Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » INFO Szczęśliwa 13 ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
INFO Szczęśliwa 13 ... , CO o tym sv myslicie ???
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem to najlepsze polskie sv szczerze mowiac jak to ogladalem czulem sie jak bym ogladal amerykanskie skate video a co do przejazdu Kotrycha nie mam pytan... polski wymiatacz na zawsze

/edit Karwan89: dodane

Napisane Aug 24, 2008, 7:57 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2008, 12:00 am przez Karwan89
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a gdzie to można dorwać.

Napisane Aug 24, 2008, 7:59 pm
Ateam

Ateam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na woodcampie widziałem naprawde dobry

Napisane Aug 24, 2008, 8:07 pm
nyggasex

nyggasex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrzucać szybko na rapida!!!!!!!!!!!!!

no spinać i się i hejtować szybko ;*

Napisane Aug 24, 2008, 8:23 pm Ostatnio edytowane Aug 24, 2008, 8:23 pm przez nyggasex
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na wc pewnie kolo widizł... wersji dvd nie ma jeszcze pisałem do kuby...

Napisane Aug 24, 2008, 8:27 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie info nigdy nie przebije garażu 2...

Napisane Aug 24, 2008, 8:39 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No też bym zassał.Jak ktoś ma to niech wrzuca.

Napisane Aug 24, 2008, 9:08 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

garaz 2 ma zajebisty klimat ale trików czasem nie widac:P

Napisane Aug 24, 2008, 9:45 pm
shadyzmc

shadyzmc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadyzmc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem okazję obejrzeć :) na woodcampie i stylowo wykonana praca :) niczym amerykańskie sv :P tylko trochę piosenki nie pasują moim skromnym zdaniem ale ogulnie spox .Wspierać polski skateboarding !!

Napisane Aug 24, 2008, 11:52 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzialem na WDC, szczerze mogli sie bardziej postarac, nie podobaly mi sie wstawki z telefonami... za slaba relacja z NYC, Aten, wpleciona tak ogolnie w przejazdy...

Napisane Aug 25, 2008, 12:46 am
shadyzmc

shadyzmc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadyzmc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YezQsk8 , na którym turnusie byłeś ?

Napisane Aug 25, 2008, 1:54 am
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shadyzmc powiedział(a):
YezQsk8 , na którym turnusie byłeś ?

4444444444

Napisane Aug 25, 2008, 10:37 am
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na czecim bo do czech mam za darno

Napisane Aug 25, 2008, 8:48 pm
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ogryz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no chciałbym obejrzeć. A ile kosztuje i gdzie można w poznaniu dorwać ??? pzdR

Napisane Aug 25, 2008, 10:09 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8ogryz powiedział(a):
no chciałbym obejrzeć. A ile kosztuje i gdzie można w poznaniu dorwać ??? pzdR

Póki co nigdzie. Trzeba poczekać chyba na koniec września, chyba że pamięć mi szwankuje, albo się wydaje.
PEACE

Napisane Aug 25, 2008, 10:32 pm
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ogryz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda bo bardzo chciałem obejrzeć

Napisane Aug 25, 2008, 10:41 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

do onca wakacji miało byc na dvd :P

Napisane Aug 26, 2008, 8:25 am
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

moze osoby które widziały film troche by opowiedizły bo mnie zajawa zrzera...

Napisane Aug 30, 2008, 1:28 pm
czermin

czermin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czermin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film oglądałem na woodcampie na mega zajawie. Świetny montaż,różnorodne miejscówki i dobre tricki.Mam pytanie. Może zna ktoś tytuł piosenki w intro?

Napisane Sep 29, 2008, 6:32 pm
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Oglądałem pare trillerów i zapowiada sie zajawkowy film :D:D:D:D niemoge sie doczekać aż będzie w sprzedarzy

Napisane Sep 29, 2008, 6:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja