Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Jaka to piosenka?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaka to piosenka?, Pytania o wykonawców i tytuły utwor
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ponieważ na potęgę zaczęły mnożyć się tematy z zapytaniem co to za utwór postanowiliśmy wprowadzić Waszą sugestię w życie. Teraz jeśli macie problem z jakimś kawałkiem pytajcie tutaj. Wszelkie inne tematy zostaną usunięte a autorzy odpowiednio nagradzani.

Zanim jednak wpiszecie tutaj swoje pytania proponuję w google wpisać fragment tekstu... Sprawdza się w 99%

Napisane Jul 22, 2008, 10:36 am Ostatnio edytowane Jul 22, 2008, 8:57 pm przez Tajger
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CliChE1 powiedział(a):
http://www.youtube.com/watch?v=bKk1K3Pnx4k
prosze was o pomoc... co to za piosenka

Wystarczyło obejrzeć do końca

Delinquent Habits - House Of The Rising Drum

Napisane Sep 1, 2008, 12:29 am
krauzik

krauzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądał ktoś wczoraj you can dance? potrzebuje kawałka który leciał w duecie tych kolesi w białych koszulach z krawatami. ten duet co piróg ich propsował za zaje.biste synchrony

Napisane Sep 4, 2008, 12:20 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem, że jeden z tych kolesi nazywał się Grzegorz Moczko. Także poszukuję tego kawałka.

Napisane Sep 4, 2008, 4:23 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiecie jak nazywa sie ta druga piosenka tutaj

Napisane Sep 5, 2008, 9:05 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wojtas011 powiedział(a):
wiecie jak nazywa sie ta druga piosenka tutaj

pierwsza to
T.rex - Telegram Sam

druga
Three 6 Mafia - Tear Da Club Up 97'

elo

Napisane Sep 5, 2008, 10:02 pm
Maraton93

Maraton93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maraton93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Może trochę nie na temat bo pytam o film, nie o piosenkę. Ale bardzo potrzebuje pomocy.

Niegdyś leciał taki film w telewizji o amerykanskich nastoloatkach; był tam taki motyw ze jakas laska rozbiła samochód matki po imprezie i jakiś koleś dał jej kase na naprawę.
A kumple sie na niego obrazili bo to miała byc kasa na samochód który razem budowali(na częsci) A ten ziomek w zamian miał zostac chłopakiem tej dziewczyny. to ona zeby sie za niego nie wstydzic ubrała go porządnie itp.

I tutaj moje pytanie.
Jak sie ten film nazywał??

Napisane Sep 6, 2008, 11:13 am
lilijka

lilijka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lilijka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ups nie zauwazylam tego tematu i załozylam niechcacy nowy o tym samym tytule

moje pytanie, zna ktos z was tytul piosenki ktory lecial w tle "czasu" antenowego podczas wystepu Władzi w you can dance ? chodzi mi o taki spokojny, powiedzialabym ze liryczny kawałek, wydawalo mi sie ze to Carekwicka ale nie jestem pewna :)

Napisane Sep 6, 2008, 2:37 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krauzik powiedział(a):
oglądał ktoś wczoraj you can dance? potrzebuje kawałka który leciał w duecie tych kolesi w białych koszulach z krawatami. ten duet co piróg ich propsował za zaje.biste synchrony

Madcon - Beggin, jest to cover kawałka Franka Valliego o tym samym tytule.

a ten od Władzi to Kayah - Lśnię.

Napisane Sep 6, 2008, 3:27 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2008, 4:00 pm przez jamie_thomas
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO ja sie dorzucam do you can dance. Pamiętacie jak pokazywali tego gościa od hip hopu z białegostoku? On opowiadał że wszyscy postrzegają to miasto jak wieś ale tak nie jest. W tle wtedy leciała jakaś piosenka (po głosie ustaliłem że to na pewno był mezo) (tak mi sie wydaje). A fajny kawałek. Może wie ktoś jak sie nazywał.

Napisane Sep 6, 2008, 9:10 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzaqu powiedział(a):
TO ja sie dorzucam do you can dance. Pamiętacie jak pokazywali tego gościa od hip hopu z białegostoku? On opowiadał że wszyscy postrzegają to miasto jak wieś ale tak nie jest. W tle wtedy leciała jakaś piosenka (po głosie ustaliłem że to na pewno był mezo) (tak mi sie wydaje). A fajny kawałek. Może wie ktoś jak sie nazywał.

jesli dobrze kojarze to na pewno nie byl mezo
byl to kawalek Bez Cenzury - Przesiaknieci dzwiekiem

Napisane Sep 7, 2008, 2:36 am
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest naprawdę piękny kawałek, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś podał mi jego tytuł ;)

http://www.wrzuta.pl/images_2/sluchawki.gif <--- odsłuchaj

Napisane Sep 29, 2008, 6:56 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiecie może jaki jest tytuł i/lub wykonawca piosenki, która jako druga leci w "stary gdzie moja bryka"?

Napisane Oct 2, 2008, 10:19 pm
bobitalent

bobitalent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bobitalent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YourMother powiedział(a):
wiecie może jaki jest tytuł i/lub wykonawca piosenki, która jako druga leci w "stary gdzie moja bryka"?

W google trzeba wpisać "stary gdzie moja bryka" :D

Napisane Oct 3, 2008, 10:20 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bobitalent powiedział(a):
YourMother powiedział(a):

W google trzeba wpisać "stary gdzie moja bryka" :D

próbowałem mistrzu :/

Napisane Oct 3, 2008, 11:46 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla kolegi od "Stary gdzie moja bryka?"....

http://www.imdb.com/title/tt0242423/soundtrack

Napisane Oct 4, 2008, 10:53 am
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

łooo dzięki wielkie stary ;) chyba źle szukałem ;P

Napisane Oct 4, 2008, 12:57 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zna ktos tytuł tej piosenki

Napisane Oct 4, 2008, 2:51 pm Ostatnio edytowane Oct 4, 2008, 2:51 pm przez wojtas011
marcinlca

marcinlca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinlca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.wrzuta.pl/audio/mYDrSsgSQl/kto_zna_tytul_tej_piosenki_z_lat_80

A może ktoś zna to ??:)
Bardzo mi zależy na tytule...

Napisane Oct 14, 2008, 11:21 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zna ktoś tytuł piosenki z reklamy banku BGŻ, która teraz czasami leci w TV?;d

Napisane Oct 15, 2008, 3:52 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wie ktoś jaki jest tytuł piosenki zespołu linkin park, na teledysku widać jazdę na desce itp.?

Napisane Oct 15, 2008, 4:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja