, 2:52 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Hawk mial rozcięty łuk brwiowy i chyba wstrząz mózgu i coś z palcem dziwnego. Niewiem dokładnie

Napisane Jun 24, 2008, 3:11 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

każdy sport niesie ryzyko(ale my się z tym nie liczymy i nie zwracamy na to uwagi, ale gdyby nikt nie podejmowałby tego ryzyka to sport stałby w miejscu) ..
aha
ludzie umierają jak się na krześle wywrócą.. :thinking:

*Napisane Jun 24, 2008, 3:31 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 3:32 pm przez cormax92
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem ten filmik.. to jest drastyczne.. musi bolec.. jak zwykłe skręcenie albo złe stanięcie na deskę podczas klejenia nawet zwykłego ollie boli. Czasami można spaść.. nie zaprzeczycie. Jest trochę krwi i bólu, może dla mniej wytrwalszych nawet 'wolne' od deski. Ale to nas nie zniechęca do jeżdżenia. Czy z gipsem czy plastrem, czy z dziurą w nodze lub siniakiem na udzie. Jeździmy na maksa.. Pamiętajcie "Nie gips, nie plaster ale jazda." Ból, Krew? Nie - Jazda na maksa" SKATE OR DIE!!

Deska nie jest śmiercią, tak patrząc na niektóre wypowiedzi "Zobaczyłem film, i co ja narobiłem, wybrałem taki sport, wpadłem w nałóg, to mnie zabije"!! Albo upadłem, złamałem rękę, rodzice już tego nie chcą :/". Śmierć nie ma granic, śmierć jest wielka, każdy się jej boi, i chodzi tylko prostymi drogami, wraz z ludźmi biznesu. Droga prosta i czysta. A deskorolka to śmierć? Tak ale jedna na miliard. Nawet na prostej drodze człowiekowi się sznurówka rozwiąże, upadnie i mogiła. Robaczki się nim już żywią. Czasami nawet więcej wypadków zdarza się na drodze po przez pijanych kierowców, niż na skateparku gdzie ktoś w kogoś wjedzie i będą mieli guza. Tam jest szacun. Przychodzi ktoś.. chcesz w ryj? Nie.! Nawzajem sobie żartują i razem jeżdżą, uczą się nowych trików, spotykają się codziennie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. A na ulicy podejdzie, przypierdzieli z bejsbola i kolejna mogiła. Skateboarding to dobry styl. Nie zniechęcajcie się tym filmem. Dajcie przeczytać rodzicom. Może i czeka śmierć, ale to jest ogólnie fajne. Tym dobrym słowem, dziękuję wszystkim. Amen. 

Napisane Jun 24, 2008, 3:35 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2008, 3:46 pm przez Rolmopsik
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto pozwolił mojej starej zakładać tematy na a.pl?! :mad: Kurna przecież przypadki chodzą po ludziach. Jeżeli przypadkiem przejechało mnie auto to "dożywotnim błędem" byłoby w ogóle wychodzenie z domu???
A tak w ogóle to nie czaję o co chodzi z tym rozsądkiem, bo patrząc na ten filmik kolo nie robił jakiegoś zaje2biście hardcorowego tricku......po prostu kurna miał pecha

Napisane Jun 24, 2008, 3:53 pm
qbas51

qbas51

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qbas51 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej siedzieć całe dnie w domu obładowanym ochraniaczami bo coś nam się może stać  ^^)

Napisane Jun 24, 2008, 4:04 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Lepiej zmknąć się w sejfie z kroplówką. Bo żarciem się można zadławić :D

Napisane Jun 24, 2008, 4:07 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
Lepiej zmknąć się w sejfie z kroplówką. Bo żarciem się można zadławić :D

kroplówka może upaść, i uderzyć w skroń, oczywiście zabijając  :cyclops:

Napisane Jun 24, 2008, 4:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja