Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Jaka to piosenka?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaka to piosenka?, Pytania o wykonawców i tytuły utwor
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ponieważ na potęgę zaczęły mnożyć się tematy z zapytaniem co to za utwór postanowiliśmy wprowadzić Waszą sugestię w życie. Teraz jeśli macie problem z jakimś kawałkiem pytajcie tutaj. Wszelkie inne tematy zostaną usunięte a autorzy odpowiednio nagradzani.

Zanim jednak wpiszecie tutaj swoje pytania proponuję w google wpisać fragment tekstu... Sprawdza się w 99%

Napisane Jul 22, 2008, 10:36 am Ostatnio edytowane Jul 22, 2008, 8:57 pm przez Tajger
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurwa, baran ze mnie:) Nie zauważyłem tego tematu:)

Więc, chodzi mi o piosenkę z tego filmu:
>>>KLIK<<<

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie.

Napisane Jul 22, 2008, 4:38 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co jest, nikt nie zna tej nuty? :/

Napisane Jul 25, 2008, 2:21 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz jego strone, poszukaj sobie >>>KLIK<<<

Napisane Jul 25, 2008, 2:59 pm
Vlepper

Vlepper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vlepper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Groove Armada- Superstylin i Manu Chao- bongo bong... a tej ostatniej sieczki nie znam.

Napisane Jul 25, 2008, 3:14 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Marcinek, to nie jest jego stronka:). Nawet wysyłałem mu maila o tą nutę i sam nie wiedział:)

Vlepper, dzięki ziomuś. Masz u mnie browara... albo nawet dwa:)

Napisane Jul 25, 2008, 3:49 pm
rogucik

rogucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukałem wszędzie itp. i kurde za chiny nie mogę jej znaleźć , pomóżcie bo chciałbym mieć całą piosne
Klik

Z góry dzięki ;]

Napisane Aug 4, 2008, 11:17 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj jak się nazywa nutka z tego przejazdu

wielkie dzięki marcinek  :)

Napisane Aug 5, 2008, 12:27 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2008, 3:21 pm przez Sitara11
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sitara,

The Cardigans - My Favourite Game

Napisane Aug 5, 2008, 1:22 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za Piosenka

Napisane Aug 9, 2008, 3:39 pm Ostatnio edytowane Aug 9, 2008, 3:40 pm przez cormax92
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaka to piosenka w 4.52???
KLIK pomóżcie
Dajcie tytuł i wykonawce

Napisane Aug 10, 2008, 11:09 am
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się nazywa piosenka z filmu Sex I łożyska ta pierwsza na samym początku ?

Napisane Aug 16, 2008, 10:26 pm
raval08

raval08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raval08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam pytanko jak się nazywa piosenka z tego przejazdu? Klik

Napisane Aug 22, 2008, 11:42 am
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raval08 powiedział(a):
a ja mam pytanko jak się nazywa piosenka z tego przejazdu? Klik

KT Tunstall - Suddenly I See

elo

Napisane Aug 22, 2008, 12:46 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam problem ze znalezieniem pewnego kawałka, który można usłyszeć na extreme sport channel na filmiku gdzie kolesie śmigają na desce (nie skateboard) po jakiś rzekach, a na końcu są pod takim mostem. Tam jest taki mały zbiornik wodny przedzielony ziemią. Oni tam położyli jakąś palete i też na niej coś robili. Filmik trwa jakieś 5 minut, to taki bardziej spocik reklamowy, bo to nie jest zaliczane do żadnego programu. Szukałem tego filmiku na necie i nie znalazłem. To sie nazywa chyba skinboard . Proszę o pomoc  :cyclops:

Napisane Aug 22, 2008, 1:21 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 1:31 pm przez BHT
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawciooo12 powiedział(a):
KLIK pomóżcie
Dajcie tytuł i wykonawce

mam to na CD zaraz poszukam :)

Napisane Aug 22, 2008, 1:31 pm
wojteksk8r

wojteksk8r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojteksk8r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawciooo12 powiedział(a):
KLIK pomóżcie
Dajcie tytuł i wykonawce

Ragga string- Ragga Traper

Napisane Aug 22, 2008, 2:18 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To teraz ja mam pytanie :D

Teledysk piosenki w toalecie i 2 ziomków zaczyna malować markerami całą toalete, po chwili cała zamazana a oni chodzą po ścianach i dalej malują.

w piosence takie niby słowa : "śnaśnap śnaśnap kooom, śnaśnap kom.." :D tak na polski :D

Proszę o pm.

Napisane Aug 30, 2008, 4:15 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowajakosc powiedział(a):
To teraz ja mam pytanie :D

Teledysk piosenki w toalecie i 2 ziomków zaczyna malować markerami całą toalete, po chwili cała zamazana a oni chodzą po ścianach i dalej malują.

w piosence takie niby słowa : "śnaśnap śnaśnap kooom, śnaśnap kom.." :D tak na polski :D

Proszę o pm.

Fat Boy Slim - Slash Dot Dash

Napisane Aug 30, 2008, 8:00 pm
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CliChE1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=bKk1K3Pnx4k
prosze was o pomoc... co to za piosenka

Napisane Aug 31, 2008, 10:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja