Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Ubrania

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubrania
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.
Przeglądają ciągle prężnie rozwijający się temat o butach naszło mnie czy by nie zrobić podobnego tematu o ubraniach? Jak zrobi się śmietnik albo się nie przyjmie to trudno, POśle się go w PISdu.

Więc... Piszcie o swoich ulubionych markach, co macie na oku, czym się jaracie a np. jest nieosiągalne z powodów finansowych lub innych, czy posiadacie w swojej garderobie coś, co jest rzadko spotykane lub wręcz unikatowe.
Mile widziane zdjęcia lub chociaż dokładne opisy.

UWAGA, jeśli nie wyświetlają się Wam wszystkie posty to w linku zmieńcie liczbę o 15, np:

http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=36315&min=1245&num=15

na

http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=36315&min=1260&
num=15

CYTOWANIE ZDJĘĆ - WARN!

Napisane Aug 4, 2008, 12:02 am Ostatnio edytowane Feb 28, 2009, 9:23 am przez jamie_thomas
shout

shout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Maraton93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Maraton93 powiedział(a):
Haha. Ale na zdjęciach są różni kolesie. Pozatym taki styl tez ma cos w sobie ^^) ^^)

Czemu uzywasz slowa "styl" ?
Odpowiedniejsze by bylo okreslenie "brak gustu" lub "slepota"
Sam nie wiem, jakby sie wzorowali na tych zulach co na deptaku nocują...

Są gusta, guściki i gÓ$c1Qi  ^^)

I są idioci ;)

sergij - nie musisz nazywać kogoś idiotą bo ubiera się inaczej niz 'większość' mi osobiscie marka humOr bardzo przypasowala

Napisane Aug 22, 2008, 7:41 pm Ostatnio edytowane May 3, 2009, 7:18 pm przez shout
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shout powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Maraton93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Maraton93 powiedział(a):
Haha. Ale na zdjęciach są różni kolesie. Pozatym taki styl tez ma cos w sobie ^^) ^^)

Czemu uzywasz slowa "styl" ?
Odpowiedniejsze by bylo okreslenie "brak gustu" lub "slepota"
Sam nie wiem, jakby sie wzorowali na tych zulach co na deptaku nocują...

Są gusta, guściki i gÓ$c1Qi  ^^)

I są idioci ;)

sergij - nie musisz nazywać kogoś idiotą bo ubiera się inaczej niz 'większość' ;p mi osobiscie marka humOr bardzo przypasowala ;d

Nikogo na tym forum nie nazwałem idiotą  :stare: ale jest to troche denerwujące, że ubiór bezdomnych staje sie modny poniewaz jakas tam firma go wypromowała...

Napisane Aug 22, 2008, 7:45 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 7:46 pm przez Sergij
shout

shout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):

Nikogo na tym forum nie nazwałem idiotą  :stare: ale jest to troche denerwujące, że ubiór bezdomnych staje sie modny poniewaz jakas tam firma go wypromowała...

chodziło mi o tego gościa ze zdjęcia, ale fakt faktem ten typek w sweterku wygląda komicznie (modne? ja nie widzialem na razie nikogo w takim ciuchu :p, no i nigdy nie widziałem bezdomnych w czyms takim)

@down
skoncz juz ...

Napisane Aug 22, 2008, 7:48 pm Ostatnio edytowane May 3, 2009, 7:18 pm przez shout
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie widziales bezdomnych w takim czyms bo te ubrania z linku są nowe ;)

Napisane Aug 22, 2008, 8:13 pm
Maraton93

Maraton93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maraton93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):

Skoncz już z tymi bezdomnymi. Nudne to troche.

100 razy lepiej miec jakiś styl w ubiorze choćby taki kontrowersyjny jak ten, niŻ być nie wyróżniającym sie z tłumu szarakiem albo młokosem w ciuchach PROSTO

Napisane Aug 22, 2008, 8:33 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie komentowanie jest dobre ale z umiarem więc skończcie już z tym...
Polska jest pod względem tolerancji do takich rzeczy jak kontrowersyjny ubiór czy subkultury jest niestety strasznie zacofana i prędko nie ewoluuje... smutne

Napisane Aug 22, 2008, 8:41 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Maraton93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

100 razy lepiej miec jakiś styl w ubiorze choćby taki kontrowersyjny jak ten, niŻ być nie wyróżniającym sie z tłumu szarakiem albo młokosem w ciuchach PROSTO

Nudne ale prawdziwe.
Mi np szkoda ludzi którzy umieją sie wyrazac i wyrozniac tylko ubiorem...

Stupido powiedział(a):
Takie komentowanie jest dobre ale z umiarem więc skończcie już z tym...

To forum więc komentowanie, pisanie i dyskutowanie jest tu mile widziane nie wazne czy z umiarem czy nie...

Napisane Aug 22, 2008, 9:04 pm
Maraton93

Maraton93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maraton93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Maraton93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Nudne ale prawdziwe.
Mi np szkoda ludzi którzy umieją sie wyrazac i wyrozniac tylko ubiorem...

Takich ludzi nie ma raczej. Bo na ulicy czy innym miejscu publicznym możemy wyrazic sie tylko poprzez ubiór. Nie mamy mozliwości porozmawiania z tymi ludźmi.

A znajomi przecież nas znają :P:P

Napisane Aug 22, 2008, 9:13 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha i co do ciuchów to uwielbiam jeszcze koszulki zespołów ale takie które są ciężko u nas dostępne mam np. czarną AC/DC i ten napis jest taki srebrny albo koszulke jamaica. ^^)

Napisane Aug 22, 2008, 9:14 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przydałoby się żebym coś napisał jako założyciel tematu...

Więc tak... Największą wagę przywiązuję do spodni. Nie mogą być za wąskie u dołu, krok nie może być za wysoko, stanowczo nie mogą być za krótkie. Spodnie noszę opuszczone nisko, koniecznie tylne kieszenie muszą być widoczne, nie może ich zakrywać górna część garderoby (takie durne zoboczenie :P ), do tego nie mogą być za ciasne w biodrach (w kieszeniach mam zawsze dwa telefony, jakąś kasę i klucze) jak spodnie są minimalnie a ciasne to mnie to wkurwia i jest mi strasznie niewygodnie, dlatego nie ogarniam ludzi z filmików na youtubie tańczących jumpstyle w spodniach takich wąskich i ciasnych, że można impotencji dostać.

Ze spodni jaram się firmami takimi jak Akademiks, Lot29, Makaveli.. Głównie szerokie z różnymi naszywkami, nadrukami itp ale... Ostatnio zawsze kiedy przymierzam się do zakupu takich spodni to i tak wybór nie wiedzieć czemu pada na MASSa. Posiadam cztery modele: Limited 7 z żółtymi wstawkami, Crime, Sunny oraz Chino ale nie takie paskudne jak teraz można dostać :P . Tego modelu już nigdzie nie dostaniecie, może jutro dam fotę jak będę miał jak.
Prawdę mówiąc czasem ciężko jest trafić mój rozmiar, bo kupuje w necie  (nie leży mi "Ślizg" w Białym nie wiem dlaczego) i w pasie cudów nie ma 80-86 cm max :P .

Co do góry to już tak dużej wagi co do firmy nie przywiązuje. Mogę założyć koszulkę z supermarketu byle by ładnie wyglądała. Kolory różne, głównie jednak biały, czarny, czerwony, żółty i niebieskie. Stanowczo nie zielony. Nie może być za krótka, a jak jest mocno długa, to jednak musi dobrze wyglądać (szczupły człowiek jestem :P ). Nie obcisła ew. w klatce tylko delikatnie.
Noszę też często koszule różnych firm: Levis, Lee, Wólczanka się czasem trafi jak i coś mniej znanego. Głównie krata albo w paski. Rękaw bez znaczenia. Często mam koszulkę i do tego rozpięta koszula albo zapięta na dolny guzik.
Bluzy noszę najchętniej rozpinane z kapturem. Ale zwykłe z kapturem lub bez też nie ma problemu. Do firmy nie przywiązuje dużej wagi. Z takich "skate firm" mam tylko czarną bluzę Mality i trzeba przyznać, że mam już ją trochę czasu a ciągle jest prawie jak nowa.

Swoją drogą to jest przekozacki model Thug Life z Makaveli:
http://www2.sklep.andegrand.pl/common/zdjecia/48964-1.jpg
Ale niżej noszone dużo lepiej wyglądają.

Napisane Aug 22, 2008, 9:24 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciuchy... cropp, fenix, c1rca czy tam nervous ;) jarają mnie koszulki zespołów mam koszulke z napisem Iron Maiden i Ac/Dc... Spodnie to raczej szerokie, ale wąskie też mi się podobają... bluzy i koszulki lubię mieć ciut za duże... lepiej się w takich czuję... no to tyle.

Napisane Aug 22, 2008, 9:27 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A do mnie wczoraj doszła koszulka Van Halena http://www.rockmetalshop.pl/data/gfx/pictures/large/5/4/34545_1.jpg

Napisane Aug 22, 2008, 9:32 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Maraton93 powiedział(a):

Takich ludzi nie ma raczej. Bo na ulicy czy innym miejscu publicznym możemy wyrazic sie tylko poprzez ubiór. Nie mamy mozliwości porozmawiania z tymi ludźmi.

A znajomi przecież nas znają :P:P

Takich ludzi jak ty wlasnie mi szkoda...

Napisane Aug 22, 2008, 9:57 pm
Maraton93

Maraton93

Member
Wyświetl posty

Możesz uzasadnić?? Czy poprostu nie masz co powiedzieć.

Napisane Aug 22, 2008, 9:58 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 9:59 pm przez Maraton93
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Ta koszulka Van Halena jest na wypasie ja w rockmetalshopie znalazłem kilka fajnych rzeczy: To, ToTo  ^^) jaram się nimi na maksa jak będę miał hajs to chce sobie sprawić taką truckerke i któryś z tych T-shirtów

Napisane Aug 22, 2008, 10:14 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 10:15 pm przez Stupido
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A i mam ostrą zajawe na tą bluze http://www.rockmetalshop.pl/data/gfx/pictures/large/4/5/25054_1.jpg
I tąhttp://www.rockmetalshop.pl/data/gfx/pictures/large/2/7/24972_1.jpg

Napisane Aug 22, 2008, 11:22 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 11:23 pm przez RWTF
nata666

nata666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nata666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ubrania obecna moda wsrod mlodziezy no coz raczej kontrowersyjne oczo-jeb-ne barwy aby zwrocic na siebie uwage, wszystko byle by tylko przykuc uwage drugiego, wszystko przychodzi z zagranicy, wiele mlodych fascynuje sie moda z norwegii, szwecjii czy tez ulic tokyo, gdy byla u nas w skzole wymiana polsko-szwedzka przyjechala tamtejsza mlodziez do nas i powiedzieli ze taka moda jak u nich bedzie u nas za 20 lat, jestesmy zacofani nasza strona polskiego street fashionu = totalnemu bezgusciu! nie wiem moze zagranica postrzega nasz styl ubierania mowiac ogolnie polakow jako cos SUPER, tak jak my ich... szczerze watpie... byc oryginalnym w polsce i rzucajacym sie w oczy to albo byc bogatym albo jeb-nietym... no bo powiedzcie mi czy nie ejst taka prawda? jak michal wisniewski ma swoja pedalska stylowe i wszyscy go od kretyna i debila wyzywajaaa...

Napisane Aug 22, 2008, 11:37 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Przydałoby się żebym coś napisał jako założyciel tematu...

Więc tak... Największą wagę przywiązuję do spodni. Nie mogą być za wąskie u dołu, krok nie może być za wysoko, stanowczo nie mogą być za krótkie. Spodnie noszę opuszczone nisko, koniecznie tylne kieszenie muszą być widoczne, nie może ich zakrywać górna część garderoby (takie durne zoboczenie :P ), do tego nie mogą być za ciasne w biodrach (w kieszeniach mam zawsze dwa telefony, jakąś kasę i klucze) jak spodnie są minimalnie a ciasne to mnie to wkurwia i jest mi strasznie niewygodnie, dlatego nie ogarniam ludzi z filmików na youtubie tańczących jumpstyle w spodniach takich wąskich i ciasnych, że można impotencji dostać.

Piona. Też tak mam, tylko że też się lubuję w po prostu za dużych :).

Cytuj:

Swoją drogą to jest przekozacki model Thug Life z Makaveli:
http://www2.sklep.andegrand.pl/common/zdjecia/48964-1.jpg
Ale niżej noszone dużo lepiej wyglądają.

Zajebioza! Normalnie miazga. Wie ktoś ile kosztują?
Oto w co celuję:
http://img178.imageshack.us/img178/3302/12161jk2.jpg
I jeszcze pragnę poruszyć temat pasków. Ja mam parciany niebieski, z logo Marilyn Manson na klamrze i wyhaftowanym na samym pasku. Foto oczywiście, do kurwy nędzy nie ma.
A wy?

Napisane Aug 23, 2008, 12:31 am
suchy99

suchy99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Luźne, luźne, luźne! To lubie... Czasami biore o 2 rozmiary za duże :P

Spodnie Orsona są gites. Jak będę miał hajs to znajdę sobie coś podobnego.

Cytuj:
I jeszcze pragnę poruszyć temat pasków. Ja mam parciany niebieski, z logo Marilyn Manson na klamrze i wyhaftowanym na samym pasku. Foto oczywiście, do ***** nędzy nie ma.
A wy?

Ja posiadam 2 paski. Pierwszy Fubu... Baaaardzo stary, a drugi jigga taki z palmami.

Napisane Aug 23, 2008, 7:42 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nata, bardzo ładnie ujęłaś temat, zgadzam się w 100 procentach!

jak dla mnie to tamte spodnie Makaveli są mega przesadzone - też całkiem lubię różne naszywki i nadruki na gaciach, ale tutaj jest tego za dużo, w ogóle nie lubię tej firmy, nic nie trafia w mój gust z tego co oni robią ;p

jak u kogoś tam w mieście żule wyglądają jak z katalogu HUMOR to masz fajnie, koleś.. spójrz na ulice Tokyo, Szwecji i Danii i zobacz jak ludzie chodzą ubrani i co jest tam całkiem normalne - chyba, że ikoną stylu jest dla Ciebie Jacykow, a na codzień chodzisz  w ciuchach Prosto.

paski, paski, zdaje się, że to zbędny gadżet, ale dla mnie jest to bardzo ważny element garderoby, nigdy nie zakładam spodni bez paska - polecam paski Andegrand.pl, jakościowo trzyma się bardzo dobrze, a mam go już z 4-3 lata? nie pamiętam dokładnie.. oprócz tego z parcianych mam biały H&M, czerwony Dickies, niebiesko-żółty J&C i niebiesko-zielony też J&C (pierwszy ma na klamrze flagę Szwecji, drugi Brazylii). oczywiście nie ma to jak dobry jakościowo pasek ze skóry, tj. Wrangler i Diesel z ozdobną, dużą klamrą (paski ze skóry radzę kupować w oryginalnych sklepach, żeby nie przejechać się na fejku z Allegro).

Napisane Aug 23, 2008, 8:29 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja