Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Skatepark Łomża

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skatepark Łomża
ssebo94

ssebo94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ssebo94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy to nie najlepszy skatepark w Polsce??  :rolleyes: B)

http://www.um.lomza.pl/fotogaleria.php?id=4217

*Napisane Aug 14, 2008, 2:13 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.um.lomza.pl/foto/080809011430.jpg
Tak lepiej
Dopiero sie buduje jakby co

Napisane Aug 14, 2008, 2:33 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2008, 2:36 pm przez RWTF
misiagi

misiagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli bedzie taki jak na projekcie no to mistrz. Ale czy ja wiem czy najlepszy w Polsce? Chyba nie

Napisane Aug 14, 2008, 3:01 pm
C1Sza

C1Sza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1Sza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajawa!!!! Trzeba poczekać :D aż skonczą

Napisane Aug 20, 2008, 10:42 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajkebisty... tylko zeby wam kąty dobre zrobili na podjazdach itd :P

Napisane Aug 20, 2008, 11:13 pm
C1Sza

C1Sza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1Sza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na projekcie wydaja sie dobre :P

Napisane Aug 20, 2008, 11:26 pm
Borynaa

Borynaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borynaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się szczerze nie podoba....
ale jeprzy niz u mnie... 2 rurki -.-----------

Napisane Aug 21, 2008, 3:49 pm
danekDSK

danekDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danekDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

misiagi powiedział(a):
Jeżeli bedzie taki jak na projekcie no to mistrz. Ale czy ja wiem czy najlepszy w Polsce? Chyba nie

Chyba tak

Napisane Aug 21, 2008, 5:24 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brakuje tylko jakiegoś murka w dół, poza tym naprawde super. jak tylko powstanie skatepark wpadam do łomży :)

Napisane Aug 21, 2008, 9:39 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tajlor powiedział(a):
jak tylko powstanie skatepark wpadam do łomży :)

Zapraszamy ^^). Jak dla mnie skatepark jest zajebisty, szczególnie ze nigdy nie jeździłem w bowlu i na minirampie. Mam ostrą zajawe ;)

Napisane Aug 21, 2008, 10:40 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To teraz chyba ludzie z całej polski będą się zjeżdżać xD

Napisane Aug 31, 2008, 12:19 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

saam powiedział(a):
To teraz chyba ludzie z całej polski będą się zjeżdżać xD

Tak jak ci powiedziałem

Napisane Aug 31, 2008, 12:25 pm
grzadziel8

grzadziel8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzadziel8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dojebany w chuj. :D a gdzie jest "Łomża" ?

Napisane Aug 31, 2008, 10:17 pm
Sk8man

Sk8man

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8man zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie nie jest najlepszy ... najlepszy skatepark (kryty) w Polsce jest Bydgoszczy

http://sse.bydgoszcz.pl/

Można luknąć

Napisane Sep 1, 2008, 10:18 am
SkateGirl141

SkateGirl141

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateGirl141 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze że zrobili go w Łomży przynajmniej teraz będzie sie coś tu ciekawego działo

Napisane Jan 5, 2009, 5:16 pm Ostatnio edytowane Mar 18, 2009, 4:18 pm przez SkateGirl141
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Juz jezdzony... Super sk8park :)
Ale najlepszy chyba nie jest  :thinking:

Napisane Jan 29, 2009, 10:26 am Ostatnio edytowane Jan 29, 2009, 10:28 am przez fpskate
kamil108

kamil108

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil108 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NAWET fajny tylko mogli by zrobić więcej mniejsca. ;)

Napisane Jan 30, 2009, 1:24 pm
claudiaSK8

claudiaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to claudiaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super . extra . bomba .

*Napisane Feb 3, 2009, 10:17 pm
LuIn

LuIn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LuIn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak to dobrze że moja babcia mieszka w Łomży teraz bde u niej dużo częsćiej

Napisane Feb 4, 2009, 12:22 pm
Domel94

Domel94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domel94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten park już otwarty? B)

Napisane Feb 6, 2009, 2:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja