Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Osiris - Feed The Need

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Osiris - Feed The Need, yo
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka ostatnio trafił w moję ręce nowy(chyba) film Osrisa  - Feed The Need
Włączyłem obejrzałem, kozak film na prawdę hardkorowa jazda, Corey Duffel jak zwykle miażdży i to aż miło.
Z resztą macie, obczajcie!

Napisane Jul 5, 2008, 9:20 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2008, 9:22 pm przez BTM
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no film za.j.ebisty! i film juz nie jest taki nowy:P juz ze 2 miechy temu go oglądałem;) Corey Duffel wymiata;D

pozdr!

------------------------
EDIT

dokladnie 13 lutego 2008 go sciagnalem...

Napisane Jul 5, 2008, 9:35 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2008, 9:43 pm przez Woytaz
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też zastanawiałem się aby założyć temat odnośnie tego filmu. Jak dla mnie film z takim hardcorowym klimatem. Dobre tricki, dobry styl, dobre buty :) ;)

Napisane Jul 5, 2008, 9:46 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film spoko, ale na pewno nie wybitny i do legendy nie przejdzie. przejazd pierwszego goscia moim zdaniem kompletnie nie pasuje do reszty (choć przejazd fajny)

Napisane Jul 5, 2008, 11:37 pm
psycho44

psycho44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piosenka we can dance fajna do przejazdu pasuje

Napisane Jul 6, 2008, 4:19 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry team.
Dobre przejazdy (mi najbardziej podobał się przejazd Diego Bucchieri'ego).
Dobra muzyka.
Dobry film.
Może nie jakiś wybitny, ale na pewno taki, który przyjemnie się ogląda i ma się po nim zajawkę.

Napisane Nov 2, 2008, 5:52 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak dla mnie to bez zajawki. Triki fajne i trudne ale kurde oglądając to mam w pamięci party tych gości z innych filmów i każdy takowy part był 100x bardziej zajawkowy niż to co na produkcji osirisa. Choć przyznam że team mega jest co potwierdzili na Capital tourze w Wawie  ^^)

Napisane Nov 2, 2008, 6:21 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo podoba mi sie ten film nie nudzi sie i potrafi niezle zaskoczyc jakims szokiem w kazdej chwili :D podobały mi sie przejazdy shanona i garretta. polecam sciagnac takie ogladanie w internacie to h u j a warte.

Napisane Nov 14, 2008, 11:41 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2008, 11:41 pm przez VibroAkcja
bajkowy6

bajkowy6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bajkowy6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze te 50-50 w 48 sekundzie

Napisane Nov 15, 2008, 7:18 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film kozacki... co mnie rozwala:
- bs tail bs flip out petersena
- k/rew$ko wielki fs duffela na ogromnym gapie

Napisane Nov 20, 2008, 8:16 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film naprawdę dobry.
garett, corey i carlin moim zdaniem najlepiej. a co do shurikena to czy koleś pasuje do reszty pod względem ubioru to czyste pier*olenie. ważne, że też ma tam kozak tricki. jednego jara to, drugie co innego.

Napisane Nov 20, 2008, 8:29 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film na kozaku :D Duffel wymiata :D

Napisane Sep 13, 2009, 10:23 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja