Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » INFO Szczęśliwa 13 ...

Strony: << poprzednia ... 8, 9, 10, 11, 12 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
INFO Szczęśliwa 13 ... , CO o tym sv myslicie ???
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem to najlepsze polskie sv szczerze mowiac jak to ogladalem czulem sie jak bym ogladal amerykanskie skate video a co do przejazdu Kotrycha nie mam pytan... polski wymiatacz na zawsze

/edit Karwan89: dodane

Napisane Aug 24, 2008, 7:57 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2008, 12:00 am przez Karwan89
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ogryz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

acmeone powiedział(a):
kto wrzuci info na neta ma prezent ode mnie na naszej-klasie

hahahahahahhahahhahaahaha o lol

Napisane Jun 26, 2009, 11:25 am
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezłe, niezłe. Zagraniczne miejscówy robią wrażenie. Najlepszy przejazd jak dla mnie-Przybyłowicz. Chaosy też były niezłe.

Napisane Jul 4, 2009, 4:47 pm
dc92

dc92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dc92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cybka troszkę poniosło ale co do filmu i co za tym idzie do tematu :P to tak nie wiedziałem tego filmu co nie znaczy ze nie zamierzam go zobaczyć na razie nie mam kasy na zakup tego "bublu" :) a w necie nie za bardzo jest :D:P gdzie go obejrzeć :D tak wiec muszę cierpliwie czekać :D :*

Napisane Jul 4, 2009, 5:54 pm
GTB

GTB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GTB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

figo1212 powiedział(a):
Mam pytanie...Czy wie ktos jak sie nazywa muzyka w przejezdzie Kotrycha ale na poczatku jak on mowi ze byli w NY itp. i oni tam w samolocie siedza i tam wlasnie leci ta muzyka...

Też bardzo prosiłbym o ten tytuł...

Napisane Jul 16, 2009, 9:04 pm
pioter92

pioter92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioter92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen101 powiedział(a):
Meserszmyd powiedział(a):
Czy ten cholerny Perzyna nie może zrozumieć, że ludzie słuchają też innej muzyki niż czarnego rapu i dawanie go na siłe do każdego przejazdu zaczyna denerwować? To po 1 a po 2 niech Skroban sie nie odzywa zza tej kamery bo ten jego głos jest po prostu nie do strawienia. Popek i Przybyłowicz najlepiej wiec nic odkrywczego, ale zawiodłem się na miejscówkach, nic ciekawego.

hahah juz widze przejazd Popka przy punk-rocku hahahha ... a poza tym zrozum ziomek ze w sv nie daje sie czego sie chce ( chodzi mi o style muzyki ) bo wtedy wychodzi z tego g.ó.w.n.o ! wyobraz sobie przejscie z czarnego rapu w cos mocnego typu iron maiden :) to by bylo bez sensu ... robiac sv wstawia sie muzyke podobna stylem , tyle .

Edit ; co ty na to - Pogo z muzyka od 50centa ? :D

a baker 3 ? dałbyś dollinowi rap, albo dixonowi punk zeby wszystko bylo w jednym stylu? ;|

Napisane Jul 16, 2009, 9:25 pm
dawidpru

dawidpru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidpru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre tricki i fajny klimat. mi się podoba. michał przybyłowicz miażdży.

Napisane Jul 18, 2009, 7:19 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przezajebiste sv :)oglądałem 1000 razy i jeszcze pewnie drugi 1000 obejrzę

Napisane Jul 25, 2009, 8:42 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Można gdzie w necie obejrzeć ten film?

Napisane Oct 1, 2009, 3:31 pm
Skailer213

Skailer213

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skailer213 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dalibyście linka do online albo downloadu?

Napisane Oct 1, 2009, 3:48 pm
Strony: << poprzednia ... 8, 9, 10, 11, 12 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja