Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » INFO Szczęśliwa 13 ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
INFO Szczęśliwa 13 ... , CO o tym sv myslicie ???
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem to najlepsze polskie sv szczerze mowiac jak to ogladalem czulem sie jak bym ogladal amerykanskie skate video a co do przejazdu Kotrycha nie mam pytan... polski wymiatacz na zawsze

/edit Karwan89: dodane

Napisane Aug 24, 2008, 7:57 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2008, 12:00 am przez Karwan89
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ktoś będzie miał to niech wrzuci na jakiś serwer !

Napisane Dec 23, 2008, 11:39 am
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ogryz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukhol: Jak ktoś będzie miał to niech wrzuci na jakiś serwer !
Napisane Dzisiaj, 11:39 am

racja racja :D

Napisane Dec 23, 2008, 8:13 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamówiłem sobie także

Napisane Dec 25, 2008, 9:40 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja już widziałem bo przyszło 24 razem z nowym infomagiem...
popek ma taki part że gęba opada, masa bonusów. Widać że chłopaki się napracowali

::EDIT:: nie, NIE wrzuce tego na żeden serwer... troche szacunku dla ciężkiej ludzkiej pracy a poza tym WSPIERAJ POLSKĄ DESKOROLKĘ

Napisane Dec 26, 2008, 6:40 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2008, 6:47 pm przez Martini11
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Martini11 powiedział(a):
popek ma taki part że gęba opada, masa bonusów. Widać że chłopaki się napracowali

::EDIT:: nie, NIE wrzuce tego na żeden serwer... troche szacunku dla ciężkiej ludzkiej pracy a poza tym WSPIERAJ POLSKĄ DESKOROLKĘ
]

taaaakk tak wspieraj polsą deskorolke .... to nic nie wspiera . chyba ze pezyne albo innych .

Napisane Dec 26, 2008, 10:39 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukhol powiedział(a):
Martini11 powiedział(a):

]

taaaakk tak wspieraj polsą deskorolke .... to nic nie wspiera . chyba ze pezyne albo innych .

wspierać to można ale dobre vidły, a takie zwykłe info po prostu chcąc nie chcąc trzeba obejrzeć.

Napisane Dec 26, 2008, 10:42 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to przynajmniej szanujcie ludzi którzy coś takiego robią bo to naprawdę trzeba sporo włożyć wysiłku, cierpliwości i własnych pieniędzy aby takie dvd wydać i to jeszcze zgodnie z prawem aby było normalnie dostępne

Napisane Dec 26, 2008, 11:00 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2008, 11:01 pm przez Martini11
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

lucjusz powiedział(a):
lukhol powiedział(a):
Martini11 powiedział(a):

]

wspierać to można ale dobre vidły, a takie zwykłe info po prostu chcąc nie chcąc trzeba obejrzeć.

Oglądałem . Nie trzeba więc nie pie.r.d.ol . Niech ktoś normalny wrzuci to na serwer !!

Napisane Dec 27, 2008, 2:16 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tu nie chodzi wszystkim o wspieranie ze niby jak kupisz polska deskorolka sie bardziej rozbuduje, nalezy kupić bo ci co to nagrali i wyprodukowali itp włożyli w to dużo wysiłku i pracy, więc należy im sie cos za to, napewno wiekszośc ma inne wydatki niz kupienie filmu ale tu chodzi o szacunek, jeśli ten kto nagrywa i chce to wydać zeby ludzie mieli zajawke i chociaż zwróciły mu sie koszty z wydania a bedzie mia świadomość ze wystarczy ze kupi to jedna osoba i cała polska bedzie z tej jednej kopi kożysać to niebedzie sensu w tym zeby wydawać nowe filmy, a samamu dla siebie zajawką jest mieś orginalne wideo, mozę mnie zjedziecie za to co napisałem, ale dla mnie to prawda

Napisane Dec 27, 2008, 2:36 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

taz5264 powiedział(a):
tu nie chodzi wszystkim o wspieranie ze niby jak kupisz polska deskorolka sie bardziej rozbuduje, nalezy kupić bo ci co to nagrali i wyprodukowali itp włożyli w to dużo wysiłku i pracy, więc należy im sie cos za to, napewno wiekszośc ma inne wydatki niz kupienie filmu ale tu chodzi o szacunek, jeśli ten kto nagrywa i chce to wydać zeby ludzie mieli zajawke i chociaż zwróciły mu sie koszty z wydania a bedzie mia świadomość ze wystarczy ze kupi to jedna osoba i cała polska bedzie z tej jednej kopi kożysać to niebedzie sensu w tym zeby wydawać nowe filmy, a samamu dla siebie zajawką jest mieś orginalne wideo, mozę mnie zjedziecie za to co napisałem, ale dla mnie to prawda

z ust mi to wyjąłeś... SZACUNEK przede wszystkim

Napisane Dec 27, 2008, 6:35 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

taz5264 powiedział(a):

dla każdego kto kręci sv i naprawdę robi to z zajawką największym szczęściem było by to ze ktoś to obejrzy, a takto nie robi tego z zajawki tylko żeby zarobić.

Napisane Dec 27, 2008, 8:38 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukhol powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):

dla każdego kto kręci sv i naprawdę robi to z zajawką największym szczęściem było by to ze ktoś to obejrzy, a takto nie robi tego z zajawki tylko żeby zarobić.

Dokładnie. Gdyby wydał za 10 zł czy nawet 15 to ok. Ale nie za tyle - ewidentnie ktoś probuje zarobić

Napisane Dec 27, 2008, 8:46 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

to zapytaj sie tego kogoś ile wydał

Napisane Dec 27, 2008, 9:58 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

taz5264 powiedział(a):

Nie on tylko sponsorzy filmu.

Napisane Dec 27, 2008, 10:00 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taz5264 powiedział(a):

O to niech cię głowa nie boli. INFO napewno na tym nie straci.

PS. a poza tym. NIe oglądałem tego filmu i nie będę. Chyba że wyskrobię kasę na niego . Albo ktoś łaskawy zuploaduje

Napisane Dec 27, 2008, 10:00 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2008, 10:02 pm przez ozzyrys
jarekskate

jarekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio coraz więcej wychodzi filmów za darmo do pobrania i tak powinno być a póżniej wychodzi wersja dvd z dodatkami do kupienia
i dla mnie to jest znak ze firma robi to tylko z czystej zajawy i chce trafić do jak najwiekszej liczby odbiorców a nie dla hajsu
pozdro

Napisane Dec 27, 2008, 10:29 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

jarekskate powiedział(a):
ostatnio coraz więcej wychodzi filmów za darmo do pobrania i tak powinno być a póżniej wychodzi wersja dvd z dodatkami do kupienia
i dla mnie to jest znak ze firma robi to tylko z czystej zajawy i chce trafić do jak najwiekszej liczby odbiorców a nie dla hajsu
pozdro

No i jak jest w necie za free to widać ze dla zajawy.  A potem dla kolekcjonerów wychodzi na DVD .. :)

Napisane Dec 27, 2008, 11:22 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto wrzuci info na neta ma prezent ode mnie na naszej-klasie

Napisane Dec 28, 2008, 11:13 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

acmeone powiedział(a):

hahaha.... ro***bało mnie to

Napisane Dec 28, 2008, 11:16 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ozzyrys powiedział(a):
acmeone powiedział(a):

hahaha.... ro***bało mnie to

spoko mnie tez, szkoda wam 30zł na zajebisty film:?:) hejterzy je ba ni

Napisane Dec 29, 2008, 9:19 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja