Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Dobiór deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dobiór deski
dam6l

dam6l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam6l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć
Mam brajdaka co ma wzrost 146cm/30kg i musze mu wybrać deske snowboardową. Patrzyłem różne rozpiski dotyczące dobrania  i nie znalałem. Nie wiem jaką długość ma mieć deska w jego przypadku. Może moglibyście doradzić?

Napisane Aug 28, 2008, 8:17 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ci powiem tak.... zmierz długość od jego brody do podłogi, czyli kup taką deske żeby weszła mu pod brode, najlepiej z butami mieżyć bo troche dochodzi cm . mam nadzieje że pomogłam?:)

Napisane Aug 28, 2008, 10:51 pm
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak żeby deska stojąc przed nim sięgała do brody-oczu. Na krutszej łatwiej bedzie nauczyć się skręcać. Najlepiej miękkie buty i deska taka z 2 stron podwinięta (taka jak większa większość).

Napisane Aug 28, 2008, 11:08 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja