Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Granica w schodach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Granica w schodach
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisze to bo liczę że ktoś miał ten sam problem i pomoże mi go rozwiązać. Jeżdzę dwa lata potreafie troszkę triczków, na lajcie skaczę z czterech schodów ale gdy zabieram się za pięć to pojawia się problem... Rozpędzam się wybijam się olką elegancko tak  jak na tych mniejszych schodach lecę lot deski wyrównany wszystko zapowiada się fajnie i jakieś 20 cm od ziemi gubię deskę spod nóg. konkretnie ucieka mi za plecy. Co mam z tym zrobic? szlag mnie trafia bo jestem pewny że technicznie to nie jest dla mnie problem, ale mimo to robię jakiś błąd w ostatnim ułamku sekundy.

Napisane Jul 23, 2008, 11:48 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po prostu na koncu sie boisz zladowac. powiedz sobie kurwa zrobie to

Napisane Jul 24, 2008, 12:03 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strach - wróg deskorolki... Nie bój się :)

Napisane Jul 24, 2008, 12:08 am
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze jest to że wydaje mi się że się nie boje, może się mylę...

Napisane Jul 24, 2008, 12:10 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Salva powiedział(a):
najlepsze jest to że wydaje mi się że się nie boje, może się mylę...

najwidoczniej ^^)

ja mam to samo z heelflipem, wszystko zrobie ale nie heelflipa ;]

Napisane Jul 24, 2008, 1:32 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tak: Nic na siłę !!! Może to jeszcze nie czas na 5 skoro się boisz?

Napisane Jul 24, 2008, 2:04 am
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Chyba nie czas, ale dzień albo jakiś okres, bo na tą samą piątkę przychodziłem półtora roku temu i zaliczałem ją w drugiej próbie. To raczej na bank strach, Kit poczekam na lepsze dni

Napisane Jul 25, 2008, 6:55 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
Powiem tak: Nic na siłę !!! Może to jeszcze nie czas na 5 skoro się boisz?

ǝʇsıqǝظɐz ʎuʎsʎʍɹnʞs ʎʍ

Napisane Aug 2, 2008, 12:59 am
lejun

lejun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lejun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

20 cm to spoko...wyczuj moment kiedy zacznie ci uciekac i w nastepnej probie tuz przed tym mometem zdus ja....i dzieki speedowi dolecisz i odjedziesz....poprost wczescniej zacznij kleic...jak tak sie przelamalem na 4 schodach i teraz juz trzaskam lajtowo

Napisane Aug 2, 2008, 9:55 am
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o boze co za idiota co to moze byc za problem?STRACH ale z 5 schodow to jeszcze llajt

Napisane Aug 2, 2008, 10:58 am
mik9

mik9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mik9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh ja tez sie balem na poczatku , a gdy jak sie juz zdecydowalem wyladowac to zlamalem deske , najwazniejsze jest sie przelamac ten pierwszy raz , pozniej jest juz lajt (:

Napisane Aug 2, 2008, 11:35 am
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem cos podobnego powiedzialem "skejt or daj" i zjechalem z rampy

Napisane Aug 2, 2008, 11:43 am
Anzyl

Anzyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anzyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem to samo ale wpadłem na genialny pomysł zaraz op wyskoku zrób jakiegoś prostego graba daje to 2 pozytywy

1. twój skok będzie o dużo bardziej efektowniejszy
2. wreszcie przeskoczysz te schody

polecam mi pomogło

Napisane Aug 2, 2008, 3:20 pm
RydzuSS

RydzuSS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RydzuSS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam to samo z wieloma rzeczami wystarczy skupić się na czymś i o tym nie myśleć :P

Napisane Aug 2, 2008, 4:28 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RydzuSS powiedział(a):
Mam to samo z wieloma rzeczami wystarczy skupić się na czymś i o tym nie myśleć :P

To co powiedziałeś jest zupełnie bez sensu... Obydwie te czynności się wykluczają
Tak nawiasem mówią ja jak nie mogłem skoczyć 5 to obmyślałem jak najwięcej sposobów jak sie mogę rozjebać na tym po czym uśmiechnąłem się sam do siebie i siup udało sie :)

Napisane Aug 2, 2008, 10:37 pm
IgOReLK

IgOReLK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IgOReLK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak czytam takie tematy, to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać ;) Człowieku! ogarnij się! kto Ci na forum może pomóc w zrobieniu jakiegoś tricku, przełamaniu się do jakiegoś tricku...

Napisane Aug 3, 2008, 11:03 am
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Salva powiedział(a):
Pisze to bo liczę że ktoś miał ten sam problem i pomoże mi go rozwiązać. Jeżdzę dwa lata potreafie troszkę triczków, na lajcie skaczę z czterech schodów ale gdy zabieram się za pięć to pojawia się problem... Rozpędzam się wybijam się olką elegancko tak  jak na tych mniejszych schodach lecę lot deski wyrównany wszystko zapowiada się fajnie i jakieś 20 cm od ziemi gubię deskę spod nóg. konkretnie ucieka mi za plecy. Co mam z tym zrobic? szlag mnie trafia bo jestem pewny że technicznie to nie jest dla mnie problem, ale mimo to robię jakiś błąd w ostatnim ułamku sekundy.

Skoro jeździsz dwa lata to jesteś wyjątkowym beztalenciem, że ollie z 5 nie możesz. Nie podbijaj taila jak do wskoczenia pod krawężnik tylko tak jakby przed schodami stały 2 włożowe blaty. Poprostu robisz za niskie ollie.

Napisane Aug 3, 2008, 11:07 am
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kamileeek powiedział(a):
Salva powiedział(a):

Skoro jeździsz dwa lata to jesteś wyjątkowym beztalenciem, że ollie z 5 nie możesz. Nie podbijaj taila jak do wskoczenia pod krawężnik tylko tak jakby przed schodami stały 2 włożowe blaty. Poprostu robisz za niskie ollie.

Myślałem że w desce chodzi o łączenie ludzi bez względu na umiejętności, wiek, wzrost, wygląd itd.  :stare:...

Napisane Aug 3, 2008, 12:34 pm
grzyb666

grzyb666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzyb666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie to trzeba ciągle ćwiczyć i nie poddawać się aż nie wyjdzie idealnie.... ja tak robiłem jak jezdzilem na desce...

moja rada: przyjdz o 7 rana z deska na schodzy... cwicz do 19... napewno wyjdzie ;)

Napisane Aug 3, 2008, 1:49 pm
fsteam

fsteam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fsteam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze masz tak jak ja! ja boje sie skakac z nieparzystych schodow np. 3,5,7
ale zeby sie przelamac zrob tak:

najpierw wez dobry rozped
ustaw sobie nogi do olki
przed skokiem spojz na deske
gdy sie wybijesz popatrz na cos innego byle nie na deske
w locie bedziesz przez chwile tak tym zainteresowany ze nawet nie kapniesz sie ze zladowales.

ja tak robie i wychodzi B)

*Napisane Aug 14, 2008, 8:51 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja