Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Soundtracki i muzyka z filmów.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Soundtracki i muzyka z filmów.
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo.
Tak jak w temacie. Jaki film miał wg. Was najlepszy soundtrack? Gdzie była najlepsza piosenka? Co Wam najbardziej zapadło w pamięci?

Osobiście mam kilka takich typów. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to wyjebane "Eye of the tiger" z "Rocky'ego", "Gangsters Paradise" Coolia z "Młodych Gniewnych" to kawałek, który nigdy mi się nie nudzi, a film mogę oglądać tylko dla tego kawałka, główny motyw z "Mortal Combat", świetne "Don't wanna miss a thing" Aerosmith z "Armaggedonu", motywy z "Gwiezdnych Wojen" zapadły mi w pamięć, soundtrack z "How Hihg" wymiata na czele z kawałkami takimi jak np. "Du hast" Rammstaina czy "Party up in here" DMX'a, również cały trzy-płytowy soundtrack z "Władcy Pierścieni" bardzo przyjemnie się słucha, bo jest on poukładany wg. wydarzeń z filmu i słuchając muzyki ma się przed oczami wydarzenia z filmu. Na chwilę obecną to wszystko co pamiętam.

Zapraszam do dyskusji.
Pozdro.

Napisane Aug 13, 2008, 10:58 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Requiem dla snu , 8 mila i 28 tygodn pozniej

Napisane Aug 13, 2008, 11:13 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Rockym było jeszcze pare fajnych piosenek, "there's no easy way out" "burning hearts" "hearts on fire" Tylko ze to z róznych czesci.

Napisane Aug 13, 2008, 11:23 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

How High
:D
wszystkie kawałki
Władca Pierścieni też miłe dal ucha
Above The Rim, Juice
czyli
2pac - Pain i Eric B. Feat Rakim - Know The Ledge

Napisane Aug 13, 2008, 11:43 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matrix. Muzyka z pierwszych dwóch części zabija. Lost Higway ma też znakomity soundrack.

Napisane Aug 14, 2008, 12:00 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soundtracki z serii 'the fast & the furios' :D
Jak coś sobie przypomnę to jeszcze napisze  :cyclops:

ps. oglądając film 'hencock' spodobało mi się też kilka utworów  :)

Jak już pisano, How High- też przyjemne soundtracki z owego filmu.

Napisane Aug 14, 2008, 1:30 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2008, 1:31 pm przez miLosz07
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na bank wszystkie soundtracki z Gwiezdnych wojen bo muzyka stworzona przez Johna Williamsa jest świetna.
Dobre są też ścieżki dżwiękowe z trylogii Władcy pierścieni skomponowane przez Howarda Shore'a.
Całkiem niedawno obejrzałem Requiem for a dream, chociaż wiedziałem o tym filmie troche  czasu (swoją drogą to genialny film, daje dużo do myślenia, ale to sprawa na oddzielny temat) i piosenka Clinta Mansella (ta która pojawia się często w trakcie trwania filmu) i tym się cholernia jaram, bo jest to mistrzowskie dzieło muzyczne.
Nie mogę sobie przypomnieć żadnej ścieżki dźwiękowej która tak mocno zapadła mi w pamięć, a jeśli sobie coś przypomnę to to napiszę  :P

Napisane Aug 14, 2008, 9:53 pm
michal777c

michal777c

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal777c zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

requim for a dream , cast away , tomb raider pandora's box .

Napisane Aug 30, 2008, 5:26 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2008, 5:27 pm przez michal777c
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aaaj jeszcze nie wspomniałem od soundtracku z Back To The Future. Miodzio  ^^)

Napisane Aug 30, 2008, 6:23 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z pulp fiction absolutnie kazdy utwor, from dusk till down (szczególnie "after dark" tito i tarantuli), dzieci rosemary z glównym motywem Komedy, Blues Brothers wiadomo :), Gladiator, wspomniane Requiem For A Dream to majstersztyk, wiele filmow z lat 60 i wczesniej, kiedy to krolowal jazz, rock'n'roll

Napisane Aug 30, 2008, 6:46 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

marcinekSB powiedział(a):
from dusk till down (szczególnie "after dark" tito i tarantuli

dawn, ale nie o tym chciałem, dobra piosenka z tego filmu to The Blasters- Dark Night

Napisane Aug 30, 2008, 7:29 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THE PICK OF DESTINY rocks !!! :D poza tym to w 'The Wash' i w '8 Mili' byly genialne kawalki :]

Napisane Aug 31, 2008, 4:09 am
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W skazanym na śmierć były kozackie soundtracki.

Napisane Aug 31, 2008, 10:55 am Ostatnio edytowane Aug 31, 2008, 10:56 am przez Krzaqu
shout

shout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soundtrack ze Star Wars i oczywiście Kill Bill'a

łelo

Napisane Aug 31, 2008, 2:05 pm
B15Margera

B15Margera

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to B15Margera zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soundtracki z american Hardcore.

Napisane Aug 31, 2008, 2:24 pm
zanetka90

zanetka90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zanetka90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Requiem dla snu..zajebisty

i You got served..też miażdży

Napisane Aug 31, 2008, 2:55 pm
PeDeGiusz

PeDeGiusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeDeGiusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shottas!!! Są tam muzy m.in. Bob Marley'a, Tonto Irie, Little John i wiele innych!  :rolleyes: Polecam także film gra tam syn Bob Marley'a  B)

Napisane May 9, 2009, 12:38 am
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soundtrack z Gladiatora mrrr Hans Zimmer spisał się jak nigdy
no i melodyjka z intro power rangers ^^
Poza tym motywy przewodni z indiany jonesa  i star warsow

Napisane May 9, 2009, 1:50 am
cady

cady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie "I don't wanna miss a thing" z Armageddonu, "Shape of my heart" z Leona Zawodowca... ^^)

Napisane May 9, 2009, 11:10 am
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej podoba mi się muzyka z filmu "Lords of Dogtowns".Każda nuta jest tam dobra.

Napisane May 9, 2009, 11:19 am Ostatnio edytowane May 9, 2009, 11:22 am przez saam
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja