Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Diablo III

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Diablo III, Kultowa gra!!!!
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zobaczcie sami http://eu.blizzard.com/diablo3/index.xml co myślicie?? ja już nie mogę sie doczekać ponieważ jestem wielkim fanem tej giery!!!! czekam na wasze opinie  :) :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

*Napisane Jun 28, 2008, 10:25 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahah to bedzie zajawa :D tak jak przy dwójce kilka lat temu ^^) grało sie dniami i nocami... zajawka.. zestawy itd xD  teraz chyba też tak będzie ;)

Napisane Jun 28, 2008, 10:31 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli to wyjdzie ! : O ludzie z wowa przejdą na to ... oby abonamentu nie dali...

Napisane Jun 28, 2008, 10:34 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po pierwsze opcja url nie boli, a po drugie giera fajna ;d ciekawe kiedy wyjdzie;d bedzie trzeba coś pociupać w nią ;d

Napisane Jun 28, 2008, 10:37 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wielcy fanatycy blizzardu , a nadal macie wiadomości z przed wielu lat  :thinking: ?
Diablo III oficjalnie nie ma wyjść , to był tylko pomysł , który odrzucili.
Osobiście grałem w Diablo II przez BattleNet'a , ale zrobili restart ladder'a i przestałem grać. Dorobiłem się i miałem zaczynać od nowa  :thinking: ? Moim zdaniem kretyństwo.

Napisane Jun 28, 2008, 10:44 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj człowieku wiadomości z przed wielu lat to se odpuść bo ta strona ma kilka dni i Diablo III ma oficjalnie wyjść na stronie która podałem jest nawet gameplay

Napisane Jun 28, 2008, 11:00 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A czy ja mówie , że na tej stronie ?
Wejdź na strone blizzard'u albo diablo2.phx.pl
Piszą o tym od ponad 2 lat (od czasu jak zaczynałem przygode z Diablo II na BT.net)

Napisane Jun 28, 2008, 11:05 pm Ostatnio edytowane Jun 28, 2008, 11:05 pm przez Karas93
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Piszą o tym od ponad 2 lat (od czasu jak zaczynałem przygode z Diablo II na BT.net)

tak w ogóle to diablo miało wyjść ... za 10 lat bo teraz zyski z wowa trzepią a jak wyszło by diablo III to by wszyscy się na to przerzucili

Napisane Jun 28, 2008, 11:11 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

na diablo2.phx.pl mogą sobie wymyślać, chodzi o fakt, że Blizzard pokazał, że D3 jest naprawdę tworzone.

Wogóle to cudownie, jaram się.

Napisane Jun 29, 2008, 1:10 am
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Wielcy fanatycy blizzardu , a nadal macie wiadomości z przed wielu lat  :thinking: ?
Diablo III oficjalnie nie ma wyjść , to był tylko pomysł , który odrzucili.

Oplułem się piwem przez ciebie. Link chyba poleci dalej, bo taki ktoś jak ty nie może przejść niezauważonym. :D

Co do Diablo, to bardzo, ale to bardzo liczę, że prezentowany poziom będę mógł przejść sam w lipcu chociaż szanse są dość średnie.

Napisane Jun 29, 2008, 1:55 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Poczytaj na stronie blizzard'u :kissing:
Grałem długo w DII , więc mam pojęcie troszke co sie na blizzard'zie dzieje;).
Narazie myśleli żeby zrobić , lecz StarCraftem się zajmowali i pomysł z DiabloIII upadł.

Napisane Jun 29, 2008, 2:02 am Ostatnio edytowane Jun 29, 2008, 2:02 am przez Karas93
SpeedDemons

SpeedDemons

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpeedDemons zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś więcej.

Napisane Jun 29, 2008, 2:07 am
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

Na przykład ?
Karas93 powiedział(a):
więc mam pojęcie troszke co sie na blizzard'zie dzieje;).

Tutaj nie będę się z tobą przekrzykiwał na argumenty 'kto ma jakie pojęcie', bo nie chcę ci robić wstydu ;)

Pozdrawiam tych, którzy dostali ode mnie link do tego tematu :]

Napisane Jun 29, 2008, 2:09 am Ostatnio edytowane Jun 29, 2008, 2:10 am przez Geemini
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas, pogrążasz się strasznie. Jak do k***wy nędzy możesz twierdzić, że pomysł z Diablo3 upadł, skoro w ostatnich dniach na Blizzard Worldwide Invitational 2008 zaprezentowano gameplay a oficjalna strona blizzardu stworzyła już witrynę o D3 z trailerem i filmami z gameplaya? Udajesz inteligenta, a jesteś kretynem nie potrafiącym korzystać z jakichkolwiek źródeł, przykro mi.

Rzeczy, które póki co powiedzieli developerzy

#Multiple item drops for each member in the group
#Every item in the game can be found in single player
#4-5 player groups
#Battle.net anti-hacks having a huge focus
#Number of classes not decided. No plan to bring ALL 7 back from D2 but not ruled out
#System requirements are for a broad set of systems. No specifics and no directx 10 requirement
#"no comment at this time" about Runewords making a come back and expanding
#Will also be released on Mac.
# Similar in length to Diablo II.
# Takes place twenty years after Diablo II expansion pack.
# No character customisation, just gender selection.
# PvP will likely be included at release.
# Voice communication will be improved.
# "Potions are still in the game, they're just not as core an element. So there's a new health system here. Wilson says he actually tried a Halo-style shield system with regenerative health, but didn't put that in because it encouraged players to leave combat. Didn't want to implement a WoW-style health which encourages players to drink and creates downtime when out of combat. Wilson wants the health system to ensure combat, which is health globes were implemented."
# One health pot restores all players in co-op.
# Enemies can miss and get weapons stuck in scenery or world.
# Player characters will be fully voice acted.
# Four-to-five person co-op groups.
# Respecs are likely to be included

Oficjalny trailer:

Napisane Jun 29, 2008, 2:32 am Ostatnio edytowane Jun 29, 2008, 2:35 am przez KroVa
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Dlaczego zapowiadają tą gre od ponad 2 lat ^^)?

Napisane Jun 29, 2008, 2:59 am
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

tak zapowiadają od 2 lat ale dopiero teraz jest oficjalna informacja ze ma wyjsc

Napisane Jun 29, 2008, 8:25 am
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
ale zrobili restart ladder'a i przestałem grać. Dorobiłem się i miałem zaczynać od nowa  :thinking: ? Moim zdaniem kretyństwo.

Wielki fan widze. Nie wiesz nawet tego, ze po restarcie laddera Twoje postacie przechodza na non ladder, gdzie mozesz dalej grac ?

Napisane Jun 29, 2008, 11:27 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

A nie wiesz , że na non ladder są same lamy i wogóle?
Wolałem sprzedać konto za FG i kupić coś na nowe.
Logiczne

Napisane Jun 29, 2008, 11:43 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Dobra koleś, lamus jesteś a nie gracz w D2, moj kumple jakoś po każdym resecie zapie***lali ile się da i robili nowe, wyczesane postaci a nie szły płakać "o boze gdzie mój hiroł". Może pogadajmy jeszcze o twoim stwierdzeniu, że D3 nie wyjdzie?

Napisane Jun 29, 2008, 11:45 am
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Karas 93 ty to sie lepiej już nie udzielaj w tym temacie bo tylko śmiecisz

Napisane Jun 29, 2008, 12:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja