Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Diablo III

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Diablo III, Kultowa gra!!!!
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zobaczcie sami http://eu.blizzard.com/diablo3/index.xml co myślicie?? ja już nie mogę sie doczekać ponieważ jestem wielkim fanem tej giery!!!! czekam na wasze opinie  :) :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

*Napisane Jun 28, 2008, 10:25 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej a niech mi ktoś wytłumaczy... po co mieli by potwierdzać że będzie barbarzyńca i jakiś tam wich doctor, po co mieli by tworzyć nowy silnik (w faq coś jest wspomniane o nowym silniku do gry) ? gdyby ta gra nie miała wyjść ? diablo wyjdzie na pewno ponieważ dla blizzardu ta gra to kura znosząca złote jaja do dziś II się świetnie sprzedaje. Bardzo się cieszę że potwierdzono że Diablo wyjdzie, jednak wcześniej w jakimś wywiadzie(bardzo staarym wywiadzie) prezes blizzardu powiedział że gra nie ukaże się przed 2011 rokiem ponieważ teraz trzepią zyski z wowa a nie chcieli by nakładać opłat za grę w necie w diablo, ponieważ to multiplayer jest diamentem na koronie tej gry.. tyle

Napisane Jun 29, 2008, 12:18 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11775  To raczej dowodzi tego, że Diablo 3 wyjdzie.

Napisane Jun 29, 2008, 12:23 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

macie tu gejmpleja :D stare dobre diablo z nową grafiką... jak wyjdzie biegne do sklepu po to : D

Napisane Jun 29, 2008, 4:23 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja  samo w dzien premiery biegne do sklepu  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Jun 29, 2008, 4:34 pm
perlikTBG

perlikTBG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to perlikTBG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz sie doczekac nie moge:D

Napisane Jun 29, 2008, 6:46 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Karas93 powiedział(a):
Dlaczego zapowiadają tą gre od ponad 2 lat ^^)?

too human robili 10 lat i jakoś tez wyszło ^^) znaczy się wyjdzie

Napisane Jul 1, 2008, 12:23 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

a ja znow zaczynam grac diablo 2 na BN bo zajawa ze mnie KIPI!

Napisane Jul 17, 2008, 8:18 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja rowniez niedawno zaczalem po sporej przerwie ;)

Napisane Jul 17, 2008, 8:32 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh pora na zakup nowego sprzętu ;D

Napisane Jul 17, 2008, 8:42 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

szkoda ze juz nie gra tyle ludzi co kiedys;[

Napisane Jul 17, 2008, 9:09 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm.. W Diablo 2 grałem sporo... Ale znudziło mi sie.. Ale w D3 na pewno zagram xD :P

Napisane Jul 17, 2008, 11:25 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miejmy nadzieję że Battle.net będzie tak jak w II za darmo.
PEACE

Napisane Jul 17, 2008, 11:29 pm
SkateArtur

SkateArtur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateArtur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już sie nie moge doczekać :) :) :)

Napisane Jul 17, 2008, 11:39 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak zobaczylem ekwipunek to myslalem ze pawia puszcze...

Napisane Jul 18, 2008, 10:13 am
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra się dobrze zapowiada ,ale nie wiem czy tylu ludzi będzie grało co w dwójkę  :P

Napisane Jul 18, 2008, 11:01 am
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Wiara ale lipa plytka pekla w napedzie ale byla jazda :P no ale zamowilem nowa diablo 2 +LoD hehe

Napisane Jul 18, 2008, 6:47 pm
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie ta gra juz teraz nie podoba, a wiecie czemu??

bo jest taka sama jak inne nowe gry tego typu...
Warcraft, Heroes V itp.

wszystko dziala na tym samym silniku 3D
co w tym jest fajnego??
juz nie ma tego co kiedys - jak wychodzila gra, wszyscy zachwycali sie nowym silnikiem graficznym
w takie gry gralo sie naprawde fajnie

a teraz?? wszystkie gry wygladaja tak samo... coz..

Napisane Jul 18, 2008, 7:15 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Ostatnie pięć wiadomości w odwrotnej kolejnośći [View Entire Topic]
slawus420
a mi sie ta gra juz teraz nie podoba, a wiecie czemu??

bo jest taka sama jak inne nowe gry tego typu...
Warcraft, Heroes V itp.

wszystko dziala na tym samym silniku 3D
co w tym jest fajnego??
juz nie ma tego co kiedys - jak wychodzila gra, wszyscy zachwycali sie nowym silnikiem graficznym
w takie gry gralo sie naprawde fajnie

a teraz?? wszystkie gry wygladaja tak samo... coz..
Napisane Dzisiaj, 7:15 pm

Człowieku dobrze sie czujesz??? Od kiedy to diablo jest podobne do warcrafta czy heroes buhahahahahahahahahhahaha wiesz co jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

Napisane Jul 18, 2008, 7:18 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

huh. ładna grafa  :stare:

Napisane Jul 18, 2008, 10:58 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

zakładam ze wymagania będą tez takie WYSOKIE jak Jakosz grafiki a szkoda chociaż mi i tak pójdzie

Napisane Jul 18, 2008, 11:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja