Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Diablo III

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Diablo III, Kultowa gra!!!!
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zobaczcie sami http://eu.blizzard.com/diablo3/index.xml co myślicie?? ja już nie mogę sie doczekać ponieważ jestem wielkim fanem tej giery!!!! czekam na wasze opinie  :) :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

*Napisane Jun 28, 2008, 10:25 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skate4you powiedział(a):
zakładam ze wymagania będą tez takie WYSOKIE jak Jakosz grafiki a szkoda chociaż mi i tak pójdzie

Nie wydaje mi się. Podejrzewam że będzie trzeba mieć po prostu 512MB RAM(w porywach do 1Gb), karta graficzna 128MB, Proc... tutaj ciężko mi powiedzieć, ale z 2,4GHz starczy chyba... Najwięcej będzie pewnie potrzeba miejsca na dysku:) U mnie będzie z tym problem, bo dzielę go z jeszcze 3 osobami:(
Takie moje tylko przypuszczenia, bo znawca ze mnie żaden:)
PEACE

Napisane Jul 19, 2008, 12:04 am
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Najwięcej będzie pewnie potrzeba miejsca na dysku:) U mnie będzie z tym problem, bo dzielę go z jeszcze 3 osobami:(
PEACE

znam ten ból :D chociaż dzielę dysk tylko z ojcem :)

Napisane Jul 19, 2008, 1:02 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
Karwan89 powiedział(a):
Najwięcej będzie pewnie potrzeba miejsca na dysku:) U mnie będzie z tym problem, bo dzielę go z jeszcze 3 osobami:(
PEACE

znam ten ból :D chociaż dzielę dysk tylko z ojcem :)

U mnie też się rozchodzi głównie o ojca... Informatyk - od groma niepotrzebnych programów, których nie używa od 3 lat, ale "przydadzą się". Będzie po prostu trzeba kupić drugi dysk, jakieś 320GB i sobie zainstaluje spokojnie z 20 Diablo III:P
PEACE

Napisane Jul 19, 2008, 9:59 am Ostatnio edytowane Jul 19, 2008, 9:59 am przez Karwan89
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skate4you powiedział(a):
Cytuj:
Ostatnie pięć wiadomości w odwrotnej kolejnośći [View Entire Topic]
slawus420
a mi sie ta gra juz teraz nie podoba, a wiecie czemu??

bo jest taka sama jak inne nowe gry tego typu...
Warcraft, Heroes V itp.

wszystko dziala na tym samym silniku 3D
co w tym jest fajnego??
juz nie ma tego co kiedys - jak wychodzila gra, wszyscy zachwycali sie nowym silnikiem graficznym
w takie gry gralo sie naprawde fajnie

a teraz?? wszystkie gry wygladaja tak samo... coz..
Napisane Dzisiaj, 7:15 pm

Człowieku dobrze sie czujesz??? Od kiedy to diablo jest podobne do warcrafta czy heroes buhahahahahahahahahhahaha wiesz co jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

chodzi mi o silnik graficzny.
jesli nie widzisz podobienstwa to gratuluje
bo nawet blizzard pisze ze Diablo III dziala na tym samym silniku graficznym co WoW itp

Napisane Jul 19, 2008, 3:02 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podejrzewam, ze Diablo3 nie będzie miało wiekując wymagań, niż Gothic3, czyli u mnie będzie ładniutko śmigało :)
Jedyne, co mnie denerwuje, to cukierkowa grafika jak w WoWie..
1 i 2 cześć aż kipiały od mroku... W podziemiach i budynkach leżały/wisiały zmasakrowane zwłoki, panowała wszechobecna ciemność i do tego prze genialna ścieżka dźwiękowa. Zewsząd wyłaziły tysiące kreatur wydajać przy tym wszelkiego rodzaju jęki, warknięcia, krzyki. Nie wiem, czy Blizzardowi, uda się powtórzyć klimat dający niewiarygodna wykrywalność tej grze, a żeby to potwierdzić, to jak skończę pisać posta to lecę moim milusim nekrusikiem pobiegać po wyżynach barbarzyńców ^^
Ale mniejsza o to. Kolejnym błędem było zrezygnowanie z klas grywalnych z 2 części. Bieganie hybryda nekrusa i druida, niezbyt przypada mi do gustu, ale jak widać będę musiał.
http://pl.youtube.com/watch?v=vi1lVqJSbsM">http://pl.youtube.com/watch?v=vi1lVqJSbsM" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326"> - ten oto filmik zdecydowanie poprawił moje mniemanie o D3. Mrok panujący w jak się domyślam Katedrze w Tristram przez który przedziera się jak się domyślam barbarian Znacznie poprawił mi nastrój. Inne klasy również prezentują się ciekawie. Dla tych (DLA MNIE W SZCZEGÓLNOŚCI) którzy czytali choć jedna książkę z sesji Diablo (Polecam wszystkie napisane przez Richarda Knaak'a) wyjątkowa atrakcja może okazać się to, iż w grze będzie można odwiedzić Urech. TO był ostatni argument, po którym krzyknąłem "Tak, już w dniu premiery muszę ja mieć"
Tak wiec, jeśli więcej osób pala taka miłością do sesji jak ja i ma zamiar ustawić się w kolejkę w dniu premiery (lub później) po to jak mniemam wybitne dzieło z chęcią spotkał bym się z nimi na battle necie. Właśnie.. sprawa battle netu (bynajmniej ja tak uważam) jest prosta, bo będzie darmowy. Blizzard nie wymagał kasy za rozrywkę na multi w poprzednich częściach, wiec czemu teraz ma na nas sępić?
Poza tym wystarczającym źródłem dochodu tej firmy jest WoW i może za Diablo trzeba będzie zapłacić tylko przy kasie za sama gierkę
To właśnie moje nadzieje i oczekiwania od tego co się zbliża  A gdy nadejdzie...
To znów trzeba będzie ratować świat przed złem.. Ale mi to nie przeszkadza B)

Napisane Feb 2, 2009, 4:44 pm
xpelcux

xpelcux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xpelcux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W diablo II gram już z 6 lat  :cyclops: no z małymi przerwami, ale gram :P
Tak samo się niemege III doczekać, ponoć Blizzard ma już ok 60% gry  ^^)

Napisane Feb 2, 2009, 7:32 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2009, 7:32 pm przez xpelcux
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zostań i posłuchaj.

No i wyszło, i jest klops na pełnej linii ale czego można było się spodziewać od Blizzarda które jedynie wydało wcześniejsze twory Blizzard North'a obecnie znanego jako Runic Games.

Jak to się mówi, nie umiesz to nie rób i nie wydawaj hehe.
Krótko postaram się opisać całą grę, przynajmniej w sposób jaki ja to widzę:

Grafika: grafika przypomina Wow'a, wszędzie jest mnóstwo mgły i cieni, zero tego czegoś z poprzednich części.
Fabuła: odgrzany kotlet w daniu wegetariańskim. Przeszedłem wszystkie części miliony razy, przeczytałem wszystkie książki i nadal się dziwie w jaki sposób mogli tak pięknie ułożoną historię zyebać.
Muzyka: słabsza niż w poprzednich częściach.
Dla przykładu krótki kawałek z jedynki przy którym srałem w gacie jako dziecko

Klimat: nie ma go.

Ogólnie stwierdzam, że nie da się w te gra grać długo jeśli się było wielkim fanem poprzednich cześć.

Napisane Jul 25, 2012, 2:17 pm
sk8jac

sk8jac

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8jac zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jakościowo nie jest zła, podkład muzyczny, grafika itd.  Jednak po wbiciu kilku postaci na 60lvl --- nuda na całej lini...  :| Tworzenie buildu też dziwne zrobili, szkoda ze staty rozdaja sie same, skille mozna zmieniac bez problemu ciągle, nie są zbilansowane postacie jeszcze, nagły przeskok poziomu miedzy 2 a 3 aktem inferno,  słaby drop, AH który rządzi sie swoimi prawami...  może jak arenki wejda cos sie zmieni. Pograłem w nią miesiac i starczy :|

Napisane Jul 26, 2012, 9:26 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla jasności niedawno za darmochę dostałem Diablo 3 na PS3 od znajomego.
Zadziwiło mnie jedno, że wersja na konsole jest o niebo lepsza od wersji PC co już samo w sobie jest śmieszne.
Można grać w kilka osób na jednym ekranie.
To co wcześniej wydawało się wpadką (brak drzewka skilli) teraz zaczyna nabierać sensu, gdyż na konsoli ludziom zależy na przyjemnej grze i łatwej obsłudze skilli.

Ogólnie mówiąc ta gra wygląda jakby od początku miała być wypuszczona na konsole, co nie zmienia faktu, że nadal ssie.

Napisane Oct 6, 2013, 12:44 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaraz po GTA V biorę się za Diablo 3. Jest sens grania w najnowszą część jak nie grało się w poprzednie?

Napisane Oct 6, 2013, 11:18 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):
Zaraz po GTA V biorę się za Diablo 3. Jest sens grania w najnowszą część jak nie grało się w poprzednie?

Nie bardzo, chociaż fabuła trzeciej części to odskocznia od poprzednich dwóch to występują tam wątki i postacie z poprzednich części.
Tak więc lepiej najpierw przejść wcześniejsze, albo chociaż dwójkę.

Napisane Oct 7, 2013, 2:44 am
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sataanekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wystarczy 2 przejść.

Napisane Oct 21, 2013, 9:43 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przejdziesz 2'kę + LOD'a na singlu i powiesz - nie ciekawe.
Wciągniesz się w online i nie wyłączysz przez dobre miesiące, jak nie lata.

Napisane Oct 22, 2013, 12:36 pm
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sataanekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pograj teraz sobie II na battlenet. To już nie to samo.

Napisane Oct 22, 2013, 4:46 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakoś 2-3 lata temu, grałem na Battlenet około 4-5 lat, z czego tylko pierwszy rok i ostatnie pół roku normalnie, dla rozrywki (o ile to ostatnie pół roku można tak nazwać, bo trollowałem serwery pvp zbugowanym auradynem).

Po środku były cele zarobkowe, dorwałem na licytacji za kilka złotych (już nie pamiętam, koło 6-7, generalnie poniżej 10zł) 4 oryginalne CD-Key'e do D2 + LOD, działające, legit - domyślam się, że sprzedał i liczył, że będzie na nich po wystawieniu komentarza grał dalej, jednak latały 24/7 Hammery na D2NT, zrobione na MF.

Z czasem CD-Keyów przybywało, tak więc miałem bardzo fajny i lekki zarobek - sprzedawałem to na D2Jsp za FG, potem kupowałem tylko HR'y i sprzedawałem hurt na allegro.

Jeśli mógłbyś, to skróć co się dokładnie zmieniło? Domyślam się, że nie chodzi o częste resety laddera, które już wtedy były upierdliwe, ale nabijały fajnie ceny HR'ów  :rolleyes:

Napisane Oct 23, 2013, 12:32 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Resety jak wcześniej są regularne, bardziej chodzi właśnie o to, że bn zmienił się w wielki rynek prowadzony przez boty, scena PvP dla przykładu jest praktycznie martwa.

Napisane Oct 23, 2013, 1:36 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Znaczy, że gromadzimy hr'y, ale nie wiemy co z nimi zrobić, więc bocimy dalej?

Napisane Oct 23, 2013, 8:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja