Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Olimpiada w Chinach- Oszustwo?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Olimpiada w Chinach- Oszustwo?
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o chińczykach na olipmiadzie i o tym jak oszukują?
Najpierw byłlo tak:
Chinczycy byli w finale z koreą (mistrzami świata) w łucznictwie.
Kiedy strzelała koreanka nagle obok tarczy na ok. 9 calowym ekranie zaczęly się wyswietalc kolorowe reklamy zamiast wyniku! Chiny tak chciały wygrać z o wiele lepszą koreą. Lecz Koreanka nie dała się zdekoncetrować tymi reklamami i pewnie wygrała z Chinką.
Podczas pływania było tak"
Wszystko wygrywali nieznani Chinczycy, a najlepsi np. amerykanie zajmowali 3 oraz 4 miejsca! Niedosyc ze jacys nieznani zawodnicy chinscy wygrywali plywanie to jeszcze bili rekordy o ponad 1 sekunde, gdzie normalnie bije sie rekordy po setne sekund! Wydaje mi się ze chinczycy są na koksie a badania mają jakieś lewe po plywaniu. Co o tym sądzicie? To jest dla mnie troche nie fair play bo gdzie jakis chinczyk co często nawet nie wchodzi do finalu wygrywa final i bije rekord? Kicha i oszustwo jak dla mnie. tylko kto im to udowodni?

Napisane Aug 15, 2008, 8:13 pm
kaken

kaken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oni są  WYPRODUKOWANI specjalnie do tego żeby wygywać :P

Napisane Aug 15, 2008, 8:31 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2008, 8:32 pm przez kaken
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle że lekko przesadzasz z tym koksem bo jakby nie patrzyć chińczycy mają naprawdę dobrych zawodników

Napisane Aug 15, 2008, 8:35 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kaken powiedział(a):

Chyba skoksowani. -.= Oni są dobrzy tylko w penisa stołowego. Dla mnie to oszustwo! Popatrzcie jak było na ostaniej olipmiadzie. Chinczycy tak pieknie wygrywali i bili rwkordy w plywaniu? FAKEN

Napisane Aug 15, 2008, 8:36 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Idąc twym tokiem rozumowania to amerykanie i przede wszystkim gwiazda igrzysk Michael Phelps też jest na koksie bo on prawie w każdym finale pokonuje rekord świata.  Zawody pływackie stały na tak wysokim poziomie, że większość rekordów było bite o ponad kilkanaście setnych sekund a zdarzały się i nawet przypadki (np. w sztafecie), że rekord był pobity o kilka sekund. I dokonali tego nie tylko amerykanie, ale także i reprezentanci innych krajów. Przypominam, że bada się pięciu najlepszych zawodników w danym finale. Był już przypadki dopingu i m.in jednemu z zawodników zabrano już medal.
Nie wiem czemu sądzisz że Chińczycy są na dopingu. Czyżby żal Ci było naszych reprezentantów w pływaniu, którzy tak hucznie zapowiadani nie zdobyli ani jednego medalu ? Po prostu świat nam odpłynął w ciągu tych 4 lat a my widocznie nie zrobiliśmy nic.
A to, że Chińczycy będą swoich faworyzować tak jak to tam napisałeś to było normalne, są gospodarzami igrzysk i chcą zdobyć jak najwięcej medali. 

Napisane Aug 15, 2008, 8:42 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stupido powiedział(a):
Myśle że lekko przesadzasz z tym koksem bo jakby nie patrzyć chińczycy mają naprawdę dobrych zawodników

z tym sie nie zgadzam .. nie są dobrymi zawdonikami . jak mówiła otylia .. nie można odrazu tak z nikąd bić rekordy świata. nikt o tych chinczykach nigdy w zyciu nie słyszał a nagle biją rekordy świata ..

Napisane Aug 15, 2008, 9:52 pm
kaken

kaken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioterv powiedział(a):
kaken powiedział(a):

Chyba skoksowani. -.= Oni są dobrzy tylko w penisa stołowego. Dla mnie to oszustwo! Popatrzcie jak było na ostaniej olipmiadzie. Chinczycy tak pieknie wygrywali i bili rwkordy w plywaniu? FAKEN

nie, oni są z fabryki  :cyclops:

Napisane Aug 15, 2008, 10:28 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja myślę, że to zasługa przygotowania. Kiedy Chiny dowiedziały się, że będą organizować olimpiadę ( kilka dobrych lat temu ) to już wtedy zaczęły tak trenować swoich zawodników po to oby reprezentanci gospodarza nie zajmowali ostatnich miejsc.

Napisane Aug 15, 2008, 10:49 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
Ja myślę, że to zasługa przygotowania. Kiedy Chiny dowiedziały się, że będą organizować olimpiadę ( kilka dobrych lat temu ) to już wtedy zaczęły tak trenować swoich zawodników po to oby reprezentanci gospodarza nie zajmowali ostatnich miejsc.

jak sie dowiedzieli to zabijali najslabszych genetycznie obywateli, aby drogą ewolucji 'wyhodować' najsprawniejszych :d

ps IGRZYSKA OLIMPIJSKIE, nie olimpiada...

Napisane Aug 15, 2008, 10:52 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no przesadzas to po 1 ...

po 2... chinka wygrala w lucznictwie a nie koreanka

po 3 ... to co Phelps tez jest na koksie bo w startowal we wszystkich finalach na dystansach w ktorych plynal ... wszystkie wygral i w kazdym pobil rekord swiata ... bedzie jeszcze plynal w 2 finalach .... i tam tez ma zamiar wygrac i pobic rekordy!
poprostu swetni zawodnicy chinscy i tyle!

a dla phelps'a ogromny szacun bo czegos takiego nikt nie dokonal!

Napisane Aug 15, 2008, 11:02 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2008, 11:03 pm przez HonikKOP
misiagi

misiagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam raczej w to, że Chińcy zawodnicy są na koksie nie wieże. Najbardziej rozwala to że Chinka reprezętuje Polske w Ping Ponga  :mad: Wogóle co to ma być Polacy na olimpiadzie a startują za nich obcokrajowcy. Aż żal to komętować.

Napisane Aug 15, 2008, 11:09 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to tak jak michalczewski reprezentowal niemcy .... olisadebe polske w pilce noznej i ten teraz brazylijczyk ... to jest to samo!

Napisane Aug 15, 2008, 11:14 pm
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przestańcie oskarżać Chińczyków o to, że są faworyzowani, głupio by było, gdyby sędziowie nie pomogli raz czy dwa (albo nawet dziesięć) gospodarzom ;P. Tomasz Majewski złotym medalistą w pchnięciu kulą Igrzysk Olimpiskich w Pekinie z wynikiem 21.51m!!!

Napisane Aug 15, 2008, 11:22 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2008, 11:24 pm przez pita2000
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mówcie... mnie tam najbardziej rozwaliło samo rozpoczęcie igrzysk... z tą dziewczynką... po prostu rzeź xD

Napisane Aug 16, 2008, 10:45 am
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nooo jak zobaczyłem akcje z tą dziewczynką to z krzesła spadłem  :cyclops:
Mi się te zwycięstwa Chinoli kojarzą z tym jak ZSRR zawsze wygrywało na IO...

Napisane Aug 16, 2008, 11:06 am
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

misiagi powiedział(a):
Ja tam raczej w to, że Chińcy zawodnicy są na koksie nie wieże. Najbardziej rozwala to że Chinka reprezętuje Polske w Ping Ponga  :mad: Wogóle co to ma być Polacy na olimpiadzie a startują za nich obcokrajowcy. Aż żal to komętować.

Najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem myśl kto reprezentuje Twój kraj gdzieś na zawodach.

Napisane Aug 16, 2008, 1:47 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To normalne, że Chinczycy mają nawięcej medali ... są u siebie, ale też nie jestem po ich stronie...wolę żeby nasi zdobywali medale

Napisane Aug 16, 2008, 2:35 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie ma z miliard ludzi to maja z czego wybierac ja sie tam nie dziwie bo na tyle ludu zawsze trafia sie jakies wybitne jednostki, a pieniadze na sport tam sa, maja duuuzo lepsze warunki niz np. Polacy

Napisane Aug 16, 2008, 3:05 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

[quote=gigongo]Idąc twym tokiem rozumowania to amerykanie i przede wszystkim gwiazda igrzysk Michael Phelps też jest na koksie bo on prawie w każdym finale pokonuje rekord świata. Zawody pływackie stały na tak wysokim poziomie, że większość rekordów było bite o ponad kilkanaście setnych sekund a zdarzały się i nawet przypadki (np. w sztafecie), że rekord był pobity o kilka sekund. I dokonali tego nie tylko amerykanie, ale także i reprezentanci innych krajów. Przypominam, że bada się pięciu najlepszych zawodników w danym finale. Był już przypadki dopingu i m.in jednemu z zawodników zabrano już medal.
Nie wiem czemu sądzisz że Chińczycy są na dopingu. Czyżby żal Ci było naszych reprezentantów w pływaniu, którzy tak hucznie zapowiadani nie zdobyli ani jednego medalu ? Po prostu świat nam odpłynął w ciągu tych 4 lat a my widocznie nie zrobiliśmy nic. [/quote]

Ponoć ten Phelps nie ma zakwasów wiec nic go nie boli na drugi dzien po wyścigu.
Po za tym jego na koksie chinczycy by zlapali bo to nie zawodnik z chin. A co do btm to powiem Ci, że podczas 5 lat wątpie zbey sie tak [rzygotowali, a nawet jesli to przeciez inni tez wiedzieli o tych igrzyskach wiec każdy sie przygotowywał. Dla mnie chinczycy koksują albo inne tego typu przewały są
A to, że Chińczycy będą swoich faworyzować tak jak to tam napisałeś to było normalne, są gospodarzami igrzysk i chcą zdobyć jak najwięcej medali. [/quote]

Napisane Aug 16, 2008, 7:50 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2008, 7:51 pm przez Pioterv
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Większość z was nie wie o czym pisze.

misiagi powiedział(a):
Najbardziej rozwala to że Chinka reprezętuje Polske w Ping Ponga  :mad: Wogóle co to ma być Polacy na olimpiadzie a startują za nich obcokrajowcy. Aż żal to komętować.

Ma polskie obywatelstwo i z tego co wiem od jakiegoś dłuższego czasu mieszka w Polsce, więc nie ma w tym żadnych problemów. Przeprowadzki w świecie sportu są bardzo częste a na igrzyskach mamy m.in bardzo dobrych biegaczy z Kenii, Etiopii, którzy reprezentują inne kraje. Dobrym przykładem jest Bernard Lagat - bodajże mistrz świata i medalista olimpijski, który urodził się w którymś z krajów afrykańskich a teraz reprezentuje USA i dla nich zdobywa medale.

Pioterv powiedział(a):

Aha jak Chiny są tylko dobre w tenisa stołowego to skąd się biorą pozostałe medale?...
Chiny są potęgą, oni zdobywają bardzo dużo medali już od 20 lat. Przykłady:

Tabela medalowa z IO w Atenach 2004
Lp.     Państwo     złoto     srebro     brąz     razem
1     USA                 36      39      28        103
2     Chiny                 32      17      14     63
3     Rosja                   27      27      38     92

Tabela medalowa z IO w Sydney 2000
Lp.     Państwo     złoto     srebro     brąz     razem
1     USA                 40         24      33     97
2     Rosja                 32         28      28     88
3     Chiny                 28         16      15     59

W Atlancie w 1996 Chiny na czwartym miejscu, w Barcelonie w 1992 także na czwartym. Już od 20 lat Chiny są potęgą i zdobywają bardzo dużo medali. Czy od 20 lat koksują? Tak więc nie rozumiem czemu piszecie, że Chiny w ciągu 5 lat nie mogły się przygotować, a teraz wygrywają wszystko i na pewno koksują. W Atenach już było wiadomo, że Chiny w Pekinie wygrają klasyfikację medalową. Nie przeczę, że wszyscy są czyści, ale oskarżanie wszystkich zawodników jest nie w porządku. Od wielu lat pracują, wydają mądrze pieniądze na sport i to przynosi im bardzo duży efekt.

Napisane Aug 16, 2008, 10:34 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2008, 10:40 pm przez gigongo
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja